Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 masz linka?
1
@LucaMancini rostbef między krwistym a średnio :)
0
Jak ten klub nisko upadł że trzeba mieć matematyczne szanse na wyjście z grupy LM...
0
@SinMistico zupa Romana
0
Komentator mistrz
1
@Pilka_jest_okragla póki ta parodia na nogach nadal jest w Barcelonie trenerem nie mam zamiaru oglądać tego kabaretu.
0
@avanes według FotMob był 1 celny dziś
0
@budel17 masz swoje 2:1 :D
0
@don'T.R.I.P.e wczoraj bolało mnie ucho, dziś mam uczucie jakby było zatkane
0
Był ktoś kiedyś na płukaniu uszu? Warte to czegoś? Warto wydać więcej? Znalazłem dwie kliniki gdzie to robią, jedna za 222 złote, druga za 42...
0
10 minut dobrze zagrał i podwyżka. Amigos v69.420.0.66
0
@barcowy1899 xd
0
@KacperVEB pytanie jak będzie grał Aguero
0
@KacperVEB wolę na skrzydełkach latającego depaya i fatiego
6
@KacperVEB a niektórzy wierzą że po 4 latach Dembele nadal odpali
0
6 kolejka za nami a maszyna nadal niezatrzymana
0
@Lionel_Messi10 chłopie, ktoś mówi że kizo - Disney spoko, mówisz że syf, 3 komentarze później narzekasz że nie można mieć swojego zdania xD każdy słucha takiej muzyki jak jemu pasuje, ktoś lubi wpadające w ucho, ktoś lubi z jakimś przekazem, a największym debilizmem jest nazywanie jednej grupy przez drugą ludźmi bez gustu muzycznego.
1
@VenoM ja oglądam
0
Ale brama PSG :o
1
@Deviler jeśli chodzi o funkcjonalność i brak awaryjności, jest to świetny samochód. Wygląd dla tych ludzi jest nieważny
0
@D10SLEO gdyby nie kontuzja w 96 to by Messi mu buty czyścił
0
@kamilo0066 nie mówię że starcia z policją są złe, ale tylko wtedy gdy faktycznie ma się rację. Robienie tego tylko po to, aby zaistnieć jest dla mnie totalnie niezrozumiałe
1
@michal26 ten który ty wrzuciłeś nie, mówię o tym drugim co wczoraj wrzucił.
0
@RR o, miło. Nie wiedziałem. Mógłbym prosić o źródło?
0
@michal26 czyli mówisz mi, że wierzysz w badania pokazujące że warto się szczepić, ale nie robisz tego bo ktoś cię do tego namawia czy też ma z tego jakieś korzyści? xd
1
Chciałbym poruszyć temat kanału Polskie Drogi. Kanał, który kiedyś wrzucał kompilacje z wypadków, niebezpiecznych sytuacji itp. z polskich dróg zmienił branżę na wielce antyszczepionkowo-oświeceniową. W swoich nowych materiałach nawołuje ludzi do strajków, bojkotowania mediów, krzycząc wszystkim znany tekst "wyłącz tv - włącz myślenie!"
Na starcie powiem tylko, że nie jest to jakikolwiek atak z mojej strony w stronę ludzi niezaszczepionych, oraz ludzi którzy wygłaszają podobne hasła co autor kanału. Chce się tu skupić tylko i wyłącznie na materiałach przesyłanych przez autora Polskie Drogi pokazując wam, że nie wszystko jest takie różowe jak wam owy pan pokazuje. Nie chcę wywoływać kłótni tematem szkodliwości lub braku szczepionek, ani nie chce absolutnie wrzucić wszystkich tego typu ludzi do jednego worka.
