5

@Kgorecki2500 oby się na tym skończyło. Zdrowia przyjacielu

1

Dzisiejszy serwis Igi wygląda tak, że gdyby ta Kanapki zeszła to i tak by miała problem wygrać :D

5

Ta kanepi to bardziej męska ode mnie

0

Gdzie mecz leci?

0

@damian.09 na twoim miejscu dorzucił bym już te parę stów do ramu. Sprzęt już sam w sobie tani nie jest, a jak ma służyć jeszcze dłużej to śmiało. Zwłaszcza przy miliardzie zakładek :D

1

@fart skoro wish to jeden wielki scam to niech se chłop zarabia na głupich :D

0

@damian.09 a do czego będzie używany?

1

@ChessInfo 10 minut. Ale jak wspomniałem wcześniej, w sensie wtedy co te 10 zadań wrzuciłeś, ja nie rozwiązuje tego że sobie sprawdzam ruchy i czekam aż będzie się zgadzać, tylko rozwiązuje na podstawie zdjęcia :D dzięki czemu łatwiej mi się uczyć liczenia wariantów z czym mam największy problem xd

1

@ChessInfo i tak oznaczaj, bo często zapominam o tych dziennych zadaniach

1

@ChessInfo hah, akurat rozwiązywałem dziś to zadanie. E4, grozi goniec B5 ze związaniem hetmana i bicie gońca z f5.
Jakby ktoś myślał o obronie że skoczek bije piona z E4, potem biały goniec wchodzi na B5 ze związaniem hetmana i czarny skoczek bije skoczka z C3 żeby atakować białego hetmana, przypomnę tylko że jeśli goniec zbije hetmana, robi to z szachem więc można sobie po biciu jeszcze skoczka odbić :D

1

@ChessInfo jakby pion wziął to w ogóle pograne, bo wieża wchodzi na D7 z szachem, i są wtedy 3 opcje.
1) król na g6 - wchodzi tu sobie hetman na G4 z matem i po zawodach.
2) król na g8 - wchodzi znów hetman na G4, i niezależnie od tego czy król pójdzie na F8 czy H8, oba ruchy kończą się matem hetmana na G7.
3) król na H8 - hetman bije piona z f6, król ucieka na G8 i hetman na G7 z matem.

Wszystkie te ruchy kończą się matami, więc nie są najlepszymi w pozycji, a w zadaniach szuka się najlepszych ruchów obu stron, dlatego maksymalnie przy najlepszych ruchach co wyciąga się z tej pozycji to wieża do przodu

2

@ChessInfo tylko że ja nie wchodziłem w silnik żeby rozwiązać to zadanie. Pół godziny siedziałem nad zdjęciem tego zadania żeby znaleźć rozwiązanie, dopiero potem wszedłem i okazało się że mogę sobie klikać :D

1

@mekston zawsze patrzy się na najlepsze ruchy przeciwnika. W tym wypadku rozwiązanie to Sxf6 Kh8 Sxe8 Hg6 Hxg7 Hxg7 Sxg7. Wtedy czarny król może bić skoczka z G7 a wieża wejść na D7 z widłami na króla i gonca.
P.S. aktualnie jestem na 7 zadaniu.

1

@ChessInfo swoją drogą, jeśli możesz to oznaczaj mnie przy wszelkiego rodzaju puzzlach szachowych :D
@mekston Sxf6 jest prawidłowe, tylko że to jest w miarę prosty ruch do znalezienia. Sam musiałem minutę poświęcić na znalezienie kontynuacji :D

1

@GeneralXavi praca na monitoringu, ale bardziej w taki sposób że jak coś się stanie to jest "weź sprawdź co się stało tu i tam wtedy i wtedy" więc większość czasu w robocie jest wolne xd

0

@Tuc Założenie demokracji polega na tym, że wybiera się przedstawicieli którzy mają godnie reprezentować prawa obywateli. Problem polega na tym, że w większości przypadków wygląda to tak, że co 4/5 lat wybieramy 500 mord które dostosowują sobie kraj pod siebie, za nic mając obywateli. To jest największy problem demokracji, ale problem jest też taki, że nie wymyślono nic lepszego.

1

https://www.facebook.com/100010303715258/posts/1597484560604986/?d=n

A potem się dziwię, że ja, jako przedstawiciel tej grupy proszczepiennej mamy o sobie takie opinie a nie inne... Gość totalnie odklejony. Albo wprowadzamy obowiązek szczepień na 100% albo wcale, a nie że wprowadzamy wszystkim ale jemu nie :D

2

@Criss18Barca a może nie chodzi o finanse? Nie wiadomo póki co...

3

@tomek8756 "zajrzałem do instrukcji ale była ona po niemiecku! Więc migiem nauczyłem się niemieckiego..." Uwielbiam ten tekst :)

0

@kamiVeB teoretycznie 3 minuty :D

0

@ProMILs imbappe zczyscil jak dzieciaka w rewanżu w tamtym sezonie, z takim alba byłbym w stanie zaryzykować

3

Alba z Bilbao: chyba najgorszy swój mecz w karierze w Barcelonie
Tymczasem Balde w meczu z Alaves: https://i.imgur.com/NbFejba_d.webp?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

0

@FioletoweOczy to że tobie rośnie szczecina, nie oznacza że każdy tak ma.

0

Korzystał ktoś kiedyś z prostownic do brody? Polecacie?

0

@Ghotti dobry wynik

151

@Przemek2323 dziś lecę samolotem do Niemiec żeby kupić sobie spalinowy samochód. Wracając zaczepie Lidla i kupię mięso, mleko i jajka żeby zrobić grilla wieczorem

0

@Ghotti mnie po przesiadce denerwowało to, że chcąc wysunąć szybkie ustawienia typu włączenie internetu/wifi itp nie rozwijałem paska z góry tylko z dołu. Nie mogłem znaleźć różnych ustawień, nie potrafiłem budzika nastawić na początku xD ale potem pokochałem ten telefon

0

@Ghotti da się ustawić ten procent na pewno, nie pamiętam gdzie ale się da. Daj znać za miesiąc czy nadal zadowolony, ja po pierwszym dniu ku**iłem na iPhona, do czasu aż się przyzwyczaiłem :D

0

@Hubert102 akurat John wick jest na viaplay

1

@Peszko07 Austria: przy 2,2% zaszczepionych śmiertelność 1,88%. Przy 75% zaszczepionych śmiertelność to 0,93%.
Stany: 5,5% zaszczepionych śmiertelność 1,75%. Przy 63% zaszczepionych śmiertelność 1,24%.
Włochy: przy 2,2% zaszczepionych śmiertelność 3,41%. Przy 76% zaszczepionych śmiertelność 1,54%.

Nic nie dają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?