Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
55
Marzenie vinicjusza https://i1.jbzd.com.pl/contents/2019/03/e3eda4cb46da060b5432be038a8ea4b5.jpg
1
@norbi77 edytowalem post ale na wszelki wypadek żebyś widział dopiszę to tutaj. Dlaczego boję się bardziej pozwu o nielegalną konkurencję? Jednym z punktów spełniających ustawę jest chociażby "nakłanianie do rozwiązania lub niewykonania umowy" co w 100% zostało spełnione. Ogólnie podstawy są na postawie ustawy
z dnia 16 kwietnia 1993 r. Artykuł 15 punkt 1 podpunkt 2 czyli
1.
Czynem nieuczciwej konkurencji jest utrudnianie innym przedsiębiorcom dostępu do rynku, w szczególności przez:
2)
nakłanianie osób trzecich do odmowy sprzedaży innym przedsiębiorcom albo niedokonywania zakupu towarów lub usług od innych przedsiębiorców
0
@norbi77 co do łapówki... Żaden sąd nie zasądził by tu łapownictwa. Z definicji, łapownictwo czynne to polega na udzieleniu osobie będącej funkcjonariuszem publicznym korzyści majątkowej, osobistej, lub jej obietnicy, a on proponował korzyści miastu, a nie konkretnej osobie. Gdyby Stanowski powiedział, że da burmistrzowi 30 tysięcy, a dla miasta załatwi tamtych trzech to wtedy już by było łapownictwo. Jeśli już faktycznie coś się odwali, to maksymalnie co dostanie to grzywnę. Bardziej boję się tu pozwu o nielegalną konkurencję, bo jednym z punktów które pod to podchodzą jest chociażby "nakłanianie do rozwiązania lub niewykonania umowy". Jeśli chodzi o pozew o "galę mafijną", mam do powiedzenia tylko jedno. "XDDDDDDDDD"
0
@MrPGG pewno nakradłeś
2
Hmm, logika Najmana. Były Boss mafii który ma dozór prokuratora i musi 3 razy w tygodniu stawiać się na komisariacie, człowiek który stworzył grupę narkotykową w więzieniu jest stawiany na tronie przez tego bankruta co mu taksówkarz natrzaskał, mówiąc, że albo będzie bossem gali albo bossem mafii. Że to my go pchamy w stronę mafii. Bo to nie jest tak że może zatrudnić się przy miotle, przy odśnieżaniu, sprzątaniu, na kasie w sklepie. On musi być sławny bo inaczej nas wszystkich pozabija będąc szefem mafii. Jak ja tego łysego łba nienawidzę i nie szanuję...
2
@ChessInfo a to akurat jedne z prostszych które wrzuciłeś póki co chyba.
1. Hxh7 Kxh7 2. g6+ Kh8 3. Wg5 fxg5 4. hxg5#
1
@kubix05 EX_Machina
1
@WaFenPrG wyskoczyło mi to jako jedna z opcji, ale myślałem że to rap a nie Gothic, ale tak jak mówię. Przesłuchiwałem po 3 sekundy około więc wiesz... Ważne że udało się znaleźć.
1
@Rewolucja123 Roman Cavalry choirs are singing
0
@BartqRKO z tym podkładem muzycznym jeszcze nie widziałem
0
@WaFenPrG tak na topie te łacińskie powiedzonka więc powiem tak. Dura lex, sed lex. Gdyby typek nie był znany, to każdy by miał go w dupie i niech siedzi.
3
Nie rozumiem tego podejścia... Jak ktoś złamał prawo, ale tylko troszeczkę to nagle narzekanie na policję? To jest argument pokroju, że ktoś dostał mandat za jazdę 20km/h ponad ograniczenie i powinno się go puścić bo przecież złamał prawo tylko troszeczkę i w ogóle to jest wykroczenie więc powinno wypuścić się go żeby dalej jechał z niedozwoloną prędkością a policjanci to niech się zajmą ważniejszymi sprawami.
0
@45M4R luz, jeśli 100% osób w Polsce zachoruję to tylko prawie 900 tysięcy zgonów. Nie ma co się przejmować że taki Poznań plus Katowice stały by się opustoszałym miastem. Pełen luz xD
0
@WaFenPrG falling in reverse, lil aaron - te zespoły mają piosenkę o tytule Drugs, po 3 sekundowym przesłuchaniu brzmiały jak metal. Może to cokolwiek pomoże.
0
@45M4R 1) według babki, szczepionki nic nie dają. Na wszystko ma grafikę lub statystykę, ale na to nie. Statystyki mówią tu o zmniejszeniu śmiertelności o około 1% więc mamy kłamstwo #1.
