0

De Jong i mingłeza do zmiany w trybie natychmiastowym

0

Tak spytam, od kiedy przerywa się grę gdy piłkarz z pola ma "niby kontuzję"? Takie coś robi się tylko w przypadku bramkarza...

0

@kuz zwracam honor

1

6 piłkarzy w pressingu, pierwszy raz widzę to od ponad roku

1

@krzywy źródło: no mówię ci stary

1

@BarcaInfo pikłe

0

Dobra, pierwsze najniebezpieczniejsze 5 minut minęło. Mogę włączać.

4

@Janiama 12:0 dla Barcy. Jestem optymistą.

5

Składy potwierdzone!!! Są duże niespodzianki!!!
( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/ecf7ea01b75d3.jpg.html

0

@DaPidejpi gdybyś miał bilet to byś go nie nienawidził. Już był tu jeden taki co bez biletu jeździł

0

@Borneo AlE cOvIdA nIe Ma

0

@wojopancer napisałem że ten dzień na ogół ma smutną atmosferę, ale nigdzie nie napisałem że ma taki być. Cytując, napisałem "Idąc na cmentarz oczekuje się spokoju, ciszy i możliwości obudzenia wspomnień". Tam nie ma nic o smutku. Do reszty która napisała podobną rzecz, również gratuluję czytania ze zrozumieniem.

4

Jak tam po wszystkich świętych? Bo ja czuję zażenowanie... Byłem wczoraj na grobie kumpla na cmentarzu brudnowskim, chciałem kupić znicz, a łatwiej niż to, dało się kupić popcorn, hotdogi, burgery, zapiekanki, nawet stoisko z grillem i zabawkami było. O obwarzankach chyba nie będę już wspominał... Ten dzień ma jednak smutną atmosferę. Idąc na cmentarz oczekuje się spokoju, ciszy i możliwości obudzenia wspomnień, a nie krzyków dzieci chcących nową zabawkę czy drących japę ludzi na straganach że zapiekanki po 10 złotych. A centralnie przed samym wejściem - babka siedząca oparta o murek przy furtce przy stoliku z lizakami i małymi zabawkami.
Z drugiej strony nie byłoby podaży gdyby nie było popytu na takie coś...

1

@odpal tak jak kolega @Tollusiek napisał, te wymagania spełni coś co kosztuje połowę twojego budżetu.

0

@pt9 to chyba na brudnowskim w Warszawie nie byłeś

2

@IronSanHybrid ile razy jeszcze to wrzucicie zanim zrobi się nudne?

0

@kamiVeB może nie dokładnie to samo, ale efekt ten sam :D

6

@Janiama 1:2 dla Alaves

1

@LucaMancini w sensie moja hybryda czy jaka marka elektryka jest dobra? Ja mam toyotę, a elektryki dobre są Tesli ale cena zaporowa. Inny to Renault Zoe

1

@LucaMancini elektryk spoko, zależy jeszcze jaki. Osobiście mam hybrydę i bardzo zadowolony jestem

1

Co tam somsiedzie, nie odpala? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@FC1899Barca chodzi o bezpośredni kontakt z wirusem... Póki nie wycierasz tymi butami nosa czy oczu lub nie dlubiesz sobie w nosie stopą, nie ma co się bać.

0

@tbas tata Martino

1

@Ojciec5tkidzieci jak tam :D

1

@Breakdrowser już był ktoś pierwszy

0

@Redakcja chyba to jest dobry moment aby włączyć przy dawaniu herbów fajerwerki plus SIIIIII?

1

Niewiele z was o tym wie, ale pod artykułami macie taki przycisk z możliwością polecenia artykułu.
https://zapodaj.net/e86590f505eee.jpg.html
Wiecie o który artykuł chodzi. Niech będzie top1 w złotej piłce fcbarcy :)

1

@BellaCiao na meczach euro na pewno zabezpieczali, bo była akcja z tym spadochroniarzem i była mowa o tym że był bliski ściągnięcia przez snajperów

0

Co się tam z Bayernem dzieje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?