1

Bardzo fajny komentarz na tvp1

1

@Janiama 3:0 hattrick lewego

0

@Barca1992 mecz o wszystko dopiero z hiszpanią

0

@Katalonbar wg mnie polska Hiszpania będzie remis. W końcu coś tam ta Hiszpania gra, jest całkiem niezła

0

@Barca1992 ja w pracy, także na trzeźwo.

0

@Janas11224 sędzia dolicza 5 minut do podstawowego czasu gry, w 92 Hiszpania remisuje i w ostatniej akcji meczu przegrywamy 2:1 ale to nic. Bo jeszcze Szwecja na horyzoncie która pykniemy potem faza pucharowa i finał

0

@maroon a ty nadal nie rozumiesz że napisałem to żartobliwie a nie ukąśliwie. Tak jak wspominałem, kij z tyłka i będzie lepiej.

0

@Mat97 o choroba. To by mi do głowy nie przyszło

5

Pojawiły się głosy od niektórych że Eriksen dostał zawału przez szczepionkę. Ciekawe co powiedzą te same osoby po tym jak Inter zdementował pogłoski jakoby Eriksen był szczepiony xd

0

@maroon chłopie, spinasz się jakby ci sznurek że stringów w dupę wszedł xd. Napisalem w luźny sposób że laska się pomyliła co do równości kobiet i mężczyzn, a słowem nie wspomniałem o błędzie w 2h pracy dziennie, o tym że samoloty nie będą musialy nosić silników i innych rzeczy.
Takze kij z tyłka i do roboty

0

@maroon może to tak, ale pierwsze zdanie tej laski że kobieta będzie równa pod każdym względem mężczyznom nijak ma się z prawdą

0

@maroon że kobiety są równe mężczyznom? Proszę cię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8

@bartekvisca ale to on zadzwonił podobno

5

Wiecie ze Son ze Spurs to syn ?

4

@l0Messini kto ci nagadał głupot ze szczepionki mRNA zmieniają DNA xd

0

Co się dzieje w tym meczu

0

Co oni robią to nie mam pytań

0

@kaamil1910 zgodnie z przepisami musi mieć

0

@Mat159 coś w tym jest. Jeszcze te parę lat temu zawieszał się co drugie słowo, ciągle jakieś eeee yyyy a teraz dużo lepiej mu idzie

0

@EleanoR a dlaczego Ricardo Izecson dos Santos Leite miał Kaka?

0

@Janiama 1:0 ukraina

0

@lukas10 prześmiewczo ale nie narzekająco. Tak samo ostatnio jak Polacy strzelili gola Islandii po akcji lewego co chyba trzech okiwał, to śmiałem się że zrobił ich w drewniany sposób, ale nie mówiłem że zrobił to źle.

0

@Kwiatek67 @Kluivert_P @lukas10 @dawo17 a gdzie ja napisalem że to źle bo szukam i szukam i znaleźć nie mogę

2

@Michvl a De Vrij? To kto jest kur.. synem kogo?

2

Jak depay przyjdzie to średnia wzrostu naszego ataku będzie wynosić 173cm. Normalnie kawał chłopa.

1

Kiedyś człowiek wychlał caly monopolowy, a na następny dzień czuł się jak młody bóg. Teraz 2 piwka wieczorem się wypije i na następny dzień już łeb pęka

5

@ShinobiQWE gościu, w takim momencie nie wyjeżdża się z tekstem o szkodliwości szczepionek...

0

@krzywy nie przy aktualnych przepisach

0

@Yoshi94 proszzz



A tak serio, to nie jest moja opinia tylko kogoś kto jest sędzią zawodowym. Ja tylko przekazuje jego słowa.

0

@Inko ciekawe kto ci takich głupot nagadał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?