Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RobiS kompletnie nic nie rozumiem co się tu dzieje
1
@Keson stawiam na Szczęsnego
0
Najpierw news że szejk mówi że xavi jest trenerem katarskiego klubu i wiąże go umowa, następny już xavi się żegna, żeby przez informacje że Barcelona ma zapłacić klauzule albo xavi nigdzie nie idzie do newsa o planowanej prezentacji. To są jakieś jaja xD
1
@macio_944 "Ostatnio było słychać, że Lech Poznań jest zainteresowany piłkarzem Lioenelem Messim Czarnoskórym Kameruńskim Piłkarzem klubu Al Sadd" xD
1
@Adao420 2 lata 51 dni kontuzji, nie wiem ile jest dni czasu, ale masz już te 781 dni
1
@michal26 "to nie prędkość zabija, tylko nagle zatrzymanie" - Jeremy Clarkson
1
@Krystian1588 4-2-3-1. Nic się nie zmieniło xd
1
@FC1899Barca jak już robisz zaokrąglenia to rób to poprawnie xd 1,45
0
@Krystian1588 angielska liga, standardowe. Szybkie skrzydła, Werner na napadzie i jakoś to idzie
0
@Encore dewajs wyszedł z astralis i nie gra nic, jak Messi :D
0
@CLionelMessi któryś pros mówił że czasami nie dają nic te słuchawki czy kabiny, bo jak publiczność krzyczy to czuję się ciałem drgania co powoduje to że mimo że nie słyszysz nic to i tak czujesz że wszyscy reagują
0
@Krystian1588 nie cały dzień, a ponad. Wylot o 7:20 w sobotę, a przylot w niedzielę o 23:25 xD
2
@Krystian1588 zapomniałem dodać że powrót przez Londyn w cenie :D
67
W poniedziałek jadę z warszawy do Wrocławia i z ciekawości sprawdziłem sobie samoloty. Bezpośrednio 1100 złotych w dwie strony, ale jest opcja z przesiadkami za 161 złotych! Mianowicie...
Najpierw z Warszawy lecę do Manchesteru, żeby z Manchesteru lecieć do Poznania, a potem już tylko przez Londyn do Wrocławia xDD
To nie żart xD na dowód łapcie foto.
https://zapodaj.net/65a8f2659f7c7.jpg.html
1
@Coutinho007 z ciekawości policzyłem, 2 lata i prawie 2 miesiące kontuzji xd
0
@AllBundy xDDDDDDDDD
0
@bialagora stawiam na pedriego. Dużo grał u koemana, przez co stał się bezpłciowy, jak Roberto, chociaż ten drugi był zawsze taki. Mam nadzieję że ogromnie się mylę, i gdy będzie nowy trener to ten piłkarz odżyje i będziemy mogli się cieszyć nim przez następne wiele lat
1
@barcelonaLM Anglicy to na wszystko buczą. Tfu na Anglików
2
@Katalonbar sanah - za dnia piosenkarka, a wieczorem skrzydłowy Liverpoolu
2
Ależ ten Liverpool jest zorganizowany... Po takim czasie oglądania meczów Barcy jestem w szoku
0
@AxelF ale ja na telefonie piszę, więc klikając odpowiedź automatycznie mi wpisuje gościa, ja nic nie tykam.
0
@Blue9 ostatni raz tv oglądałem 10 lat temu.
@koksik2700 nie wykluczam. Wyśmiałem to, że ludzie którzy lekceważą to, że covid jest śmiertelny, a nawet twierdzą że jest kompletnie niegroźny, jednocześnie oczekują że dostaną łóżko w szpitalu jak zachorują na tę "niestraszną" chorobę.
@Sysia11 a to już twoja sprawa.
0
Antyszczepionkowcy są śmieszni. Twierdzą że szczepionki nie działają czy nawet są szkodliwe, że covid nie jest taki straszny jak go ludzie malują, a jednocześnie jak ktoś powie że powinni w takim razie płacić za leczenie w wyniku choroby(co nawet wg. Mnie jest trochę głupie), od razu bulwers że płacą ZUS więc im się należy :D to w końcu covid nie jest straszny, czy warto mieć łóżko covidowe w zapasie?
0
@Kinginiesta Corolla GR sport, również zadowolony :)
0
@Kinginiesta tak
1
@SteuerFreiMoney hybryda
0
Kiedy paliwo drożeje i musisz zacisnąć pasa
https://zapodaj.net/cadb05c53bc8c.jpg.html
0
@AxelF jakim cudem odpowiadając typowi oznaczyło ciebie xDDD
0
@AxelF Dembele z wyższym IQ to jest mbappe
1
Może zrobi prezent La Bambie i zmieni dejonga na pucia