16

@SkyWalkerr oh nie, Australijczycy działają zgodnie z obowiązującym w Australii prawem. Jak oni tak mogą...

0

@michal26 generalnie masz rację, łącznie z tym że ta ustawa jest tak perfidnie na szybko napisana że to szok. Według niej, mając profil partyjny mogę napisać że Duda to powinien być Hitler i powinien wymordować wszystkich Żydów (taki przykład mi przyszedł do głowy) a Facebook nie miałby prawa usunąć tego, chyba że chciałby zapłacić 50mln złotych xD

0

@stary_wyga kurde, zacząłem się stresować że w końcu antyszczepionkowcy znaleźli w końcu swój dowód na szkodliwość szczepionek... Póki nie znalazłem tego raportu o którym mowa w artykule i nie wszedłem na 23 stronę czytając że "both vaccination post infection and breakthrough infection following vaccination are expected to boost existing antibody levels. (...) Current thinking is that there is no threshold antibody level that offers complete protection against infection, but instead that higher antibody levels are likely to be associated with lower probability of infection."

0

@michal26 swoją drogą mam trochę wywalone na to czy przywrócą konto konfederacji czy nie, ale to, że chcą regulować ustawą Internet mnie trochę śmieszy xD

0

@priest9999 tak, ale proces nie musiałby być jawny

0

@Kapitan hawk zwłaszcza że ostatni mecz z munchengladbach zakończył się wpierdzielem 5:0 xD

0

@michal26 nawet jak ustawa wejdzie to.i tak nie bedą musieć przywracać konta konfederacji xD

0

@DonMatteo901 tak! To jest ekspert od chorób zakaźnych więc jest to jakże poważny autorytet w tej sprawie.

0

@Pogba to jeszcze nic, znajomy ma pralnie gdzie płacił 3000 za gaz miesięcznie, za grudzień przyszła faktura na 12000, a w styczniu ma być 27000.

3

@Kitek1640 6-1 z PSG?

2

@Kapitan hawk z perspektywy czasu najbardziej rozwala mnie ten xD
https://zapodaj.net/ced6c9a753320.jpg.html

3

@Moov on już 4 lata odpala

1

@Mario96w baileys jest spoko, Ewentualnie Soplica truskawkowa

9

@JimMorrisonFCB ja się za bardzo boję

0

@Madridistaaa przetłumacz sobie na łotewski z polskiego "nóż ostry" :)

0

@Azacca nie Jeff Bezos, a jego akcje w firmie Amazon rosnął o 250mln dziennie. A co do realności tej liczby...
@TheNekro94 Akcje Elona Muska urosły 2 razy tyle w tamtym roku...

0

@ranger3120 a teraz zamówiłeś? To nie. Gdyby przed 15 to byłaby szansa

6

Pasendżer Stanisław Paluch...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komar co wsadził

1

Gdybym chciał oglądać grę Barcelony w 90% jako wrzutki, to bym se real zidana odpalił

2

Alves króciutko do minguezy żeby siedział na swojej pozycji

2

Mingueza wyprzedzony, alba z puigiem kilometr od dośrodkowującego :D

0

Aha xDDDDDDDDDD

11

O, rezerwowy skład Barcy gra. Fajnie.

Oh, wait..

2

@Cadafaz kto niby tu pisze że jest złym człowiekiem? xd

0

@MESSIah16 a podobno to ci zaszczepieni to sekta

0

@LS no to więcej nie pomogę

1

@LS taka rada. Żeby parking był płatny legalnie, musi być znak pionowy informujący o parkingu płatnym, a miejsca muszą być konkretnie wyznaczone. Każde miejsce oddzielnie. Ja w taki sposób parkowałem przez 5 dni w Krakowie w samym centrum pod wynajętym apartamentem 3 minuty na piechotę na starówkę, bo był wydzielony krawężnik do parkowania ale nie było na nim rozdzielonych miejsc.
P.S. linie muszą być namalowane, nie wystarczy inny kolor kostki.

1

@Aaron10 innowacyjna. Podoba mi się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?