Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obejrzałem sobie filmiki z umiejętnościami Iniesty jeszcze z czasów Barcelony. Ja pierd.... Jaki to był magik niesamowity. Wchodził w dwóch obrońców i robił ich TOTALNIE jak chciał z tak niesamowitym luzem, że nawet Messi mógł mu w tym aspekcie buty czyścić.
0
@kaamil1910 2:7 cholibka
3
Piłka meczowa kurła, kurek musisz
Edit: łatwo
0
@eckov te pytania już zadałem, chodzi mi bardziej o pytania typu czy jest to opłacalna oferta
0
Pracuje ktoś w telekomunikacji? Dostałem ofertę przedłużenia umowy i mam kilka pytań...
0
@Pewex następna część matrix: rekolekcje
3
@deyna2018 bardzo fajny, główny aktor dobra gra, nie powiem wybitny, ale warty obejrzenia.
12
Wrócił Pedri z urlopu i na rozgrzewkę 2 okrążenia wokół półwyspu iberyjskiego
0
@marcinnikt nie robię tego dla aprobaty. Napisałem to, aby jakkolwiek to zabrzmiało, pozdrowić La Ramblę i życzyć podobnego relaksu :D miłego dnia panie Marcinie
9
@VenoM siedziałbym na jedynym wynalazku czarnych ludzi. Taborecie.
1
Popiłem whisky ze znajomymi podczas KSW, znajomi już wyszli, teraz ze szklaneczką z drinkiem w jednej ręce, w drugiej papierosek, słuchając Coldplay - magic na stereo człowiek może się zrelaksować, jak to przystało na białego czlowieka
0
@Patriskos syf z papieru
@LeoMessiah 3 grudnia
2
@AmigoBlancos też przed chwilą obejrzałem odcinek Konrada Szymańskiego
3
@MesQueUnClub96 na pierwsze pytanie być może pomoże odpowiedzieć teleskop Jamesa Weba
0
@Wittgenstein alkohol izopropylowy, wykałaczka i patyczek do uszu
4
@TheNekro94 jego nie bolą ręce i nogi po treningu
3
@AlicjaFCB jak już obejrzałem 4 sezony to obejrzę resztę. A beka z tego syfu bo nadal nie skończyli tego xD
4
@Gwyn Typowy Netflix
Urodziło się dziecko...
https://zapodaj.net/d8e9efd7d90c6.jpg.html
9
#spoiler z syfu z papieru
0
@Janas11224 w 100% rozumiem
0
@Janas11224 niee, a skąd. Przecież napisałem że nie będę się czepiać
0
@Janas11224 już nie będę się czepiać że gość na wykopie wrzucił to 11h przed tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@PatrychoO skubany, Neymar ci mówił że chciał do Barcy?
0
@RonaldoR9 słucham, co w tym
"Akcja z Felixem jest bez sensu... Gdzie on miałby grać? Będzie to samo co z Griezmanem, a nawet gorzej, bo chłopak jest młodszy i ma większe wahania formy. Felix to świetny grajek, jak na swój wiek, ale póki w Barcelonie jest Messi, to zawodnicy o takim profilu nie mają szans."
Nadal uważam, że Felix to świetny gracz, jak na swój wiek. I gdyby teraz taka wymiana nastąpiła, to byłbym zadowolony. Nie ma Messiego, wchodzi Felix, który miałby niższą pensję niż Griez, ma wysokie umiejętności i jest młodszy. I gdzie tam widzisz, że Griez jest beznadziejny?"
Jest wyrwane z kontekstu?
2
@Ghotti nawet inicjały się zgadzają
0
@RonaldoR9 chłopie, przytoczyłem twoją niekonsekwencję, którą ty pisząc następny komentarz jeszcze bardziej pogłębiłeś, i zamiast w 100% odpowiedzieć na zarzut, czepiasz się "xD". Kto tu niepotrzebnie prowadzi dyskusję?
0
@Ghotti ta tańsza jest lepsza, ma lepszy materiał, ma mikro dziurki które przepuszczają powietrze. A czemu jest tańsza? Zobacz z ilu przecenione
0
@RonaldoR9 odpowiadam ci na to co napisałeś, jaki masz w tym problem? A jeśli ci przeszkadza "xd" to masz tu parę sztuk na zapas
xd xd xD xD XD XD Xd Xd
2
Zastanawiacie się czy lepsza jest Barcelona z Messim czy bez niego? Oto odpowiedź czysto matematyczna.
Ostatnio Barca rozegrała mecz z RSSS który wygrała 4:2
Z Messim Barcelona rozegrała z nimi 27 spotkań, gdzie 18 było wygranych, więc daje to 67% wygranych.
Bez Messiego jest to 100%
Messi w tych meczach strzelił 18 goli, co daje 0,67 gola na mecz, a bez Messiego, nasz duński Nazario strzelił 2 gole. Wiec matematycznie wychodzi średnio 2 gole na mecz.
Wniosek nasuwa się prosty.
0
@RonaldoR9 nie wyszłoby na tym dobrze, bo znów mielibyśmy gościa który zgarnia hajs za leżenie w szpitalu xd także i wpadka i głupota