0

1

@Kengo w następnym sezonie będzie w Bayernie

0

@cinero1996 grande festa marki. 60 cm

0

@sokot to moje źródło było błędne :D ale dzięki za doinformowanie.

1

@Ojciec5tkidzieci w Django genialnie zagrał. Co do wyspy tajemnic, sam film był genialny, nie jestem pewien czy to sam film nie spowodował tego, że Di Caprio zagrał dobrze... W Wilku z Wall Street zagrał super.

6

Nie wiem co może, ale wiem co powinien.

0

@masq Derek Chauvin i George Floyd

0

@sokot Węgrzy spoko goście. Słyszałem że w momencie gdy nas na mapie nie było, ci na jakichś zjazdach międzynarodowych pytali zawsze czy jest jakiś przedstawiciel z Polski, mimo tego że wiedzieli że go nie ma, bo nas oficjalnie nie było. Nigdy o nas nie zapomnieli.

1

@Messiah10 trzymaj się chłopie

1

@masq Internet jest zabawny, poświęcasz całe życie na edukację, zdobywasz tytuły naukowe, przeprowadzasz badania, które są recenzowane przez innych wykształconych ludzi, a w internecie i tak pojawi się random po podstawówce, który powie "gowno prawda" xD

0

@SinMistico kike setien

0

@l0Messini wymień mi wszystkie wynalazki wynalezione przez osoby czarne.

0

@l0Messini chociaż białe dziecko się urodzi

0

@Cule1234 wydaje mi się że to się nazywa umowa zlecenie :D

0

@parpe jest. Sprawdziłem.

3

@barcanawieki dzięki temu obejrzałem całe The Grand Tour i House M.D. takze polecam serdecznie

8

@Kapitan hawk co za typ psychiczny... Zadaje 70 ciosów nożem koledze z klasy, próbuje odciąć ręce i głowę i w trakcie procesu próbuje wmówić że to było nieumyślne xD wysoki sądzie, ten nóż mi się omsknął 70 razy! To był przypadek!

1

@Sulimo ja nawalam najbardziej p2w i losowa gierkę ever na telefon grając f2p xD Afk Arena

28

Skubany sam się jeszcze nie rozpakował, a już kilku spakował sam

1

@QUNJ przecież napisałem o emocjach. Doczytaj drugą część komentarza.

1

@VamosRakieta generalnie to nie jest do końca tak, jak finał ligi mistrzów. Bo na ligę mistrzów przychodzą ludzie którzy kibicują danym drużynom. W przypadku CS, oczywiście są kibice konkretnych drużyn, ale większość na takim finale to osoby które lubią danego zawodnika i oczekują widowiska ze strony ich gracza, a nie tylko i wyłącznie wygranej. Tak samo zresztą runda trwa 2 minuty, i w ciągu tych dwóch minut możesz mieć np 5 akcji które wywołają u ciebie emocje, a w meczu piłki nożnej może być tak że w 90 minut będziesz miał jedną, może dwie okazje do radości.

2

Jestem kibicem Barcelony - Barcelona dostaje w papę co mecz.
Jestem kibicem reprezentacji Polski - nasi mimo dobrych piłkarzy nie potrafią grać
Uwielbiam Niko więc kibicuje G2 - przegrywają w finale Majora.

Chyba czas zostać kibicem Realu.

0

Komentarz usunięty

0

@tomek8756 na aliexpress znajdziesz pewnie za połowę ceny xd

0

@DawidekFCB jesteś pewien? XD

0

@BarcaInfo nie rozumiem po co Apel o wyrozumiałość, ani zarząd ani xavi z tego co wiem La rambli nie czytają więc im psychy nie zepsujemy. Co do reszty zgadzam się w 100%

0

@Rick w komentarzach napisał że Polacy są generalnie bardzo mili ale niestety są "zepsute jabłka" w społeczeństwie jak to określił.

1

@barcanawieki niby ma te swoje odpowiedniki, ale nigdy nie będą nawet blisko googlowskim

0

@Encore zywoo jest niesamowity, to co chłopak robi jest po prostu nie do wiary. Jeszcze 2 lata temu niszczył FPLa w kompletnie niewidowiskowy sposób, teraz niszczy prosów w miły dla oka widza sposób

2

Dla fanów cs'a za 10 minut gratka dla oka. Najlepsza drużyna świata zmierzy się z trzecią najlepszą, najlepszy gracz świata zmierzy się z drugim najlepszym, może być ciekawie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?