Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@LuisSalvano kurna panie usuń to, już raz mówiłeś o innym graczu że wróci i co?
0
@LionelM95 nic z tych rzeczy. Taki żarcik sytuacyjny
1
@FCB_dimiC środkiem do odtłuszczania plus cały wyglinkowałem
@Unikatowy na priv napiszę żeby reklamy tu nie robić bo zaraz bana wyrwę
1
@kamilop ja co ciekawe, uwielbiam rozwiązywać zadania szachowe, ale do partii jakoś mnie nie ciągnie :D
5
Kupiłem sobie ostatnio lepszy wosk do samochodu. Nie jakiś marketowy za 20 złotych a profesjonalny za 90. Przedwczoraj go nałożyłem. Efekt? Skubany błyszczy się jak psu nie powiem co, pół dnia stał na deszczu i nie ma nawet jednej plamki. Także cena robi sporą różnicę.
0
@LionelM95 - dobra, to ja lecę.
- no trzymaj się
Następnego dnia dziennikarze:
Miralem Pjanić już pożegnał się z niektórymi pracownikami klubu co świadczy o tym, że jego odejście z Barcelony jest nieuchronne‼️
0
@skakun95 chwilowo w debiucie, około 13 ruchu Carlsen miał ciekawy ruch gdzie Duda miał tylko jeden dobry ruch, na szczęście go wykonał ale gdyby nie to to byłoby po partii
0
@skakun95 pierwsza partia Dudy z Carlsenem na tym turnieju to Carlsen nie był w stanie wykorzystać przewagi
0
@ClassicRock a to to zdecydowanie. 2 lata temu grał w turnieju przeciwko grischukowi, to za każdym razem pakował się w problemy w debiucie ale swoimi umiejętnościami liczenia udało mu się wychodzić z tego cało, póki nie doszli do partii szybkich. Tam grischuk go prawie że zniszczył. Ale teraz co grał z Carlsenem to wręcz poezja. Zwłaszcza ta partia wczoraj, mistrzostwo.
15
Dzięki wczorajszej wygranej Jana Krzysztofa Dudy z aktualnym mistrzem świata w szachach Magnusem Carlsenem, Duda dostał miejsce w turnieju pretendentów do zdobycia tytułu mistrza świata. Zmierzy się tam z najlepszymi szachistami na świecie, ale może jeśli uda poprawić mu się przygotowanie debiutowe, to jest w stanie coś ugryźć.
2
@VamosRakieta oryginał tego po prawej to "Nie martw się, istniejesz żeby ssać"
0
@cudak321 powiem tak. Mam nadzieję że tak się stanie, i strzeli, i będzie asystował fajnie, ale na ten moment ciężko w ogóle dla niego znaleźć miejsce w składzie
2
@Messibestplayerintheworld jakiś znawca tematu jest w stanie powiedzieć, czy jest możliwość pozwania tego klauna za to?
0
@Colon utwór z terrencem blanchardem - mistrzostwo. Milesa Davisa już dwie piosenki dodane :) dzięki bardzo
1
Cześć wszystkim. Mam pytanie do słuchaczy jazzu. Ostatnimi czasy co słyszę w filmach jazz to jakoś zaczął mi się podobać. Czy jesteście w stanie polecić mi jakieś utwory konkretne, abym zobaczył czy faktycznie pasuje mi taki typ muzyki?
1
@masterandservant to że ludzie chcą sobie zajarać trawkę nie oznacza że zaraz połowa spoleczeństwa ma być dilerami
1
@lucas/catalan ok, każdy zwraca na to uwagę, nie mówię że nie, ale opisane przeze mnie zjawisko dotyczy tego że kobiety które twierdzą że facetów interesują tylko niektóre części ciała, najczęściej niczym innym siebie nie potrafią reprezentować.
1
@Kgorecki2500 Deus vult!
54
Podobno mężczyźni są tacy źli, zboczeńcy, myślą tylko o jednym, uprzedmiatawiają kobiety, widzą w nich obiekty tylko i wyłącznie seksualne, a tymczasem to kobiety rozbierają się na platformie do streamowania gier, tańczą za donejty, i w dużej części nie mają nic innego do zaoferowania niż fajna dupa i trochę cycka xddd
0
@Jacu327 3900 pełny pakiet
0
@barcelonaLM HMMMMMM a może to ma związek z tym, że 45% społeczeństwa jest zaszczepione, i wirus ma prawie połowę mniej wektorów do przenoszenia się? Może te 2 rzeczy są ze sobą powiązane?
0
@Rust_Cohle to dziwnie ci powiem, u mnie 24 i grama potu nie ma
0
@Rust_Cohle ile stopni u ciebie?
0
@Kettger przynieś ktoś krzesła
1
@neeed na górze róże
W Afryce Kamerun
Ja pierdziele,
W Józka strzelił pierun
1
@koksik2700 znajomemu poleciłem ten telefon jak szukał czegoś z dobrą baterią i aparatem. Zadowolony mega, a nawet mimo braku certyfikatu wodoodporności wytrzymał mu 40minut w jakuzzi :)
1
@maroon ustaliłem z nim że za każde 15 minut spóźnienia siedzi za mnie godzinę, w sensie że zamiast na 7, przychodzę na 8 a płacone od 7. To go zmotywuje
0
@MrShakira nie ten typ pracy że kierownik siedzi mi nad uchem, więc niestety nie może siedzieć za mnie. W przypadku gdy zmiennika nie ma, według umowy mam obowiązek siedzieć dodatkowe 2h, oczywiście płatne dodatkowo. Po tych dwóch godzinach mogę wyjść i mieć wszystko gdzieś.
0
Pytanko. Macie jakieś pomysły na udupienie zmiennika, który ma przychodzić przed 7 rano i mnie zmieniać, a ciągle się spóźnia i przychodzi 20 minut później?
2
Siedzę se w robocie na telefonie i mało się nie zesrałem jak 5cm pająk spuścił się z sufitu między twarz a telefon