A więc tak. 20 kwietnia tego roku wrzucił swój pierwszy film ze swojej nowej serii. Jest to ten filmik
W kolejnym filmiku z 8 lipca wchodzi do punktu szczepień, i mówi pielęgniarkom, że on się zaszczepi jeśli podpiszą mu oświadczenie że biorą odpowiedzialność za stan jego zdrowia po szczepieniu. Tak szczerze, co ma powiedzieć mu pielęgniarka która tylko zbiera ankiety dotyczące chorób przewlekłych i aktualnego stanu zdrowia, a jeśli wszystko się zgadza z jej wytycznymi ma mu powiedzieć? Szczepienia nie są obowiązkowe, a autor wyraźnie wręcz nakazuje podpisać przygotowany przez jego prawnika dokument, to on wtedy się nie zaszczepi. Tylko dlatego, że pracują tam mile osoby, nie padło hasło "gościu, jak masz robić jakieś akcje tutaj, to po cholerę w ogóle tu jesteś? Dla atencji?" Czym są winne tutaj biedne pielęgniarki które często zostają po godzinach i w weekendy aby zaszczepić chętnych? Ostatnie czego im tam brakuje to gościa który drze mordę na cały punkt głosząc swoje antyszczepionkowe hasła.
27 sierpnia autor wrzuca filmik gdzie mówi że maseczka chirurgiczna gówno daje na wirusy, ale maska do malowania natryskowego już jest bezpieczna :D
Wczoraj, 24 września filmik o tym, że media nas manipulują. Filmik pokazuje na początku dziennikarza, który chodzi bez maseczki, a do materiału do tv zakłada tą maseczkę. Ok, tu muszę przyznać, trochę głupota, bo albo ją człowieku noś cały czas albo wcale. Potem pokazuje kompilację z "różnych" mediów pokazujących że każda stacja telewizyjna mówi dokładnie to samo, tymi samymi słowami sugerując, że media specjalnie się zmówiły żeby siać panikę pandemią. Jest jeden problem... Kompilacja jest z przed 3 lat, a wszystkie stacje telewizyjne pokazane na filmiku należą do Sinclair Broadcast Group i KOMPLETNIE nie dotyczą pandemii, a jednak autor początkiem materiału sugeruje, że jednak dotyczy.
Także propaganda nie dotyczy tylko telewizji, ale i YouTube z którego tak ochoczo bierzecie filmiki. Nie mówię, że wszystkie filmiki zwiazane z "ruchem antyszczepionkowym" są złe, a mówię tylko, że nie wszystkie filmy które zgadzają się z waszym światopoglądem są wartościowe i zgodne z prawdą.
Nie namawiam tym co napisałem do jakiejkolwiek kłótni, czy też dyskusji o szkodliwości szczepionek na covid, a tylko ukazuję, że nie wszystko jest takie różowe jak wam się wydaje.
0
@ronni37 około 4mln osób niezaszczepionych, gęstość zaludnienia 8x większa niż średnia światowa, żeby wyrobić zbiorową odporność jest potrzebne co najmniej 80% osób zaszczepionych.
Aha, zapomniałem wspomnieć, że stosunek zgonów do przypadków w kwietniu tamtego roku był 5,5 raza wyższy niż teraz, a było jasno powiedziane, że nawet jeśli zachorujesz po szczepieniu, przejdziesz chorobę lżej.
0
@michal26 szczep się aby zakończyć obostrzenia. Nie szczep się żeby znów wywaliło kilka/kilkanaście tysięcy chorych to znów zamkniemy wszystko żeby służba zdrowia zaczęła wyrabiać. To nie takie trudne.
A co do autora kanału "polskie drogi" nie zalecam oglądania typa który wchodzi do punktu szczepień i mówi pielęgniarkom które nie mają nic do gadania że mają podpisać mu papier że biorą odpowiedzialność za jego stan zdrowia jeśli coś mu się stanie. To tak jakbym przyszedł do restauracji i opierdolił kelnera za to, że długo czekał na stolik. To nie jest zależne od niego.
Drugi przykład jest taki, że wysłał typ filmik jak chodzi po ulicy bez maseczki w czasie gdy była obowiązkowa na ulicy, mówił do kamery że szuka policjantów którzy będą "narwani" (czyt. Wypełniają swoje obowiązki od przełożonych, czyli dosyć normalna rzecz w pracy), mówi im że szukał takich narwańców jak oni, a w komentarzach i opisie pisał że nie szukał problemów XDD
0
@xVENUMx oddaj kompa właścicielowi co ukradłeś :D a tak serio, to niemozliwe że nieustawiany pin jest wymagany. Albo ty po kilku harnasiach, albo ktoś musiał ci numer wywinąć
0
@norbi77 odpowiedź na poziomie pytania.