Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bardzo fajny komentarz na tvp1
1
@Janiama 3:0 hattrick lewego
0
@Barca1992 mecz o wszystko dopiero z hiszpanią
0
@Katalonbar wg mnie polska Hiszpania będzie remis. W końcu coś tam ta Hiszpania gra, jest całkiem niezła
0
@Barca1992 ja w pracy, także na trzeźwo.
0
@Janas11224 sędzia dolicza 5 minut do podstawowego czasu gry, w 92 Hiszpania remisuje i w ostatniej akcji meczu przegrywamy 2:1 ale to nic. Bo jeszcze Szwecja na horyzoncie która pykniemy potem faza pucharowa i finał
0
@maroon a ty nadal nie rozumiesz że napisałem to żartobliwie a nie ukąśliwie. Tak jak wspominałem, kij z tyłka i będzie lepiej.
0
@Mat97 o choroba. To by mi do głowy nie przyszło
5
Pojawiły się głosy od niektórych że Eriksen dostał zawału przez szczepionkę. Ciekawe co powiedzą te same osoby po tym jak Inter zdementował pogłoski jakoby Eriksen był szczepiony xd
0
@maroon chłopie, spinasz się jakby ci sznurek że stringów w dupę wszedł xd. Napisalem w luźny sposób że laska się pomyliła co do równości kobiet i mężczyzn, a słowem nie wspomniałem o błędzie w 2h pracy dziennie, o tym że samoloty nie będą musialy nosić silników i innych rzeczy.
Takze kij z tyłka i do roboty
0
@maroon może to tak, ale pierwsze zdanie tej laski że kobieta będzie równa pod każdym względem mężczyznom nijak ma się z prawdą
0
@maroon że kobiety są równe mężczyznom? Proszę cię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
@bartekvisca ale to on zadzwonił podobno
5
Wiecie ze Son ze Spurs to syn ?
4
@l0Messini kto ci nagadał głupot ze szczepionki mRNA zmieniają DNA xd
0
Co się dzieje w tym meczu
0
Co oni robią to nie mam pytań
0
@kaamil1910 zgodnie z przepisami musi mieć
0
@Mat159 coś w tym jest. Jeszcze te parę lat temu zawieszał się co drugie słowo, ciągle jakieś eeee yyyy a teraz dużo lepiej mu idzie
0
@EleanoR a dlaczego Ricardo Izecson dos Santos Leite miał Kaka?
0
@Janiama 1:0 ukraina
0
@lukas10 prześmiewczo ale nie narzekająco. Tak samo ostatnio jak Polacy strzelili gola Islandii po akcji lewego co chyba trzech okiwał, to śmiałem się że zrobił ich w drewniany sposób, ale nie mówiłem że zrobił to źle.
0
@Kwiatek67 @Kluivert_P @lukas10 @dawo17 a gdzie ja napisalem że to źle bo szukam i szukam i znaleźć nie mogę
2
@Michvl a De Vrij? To kto jest kur.. synem kogo?
2
Jak depay przyjdzie to średnia wzrostu naszego ataku będzie wynosić 173cm. Normalnie kawał chłopa.
1
Kiedyś człowiek wychlał caly monopolowy, a na następny dzień czuł się jak młody bóg. Teraz 2 piwka wieczorem się wypije i na następny dzień już łeb pęka
5
@ShinobiQWE gościu, w takim momencie nie wyjeżdża się z tekstem o szkodliwości szczepionek...
0
@krzywy nie przy aktualnych przepisach
0
@Yoshi94 proszzz
A tak serio, to nie jest moja opinia tylko kogoś kto jest sędzią zawodowym. Ja tylko przekazuje jego słowa.
0
@Inko ciekawe kto ci takich głupot nagadał