Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kitek1640 xDD
https://imgflip.com/i/5ts56a
1
@Kengo w następnym sezonie będzie w Bayernie
0
@cinero1996 grande festa marki. 60 cm
0
@sokot to moje źródło było błędne :D ale dzięki za doinformowanie.
1
@Ojciec5tkidzieci w Django genialnie zagrał. Co do wyspy tajemnic, sam film był genialny, nie jestem pewien czy to sam film nie spowodował tego, że Di Caprio zagrał dobrze... W Wilku z Wall Street zagrał super.
6
Nie wiem co może, ale wiem co powinien.
0
@masq Derek Chauvin i George Floyd
0
@sokot Węgrzy spoko goście. Słyszałem że w momencie gdy nas na mapie nie było, ci na jakichś zjazdach międzynarodowych pytali zawsze czy jest jakiś przedstawiciel z Polski, mimo tego że wiedzieli że go nie ma, bo nas oficjalnie nie było. Nigdy o nas nie zapomnieli.
1
@Messiah10 trzymaj się chłopie
1
@masq Internet jest zabawny, poświęcasz całe życie na edukację, zdobywasz tytuły naukowe, przeprowadzasz badania, które są recenzowane przez innych wykształconych ludzi, a w internecie i tak pojawi się random po podstawówce, który powie "gowno prawda" xD
0
@SinMistico kike setien
0
@l0Messini wymień mi wszystkie wynalazki wynalezione przez osoby czarne.
0
@l0Messini chociaż białe dziecko się urodzi
0
@Cule1234 wydaje mi się że to się nazywa umowa zlecenie :D
0
@parpe jest. Sprawdziłem.
3
@barcanawieki dzięki temu obejrzałem całe The Grand Tour i House M.D. takze polecam serdecznie
8
@Kapitan hawk co za typ psychiczny... Zadaje 70 ciosów nożem koledze z klasy, próbuje odciąć ręce i głowę i w trakcie procesu próbuje wmówić że to było nieumyślne xD wysoki sądzie, ten nóż mi się omsknął 70 razy! To był przypadek!
1
@Sulimo ja nawalam najbardziej p2w i losowa gierkę ever na telefon grając f2p xD Afk Arena
28
Skubany sam się jeszcze nie rozpakował, a już kilku spakował sam
1
@QUNJ przecież napisałem o emocjach. Doczytaj drugą część komentarza.
1
@VamosRakieta generalnie to nie jest do końca tak, jak finał ligi mistrzów. Bo na ligę mistrzów przychodzą ludzie którzy kibicują danym drużynom. W przypadku CS, oczywiście są kibice konkretnych drużyn, ale większość na takim finale to osoby które lubią danego zawodnika i oczekują widowiska ze strony ich gracza, a nie tylko i wyłącznie wygranej. Tak samo zresztą runda trwa 2 minuty, i w ciągu tych dwóch minut możesz mieć np 5 akcji które wywołają u ciebie emocje, a w meczu piłki nożnej może być tak że w 90 minut będziesz miał jedną, może dwie okazje do radości.
2
Jestem kibicem Barcelony - Barcelona dostaje w papę co mecz.
Jestem kibicem reprezentacji Polski - nasi mimo dobrych piłkarzy nie potrafią grać
Uwielbiam Niko więc kibicuje G2 - przegrywają w finale Majora.
Chyba czas zostać kibicem Realu.
0
Komentarz usunięty
0
@tomek8756 na aliexpress znajdziesz pewnie za połowę ceny xd
0
@DawidekFCB jesteś pewien? XD
0
@BarcaInfo nie rozumiem po co Apel o wyrozumiałość, ani zarząd ani xavi z tego co wiem La rambli nie czytają więc im psychy nie zepsujemy. Co do reszty zgadzam się w 100%
0
@Rick w komentarzach napisał że Polacy są generalnie bardzo mili ale niestety są "zepsute jabłka" w społeczeństwie jak to określił.
1
@barcanawieki niby ma te swoje odpowiedniki, ale nigdy nie będą nawet blisko googlowskim
0
@Encore zywoo jest niesamowity, to co chłopak robi jest po prostu nie do wiary. Jeszcze 2 lata temu niszczył FPLa w kompletnie niewidowiskowy sposób, teraz niszczy prosów w miły dla oka widza sposób
2
Dla fanów cs'a za 10 minut gratka dla oka. Najlepsza drużyna świata zmierzy się z trzecią najlepszą, najlepszy gracz świata zmierzy się z drugim najlepszym, może być ciekawie