Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@karci0 Mistrz nad mistrzami. Roberto.
0
6 celnych strzałów.... kiedy takie cuda się działy ostatnio?
0
@quarto słów hymnu nie znam, ale klaskałem kiedy trzeba :D. chyba pierwszy raz od 3-4 lat
1
moze i spalony, ale trzeba pochwalic za wykończenie
1
7 minuta rozpoczęta, nadal nie straciliśmy gola. Xavi? TOP
2
@Jakchcesz mogę spróbować poszukać filmiku który został nagrany w tamtej sytuacji to zrozumiesz dlaczego został uniewinniony. Wyśle ci go na priv żeby bana nie wyłapać
5
@Jakchcesz to poczytaj więcej xd w tym bardzo pokojowym proteście BLM chłopak pojechał do sąsiedniego stanu aby pomóc przy odbudowach zniszczeń które pokojowy protest spowodował. Na filmikach widać jak grupa z 30 orangutanów ściga go biegnąc za nim. Chęci rozmowy na temat chrześcijaństwa nie było w nich widać, więc chłopak uciekał. W końcu się wywrócił, małpy zaczęły go atakować więc zaczął strzelać, odejmując 2 problemy USA. Krótko mówiąc, działał w ochronie swojego życia lub zdrowia.
0
@POLAK12345 podwójny? Aż tak słabo go oceniasz?
1
@POLAK12345 tutaj wszyscy są akurat zgodni. Oczywiście że Luuk De Jong
7
@Jacu327 płomyk nadziei w tym przeżartym przez ludzi oskarżający wszystko i wszystkich o rasizm świecie
0
@normasubiektywna ok, dzięki za info :) tylko że tutaj jest mowa o jakiejś ofercie...
1
Przypadkiem dopiero od stycznia nie mogą negocjować?
0
@GeneralXavi nie mówiłeś o ograniczeniu do 50, a o terenie zabudowanym :D zresztą tam w miejscu o którym mówię to "prawie 140" zwłaszcza w nocy nie jest jakąś wybitną prędkością.
1
@GeneralXavi ja jechałem. 3 pasy, prosta droga, ograniczenie do 80 xd. Ale teren zabudowany
0
@Pavlogoalkeepe nie ma tak dobrze, bardzo pokojowe protesty antify zapowiedziały że jak wyjdzie to go zabiją XDD
0
@dzefrej234 o, spoko. Może nie będzie tak złodziejska cena za te kilka walk, gdzie może 2 są warte uwagi.
0
@Tomo1989 zwierzęta nie mają świadomości, ich język jest zbyt prosty aby mogły sobie pokazywać jaki świat jest piękny, także wolę jednak gdy jest jak jest.
0
@Tomo1989 jeśli planeta wyglądała by jak raj, czyli same drzewka, idealne powietrze, idealnie czysta woda, to jaki miała by w tym cel? Kto mógłby ją zobaczyć?
0
@FanBarca1899 wcześniej jak kwarantanna miała 14 dni to tak było, teraz jak jest 10 to wątpię ale nie wiem w 100%
0
@derlysy1979 ja dostałem do końca stycznia za free od Play jakieś 2 miesiące temu
1
@Image bo jego reklamy na fcb nie da się wyłączyć na telefonie
0
@Tuc utrata węchu i smaku były jednymi z pierwszych objawów. Potem przyszła gorączka, oslabienie i ból mięśni. U mnie na tym się skończyło.
0
@arsenallondyn0
0
@arsenallondyn0 czyżby zgadli?
1
@arsenallondyn0 jedna osoba podpowiedziała że może to być film "Bez znieczulenia"
0
@arsenallondyn0 jest strona gdzie znają wszystko. Zaraz dam znać.
0
@Rewolucja123 xavi w kurtce a Alves na prezentacje w klapeczkach. To nieźle.
0
@MichuPlayPL Polsat Sport premium 3
2
@stary_wyga oho, mamy pierwszy powielany błąd. Brak odpowiedzialności za szczepionkę. W stanach może tak, ale w Polsce normalnie producent odpowiada za szczepienia.
Druga kwestia jest taka że te szczepionki są dużo bardziej przebadane niż myślisz. mRNA i wektorowe odpowiednio przez 30 i 40 lat.
2
@ranger3120 faceit to jest strona na której możesz grać trochę lepsze mecze w csa, lepszy tickrate, mniej cheaterów.
A matchmaking to po prostu rozegrana mapa