6

Niech Portugalia nie odpada bo Błaszczykowski musi karnego powtórzyć

2

@Criss18Barca dać mu 3 sezony na wyniki a Koeman miał grać od razu a nie jakiś sezon przejściowy xd

0

Coś wiadomo co z Fatim?

2

@MesQueUnClub96 najlepiej jest jak dostaje się smsa od RCB że będą burze. Wtedy można liczyć na dobrą pogodę.

0

@konrad1661 polędwiczka jest na ogół mniejsza ale lepsza jakość mięsa. W przepisie nie będzie różnicy.

0

@LS u mnie w robocie to już mozaika jest z tego latającego cholerstwa

1

@svensonFCB jak kolega wyzej co dał link z Amazona. Kupiłem taka chyba za 5 dyszek i jest to cudo

0

@Vebrol są takie plotki

Powołany na Mistrzostwa Europy Kacper Kozłowski przykuwa uwagę takich ekip jak FC Barcelona, Juventus, Borussia Dortmund czy Bologna. O sprawie informuje „CalcioMercato.it”.

4

@Kamyk37 ani faulu

1

@Kz1234 halaand mbappe i de bruyne a ten ostatni to pewnie laporte

0

@lisu01 no akurat ja od początku twierdziłem że nasi sobie poradzą z Hiszpanią. Możesz sobie nawet moje poprzednie komentarze zobaczyć.

2

I jak tam ci którzy twierdzili że przewalimy 4:0????

0

@IronSanHybrid i co 1:1

0

@IronSanHybrid bo 1:0 w 26 minucie to już koniec meczu... Dobra. Nie ma co gadać z kibicem który jest pewny przegranej przed meczem i nawet nie ma nadziei

0

@IronSanHybrid jak tam Barcelona po meczu z celtą? Przegrali? Uuu a przecież byli lepsi

0

@IronSanHybrid realnie xD ponizasz się albo inny mecz oglądasz typie, bo ja widzę 0:0

0

@IronSanHybrid a to Barcelona zawsze wygrywa ze słabszymi na papierze zespołami? Śmieszny jesteś mówiąc że kibicujesz Polsce jednocześnie mówiąc przed meczem ze są beznadziejni. Może i zagrają słabo i przegrają, ale póki co nie masz prawa mówić że to "prawda że przewalą 4:0" bo to prawda póki co nie jest

0

@IronSanHybrid jaka prawda? Oglądałeś mecz który jeszcze się nie odbył? Po prostu skończ.

0

@IronSanHybrid od kiedy kibicowanie to pisanie co 2 post że Polska jest chujowa i przewali 4:0?

0

@IronSanHybrid chłopie. Jak nie masz zamiaru kibicować to już skończ z takimi tekstami

0

Portugalia 3:0 Niemcy

0

@barcowy1899 no tak. Po co dać linka żeby zobaczyć o co ci chodzi skoro można wyszukać w google Twittera Ronaldinho i zejść do odpowiedniego posta samemu

0

0

@Virusk3 nie, po prostu nikt im nie kibicuje

0

@PatrychoO za wpis u Ronaldo płaci się 900tyś-milion dolarów.

3

@lukasz9197 już lepiej kante de Jong de bruyne

0

@FCBMati10 został casemiro

0

@LUPR generalnie znajoma sędzia powiedziała że rozmawiała z innymi na temat tego karnego na mbappe i zdania są podzielone

1

@Janiama 3:1 dla Holandii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?