1

Somsiad z Monachium w czapkę obrywa

1

No i dzięki temu karnemu niewykorzystanemu po raz kolejny Koeman może zwalić cała winę na piłkarzy

0

Ale jest celny strzał!!!!

0

@Xxxbarca4ever ale my w ogóle nie wygrywamy :((

0

Pamiętacie czasy jak w meczu mieliśmy po 15 celnych strzałów?

1

@macio_944 a nie straciła?

0

Panowie bez nerwów. Kolejne przegrane mecze zbliżają nas do upragnionego celu

5

@clyde albo wygram 100k, albo zginę... Win-Win

0

@Xwowrak w końcu

0

@SenseiFCB Amazon prime
@Dior wow, poleciały łzy, potem śmiech i znów łzy :D
@Qlewer może lekko, ale przez tą "śmierć" House'a było mi go po prostu szkoda.
@MesQueUnClub_87 The Good Doctor też oglądałem :D

0

@Dior zostało mi 20 minut "everybody dies". Dam znać jak skończę

7

Około 3 miesiące temu zacząłem oglądać serial Dr House od początku, po kolei, a nie jak w telewizji. Jestem w połowie 21 odcinka 8 sezonu. Zostało mi 2,5 odcinka do skończenia, jest 4:30 a ja totalnie nie mogę odpuścić bo nie mogę się doczekać (podobno) mocnego zakończenia.

1

@Sau_Ron nie gram w to gówno

0

@Comfortable_ na którym nic nie widać a i tak każdy wie o co chodzi

1

@Comfortable_ większej głupoty nie widziałem... Piszesz komentarz że napisałeś komentarz i jutro go wstawisz... Po co xd

1

@NaFazieHitman "chociaż" jest tu słowem kluczowym, które oznacza to że albo to, albo kupa.

4

Chciałbym żeby nasi chociaż w lidze Europy grali w przyszłym sezonie

0

Mam dość. Koniec.

0

Znajoma sędzia "niezrozumiała decyzja powiem szczerze"

2

Czyżby kutinjo w końcu odpalił?

1

Dest taki dobry był, amerykański

0

@clyde żółtą się daje gdy nie ma żadnego kontaku, tu kontakt był więc średnio z tą żółtą

5

Zawsze mnie ten sędzia śmieszy. 50kg szczurka a mina jak Schwarzenegger

0

@draxidox gdzieś słyszałem 180 euro

0

@kamiVeB z tłumaczą google "no to ruszajmy". Lepiej pokaże to angielskie tłumaczenie, czyli let's go

0

@Momals11 eleven bo canal+ nie mam

2

Lewyyyyyyyyyyyy

4

@MesQueUnClub96 Nagelsmann czyta La Bambę dla opinii ekspertów

0

@Dembele_gora teraz czekać aż ktoś dopisze "danza Kuduro remix"

2

@DaPidejpi wyprane w perwollu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?