Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Niech Portugalia nie odpada bo Błaszczykowski musi karnego powtórzyć
2
@Criss18Barca dać mu 3 sezony na wyniki a Koeman miał grać od razu a nie jakiś sezon przejściowy xd
0
Coś wiadomo co z Fatim?
2
@MesQueUnClub96 najlepiej jest jak dostaje się smsa od RCB że będą burze. Wtedy można liczyć na dobrą pogodę.
0
@konrad1661 polędwiczka jest na ogół mniejsza ale lepsza jakość mięsa. W przepisie nie będzie różnicy.
0
@LS u mnie w robocie to już mozaika jest z tego latającego cholerstwa
1
@svensonFCB jak kolega wyzej co dał link z Amazona. Kupiłem taka chyba za 5 dyszek i jest to cudo
0
@Vebrol są takie plotki
Powołany na Mistrzostwa Europy Kacper Kozłowski przykuwa uwagę takich ekip jak FC Barcelona, Juventus, Borussia Dortmund czy Bologna. O sprawie informuje „CalcioMercato.it”.
4
@Kamyk37 ani faulu
1
@Kz1234 halaand mbappe i de bruyne a ten ostatni to pewnie laporte
0
@lisu01 no akurat ja od początku twierdziłem że nasi sobie poradzą z Hiszpanią. Możesz sobie nawet moje poprzednie komentarze zobaczyć.
2
I jak tam ci którzy twierdzili że przewalimy 4:0????
0
@IronSanHybrid i co 1:1
0
@IronSanHybrid bo 1:0 w 26 minucie to już koniec meczu... Dobra. Nie ma co gadać z kibicem który jest pewny przegranej przed meczem i nawet nie ma nadziei
0
@IronSanHybrid jak tam Barcelona po meczu z celtą? Przegrali? Uuu a przecież byli lepsi
0
@IronSanHybrid realnie xD ponizasz się albo inny mecz oglądasz typie, bo ja widzę 0:0
0
@IronSanHybrid a to Barcelona zawsze wygrywa ze słabszymi na papierze zespołami? Śmieszny jesteś mówiąc że kibicujesz Polsce jednocześnie mówiąc przed meczem ze są beznadziejni. Może i zagrają słabo i przegrają, ale póki co nie masz prawa mówić że to "prawda że przewalą 4:0" bo to prawda póki co nie jest
0
@IronSanHybrid jaka prawda? Oglądałeś mecz który jeszcze się nie odbył? Po prostu skończ.
0
@IronSanHybrid od kiedy kibicowanie to pisanie co 2 post że Polska jest chujowa i przewali 4:0?
0
@IronSanHybrid chłopie. Jak nie masz zamiaru kibicować to już skończ z takimi tekstami
0
Portugalia 3:0 Niemcy
0
@barcowy1899 no tak. Po co dać linka żeby zobaczyć o co ci chodzi skoro można wyszukać w google Twittera Ronaldinho i zejść do odpowiedniego posta samemu
0
@marko111122 ja
0
@Virusk3 nie, po prostu nikt im nie kibicuje
0
@PatrychoO za wpis u Ronaldo płaci się 900tyś-milion dolarów.
0
@Coutinho007 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10216862#comment-10216862
3
@lukasz9197 już lepiej kante de Jong de bruyne
0
@FCBMati10 został casemiro
0
@LUPR generalnie znajoma sędzia powiedziała że rozmawiała z innymi na temat tego karnego na mbappe i zdania są podzielone
1
@Janiama 3:1 dla Holandii.