Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Jakchcesz zrobione.
15
@Jakchcesz wykupiłem cały stan
3
@MesQueUnClub96 a czemu nie?
@Bykunn napić się lubię czasami, a jak dobra cena to po cholerę mam jeździć 19 razy, tracić paliwo i kupić drożej? Licząc drogę tam i z powrotem(paliwo) plus to ile zaoszczędziłem na promocji jestem 200 do przodu
19
Nie ma to jak pojechać do Lidla po bułki na śniadanie a wyjechać z 19 butelkami amundsena z promocji 0,7 40PLN
0
@PsychoFanBlaugrana2 w USA może i masz rację, ale w Polsce już bierze.
0
@PsychoFanBlaugrana2 tylko że w przypadku szczepionki na covid odpowiedzialność już bierze producent xd
1
@PatrychoO https://zapodaj.net/7fd27e3ac2742.jpg.html
0
@puyol_presidend5 w regulaminie jest zakaz reklamy swojej twórczości/mediów społecznościowych
3
@DonAndrzejos no to jak Romano takie coś pisze to praktycznie oficjalka
5
@Khajio Hochland, de licje i Tortex
0
@barcafan9512 w Polsce za szczepienia i skutki uboczne odpowiada producent szczepionek. W Stanach Zjednoczonych już na przykład nie.
Są znane skutki krótkofalowe.
Skutków długofalowych nie da się przewidzieć przy totalnie żadnej szczepionce, bo nie wiadomo na ile dany stan zdrowia ma wpływ szczepionka, a na ile styl życia.
0
@barcafan9512 o a czemu
0
@barcafan9512 szczepiłeś się?
0
@koziar okropne... Masz więcej?
0
@barcowy1899 130? Teraz jest za 60 pełny pakiet sportowy, czyli to co ty masz. Ja Viaplay mam od Play do 9 stycznia za free
0
@pele1282 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11077817#comment-11077817
Zdecydujcie się ile w końcu potrzebuje.
6
@Burgund https://elevation.maplogs.com/poi/drammen_norway.61031.html xd
Nie musiałeś tego na iv wrzucać skoro już na innym hostingu to było :D
0
@puyol_presidend5 patusy to takie polskie murzyny z BLM
1
@MessiTheBesst https://howtofixheadphones.com/how-to-fix-wireless-bluetooth-headphones-whose-one-side-doesnt-work/#how-to-fix-bluetooth-earbuds-when-only-one-side-works
Tu znalazłem kilka porad
0
@ZelekBARCA 1:1 potem karne 4-2
No i oczywiście łap link mordeczko
0
Alves w pierwszym składzie :D
0
Czy ktoś się orientuje, jak mam viaplay wykupione, to w cenie mam też KSW?
0
@fifek dołączam się do pytania
2
@klopx zależnie od upodobań, mogą być 2 gwałty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@sonek a to nie jest tak że Honda będzie grała pod własnym szyldem? A silnik powinien zostać w Red Bullu? Niech ktoś bardziej doinformowany się wypowie...
1
@Kamyk37 za wyłączony telewizor
3
Hamilton jako Anglik powinien odmówić nagrody za drugie miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Transu96 od biedy możesz wsadzić do mikrofali na 20 sekund i będą też bardzo dobre. A jeśli chcesz bez mrożenia to chyba tylko i wyłącznie pakowanie próżniowe, ale w przypadku chleba będzie bardzo trudno o to xd
0
@ElKamil zacznijmy od tego kto jest reżyserem. Wiedząc to, że jest to C. Nolan, wiemy że wszystko, nawet najdrobniejszy szczegół może mieć kolosalne znaczenie. Dlatego to, czy słowa dr Manna są ważne czy nie, są do własnej interpretacji.
Mówisz że wyruszył statkiem na pomoc dr Brand. Przypomnijmy sobie, że w pobliżu czarnej dziury czas płynie wolniej niż dla osób które są od niej dalej, więc scena z dr Brand na innej planecie mogła być daleką przeszłością, zwłaszcza, że córka Coopera się postarzała w taki sposób, więc Brand też musiała.
Co do bycia w dwóch miejscach jednocześnie, teoretycznie to właśnie Cooper był tą istotą żyjąca w czwartym wymiarze. Czwarty wymiar to czas, więc z możliwością manipulowania czasem mógł zmienić przeszłość w taki sposób, aby te książki spadły.
0
@ElKamil a co powiedział dr Mann do Coopera na swojej planecie? Że ostatnia rzecz jaką zobaczy przed śmiercią są jego dzieci. Kwestia jest taka, że wlatując do czarnej dziury, Cooper zobaczył co? Własne dzieci. Potem niby został uratowany a i tak zobaczył swoją córkę już w starym wieku. Czy Cooper przeżył? Czy jednak zginął? Sugestia bardziej idzie w kierunku przeżycia, ale znając cały film nabieramy wątpliwości na ten temat.