0

Obejrzałem sobie filmiki z umiejętnościami Iniesty jeszcze z czasów Barcelony. Ja pierd.... Jaki to był magik niesamowity. Wchodził w dwóch obrońców i robił ich TOTALNIE jak chciał z tak niesamowitym luzem, że nawet Messi mógł mu w tym aspekcie buty czyścić.

0

@kaamil1910 2:7 cholibka

3

Piłka meczowa kurła, kurek musisz

Edit: łatwo

0

@eckov te pytania już zadałem, chodzi mi bardziej o pytania typu czy jest to opłacalna oferta

0

Pracuje ktoś w telekomunikacji? Dostałem ofertę przedłużenia umowy i mam kilka pytań...

0

@Pewex następna część matrix: rekolekcje

3

@deyna2018 bardzo fajny, główny aktor dobra gra, nie powiem wybitny, ale warty obejrzenia.

12

Wrócił Pedri z urlopu i na rozgrzewkę 2 okrążenia wokół półwyspu iberyjskiego

0

@marcinnikt nie robię tego dla aprobaty. Napisałem to, aby jakkolwiek to zabrzmiało, pozdrowić La Ramblę i życzyć podobnego relaksu :D miłego dnia panie Marcinie

9

@VenoM siedziałbym na jedynym wynalazku czarnych ludzi. Taborecie.

1

Popiłem whisky ze znajomymi podczas KSW, znajomi już wyszli, teraz ze szklaneczką z drinkiem w jednej ręce, w drugiej papierosek, słuchając Coldplay - magic na stereo człowiek może się zrelaksować, jak to przystało na białego czlowieka

0

@Patriskos syf z papieru
@LeoMessiah 3 grudnia

2

@AmigoBlancos też przed chwilą obejrzałem odcinek Konrada Szymańskiego

3

@MesQueUnClub96 na pierwsze pytanie być może pomoże odpowiedzieć teleskop Jamesa Weba

0

@Wittgenstein alkohol izopropylowy, wykałaczka i patyczek do uszu

4

@TheNekro94 jego nie bolą ręce i nogi po treningu

3

@AlicjaFCB jak już obejrzałem 4 sezony to obejrzę resztę. A beka z tego syfu bo nadal nie skończyli tego xD

4

@Gwyn Typowy Netflix
Urodziło się dziecko...
https://zapodaj.net/d8e9efd7d90c6.jpg.html

9

#spoiler z syfu z papieru

0

@Janas11224 w 100% rozumiem

0

@Janas11224 niee, a skąd. Przecież napisałem że nie będę się czepiać

0

@Janas11224 już nie będę się czepiać że gość na wykopie wrzucił to 11h przed tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@PatrychoO skubany, Neymar ci mówił że chciał do Barcy?

0

@RonaldoR9 słucham, co w tym
"Akcja z Felixem jest bez sensu... Gdzie on miałby grać? Będzie to samo co z Griezmanem, a nawet gorzej, bo chłopak jest młodszy i ma większe wahania formy. Felix to świetny grajek, jak na swój wiek, ale póki w Barcelonie jest Messi, to zawodnicy o takim profilu nie mają szans."

Nadal uważam, że Felix to świetny gracz, jak na swój wiek. I gdyby teraz taka wymiana nastąpiła, to byłbym zadowolony. Nie ma Messiego, wchodzi Felix, który miałby niższą pensję niż Griez, ma wysokie umiejętności i jest młodszy. I gdzie tam widzisz, że Griez jest beznadziejny?"

Jest wyrwane z kontekstu?

2

@Ghotti nawet inicjały się zgadzają

0

@RonaldoR9 chłopie, przytoczyłem twoją niekonsekwencję, którą ty pisząc następny komentarz jeszcze bardziej pogłębiłeś, i zamiast w 100% odpowiedzieć na zarzut, czepiasz się "xD". Kto tu niepotrzebnie prowadzi dyskusję?

0

@Ghotti ta tańsza jest lepsza, ma lepszy materiał, ma mikro dziurki które przepuszczają powietrze. A czemu jest tańsza? Zobacz z ilu przecenione

0

@RonaldoR9 odpowiadam ci na to co napisałeś, jaki masz w tym problem? A jeśli ci przeszkadza "xd" to masz tu parę sztuk na zapas
xd xd xD xD XD XD Xd Xd

2

Zastanawiacie się czy lepsza jest Barcelona z Messim czy bez niego? Oto odpowiedź czysto matematyczna.

Ostatnio Barca rozegrała mecz z RSSS który wygrała 4:2

Z Messim Barcelona rozegrała z nimi 27 spotkań, gdzie 18 było wygranych, więc daje to 67% wygranych.
Bez Messiego jest to 100%

Messi w tych meczach strzelił 18 goli, co daje 0,67 gola na mecz, a bez Messiego, nasz duński Nazario strzelił 2 gole. Wiec matematycznie wychodzi średnio 2 gole na mecz.

Wniosek nasuwa się prosty.

0

@RonaldoR9 nie wyszłoby na tym dobrze, bo znów mielibyśmy gościa który zgarnia hajs za leżenie w szpitalu xd także i wpadka i głupota

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?