Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Somsiad z Monachium w czapkę obrywa
1
No i dzięki temu karnemu niewykorzystanemu po raz kolejny Koeman może zwalić cała winę na piłkarzy
0
Ale jest celny strzał!!!!
0
@Xxxbarca4ever ale my w ogóle nie wygrywamy :((
0
Pamiętacie czasy jak w meczu mieliśmy po 15 celnych strzałów?
1
@macio_944 a nie straciła?
0
Panowie bez nerwów. Kolejne przegrane mecze zbliżają nas do upragnionego celu
5
@clyde albo wygram 100k, albo zginę... Win-Win
0
@Xwowrak w końcu
0
@SenseiFCB Amazon prime
@Dior wow, poleciały łzy, potem śmiech i znów łzy :D
@Qlewer może lekko, ale przez tą "śmierć" House'a było mi go po prostu szkoda.
@MesQueUnClub_87 The Good Doctor też oglądałem :D
0
@Dior zostało mi 20 minut "everybody dies". Dam znać jak skończę
7
Około 3 miesiące temu zacząłem oglądać serial Dr House od początku, po kolei, a nie jak w telewizji. Jestem w połowie 21 odcinka 8 sezonu. Zostało mi 2,5 odcinka do skończenia, jest 4:30 a ja totalnie nie mogę odpuścić bo nie mogę się doczekać (podobno) mocnego zakończenia.
1
@Sau_Ron nie gram w to gówno
0
@Comfortable_ na którym nic nie widać a i tak każdy wie o co chodzi
1
@Comfortable_ większej głupoty nie widziałem... Piszesz komentarz że napisałeś komentarz i jutro go wstawisz... Po co xd
1
@NaFazieHitman "chociaż" jest tu słowem kluczowym, które oznacza to że albo to, albo kupa.
4
Chciałbym żeby nasi chociaż w lidze Europy grali w przyszłym sezonie
0
Mam dość. Koniec.
0
Znajoma sędzia "niezrozumiała decyzja powiem szczerze"
2
Czyżby kutinjo w końcu odpalił?
1
Dest taki dobry był, amerykański
0
@clyde żółtą się daje gdy nie ma żadnego kontaku, tu kontakt był więc średnio z tą żółtą
5
Zawsze mnie ten sędzia śmieszy. 50kg szczurka a mina jak Schwarzenegger
0
@draxidox gdzieś słyszałem 180 euro
0
@kamiVeB z tłumaczą google "no to ruszajmy". Lepiej pokaże to angielskie tłumaczenie, czyli let's go
0
@Momals11 eleven bo canal+ nie mam
2
Lewyyyyyyyyyyyy
4
@MesQueUnClub96 Nagelsmann czyta La Bambę dla opinii ekspertów
0
@Dembele_gora teraz czekać aż ktoś dopisze "danza Kuduro remix"
2
@DaPidejpi wyprane w perwollu