2) owy noblista który powiedział podobno że się nie zaszczepi to Luc Montagnier po pierwsze, nie ma totalnie nic wspolnego z odkryciem mRNA, po drugie, Nobla dostał za odkrycie virusa HIV a nie za mRNA jak owa pani sugeruje, po trzecie, nigdzie nie powiedział że się nie zaszczepi tylko że szczepionka prowokuje tworzenie nowych wariantów, gdzie badania naukowe mówią o tym że szczepionki częściowo działają na te warianty, po czwarte, "Podczas pandemii covida, Montagnier rozpromował teorię spiskowa która twierdzi że SARS-CoV-2 był stworzony i uciekł z laboratorium. Zostało to wręcz wyśmiane przez innych naukowców. Był krytykowany przez wiele uczelni za "szerzenie nieprawdziwych i niebezpiecznych informacji które są poza jego wiedzą"."
3) najpierw narzeka że covida leczymy w domu, a potem mówi że powinno się leczyć covida w domu.
4) pani twierdzi że śmiertelność w Indiach wynosi 2% na covid, co jest nieprawdą bo wynosi 1,21%.
5) przytoczone Włochy i Australia jako przykłady niedziałających szczepionek są wyjęte z dupy, bo w Australii przez to że covid zaczął szaleć dopiero gdy wyszczepione było 77% społeczeństwa, spowodowało to że smiertelnosc na covid wynosi tylko 0,15%, a Włochy zmniejszyły śmiertelność w ciągu roku od wprowadzenia szczepionek na rynek o 1,87%.
Także masz swoją prawdę i suche fakty.
0
@normasubiektywna jako że prokuratura wszczęła postępowanie, dowody są wystarczające do tego aby to zrobić, więc coś jest na rzeczy
0
@Batys bo do Anglii był za słaby fizycznie
0
@puyol_presidend5 akurat tv to odradzam brania jakichś tego typu firm czyli Kiano, Sharp czy Manta. Dla pewności lepiej jest postawić na aktualnie najlepsze marki czyli Samsung i LG.
2
Mam kumpla w robocie który uwielbia szwagrów, ja ich nie lubię ale jest to mój dobry przyjaciel i specjalnie ich oglądam i pokazuje jakieś fajne akcje z ich filmików żebyśmy mieli o czym rozmawiać. Jak mu powiedzieć że są beznadziejni? Ratunku...
1
@ChessInfo update:
1.Hxc5 bxc5 2. B6 Wb3 3. Gf6 g5 4. Hxg5 Gf3+ 5. Kh3
I tu się zatrzymałem, nie umiem znaleźć najlepszego ruchu czarnych. Dalsza idea wygląda tak, że król musi podejść żeby trzymać pole g6, i jakimś sposobem tam wchodzi mat wieżą i gońcem, ale nie chce mi się dalej myśleć już xd
1
@ChessInfo jedyne co wiem, to to, że trzeba wymienić hetmany i kombinować z pionem z linii B. Hetmana się pozbyć trzeba, bo czarny ma ewentualnego mata w 3 ruchach, a nie jest możliwe tu forsowanie szachów żeby nie przegrać z powodu braku materiału xd resztę przemyśle rano.
0
@Witekk10 z moimi ostatnimi problemami ze snem, nie wykluczam niczego
0
Niby za co tam miałby być karny? Bramkarz pierwszy piłce xd
0
@FCMichalo często firmy licytują w tych aukcjach
0
@Pilka_jest_okragla używam spotify od 3 lat a dopiero teraz zauważyłem że logo tej apki jest lekko krzywo xD
8
@tomek8756 "weź tu zmień pas ze skrajnego lewego na skrajny prawy"
Prosta sprawa. "Pa tera"
4
Normalnie zaraz jadę do Wielunia firmę transportową zakładać.
1
@ChessInfo tego ruchu nawet nie brałem pod uwagę xd
1
@ChessInfo ten teoretycznie błędny ruch który zagrałby każdy to skoczek F5. Analizuje czemu jest to błędny ruch, ale ta "opowieść" jest ciekawą podpowiedzią, bo 99% graczy nie zbiłoby skoczka Hetmanem. Kontynuacja jaka przychodzi mi do głowy to król bije hetmana, czarny rusza pionem na g6 i niezależnie czy zbije król czy hetman, goniec wchodzi ze związaniem.
Większy mam problem ze znalezieniem prawidłowych ruchów xD
1
@ChessInfo pierwsza zagadka:
Ga3+ Kxa3 Ha5+ Kb2 Hxc3+
Opcja 1: Kxc3 B4+ Kb2 c3#
Opcja 2: Ka3 Hb5+ Kb2 c3#
Drugie zadanie przemyslę i wrzucę jak rozwiążę
@Kasztaniak patrzę na twoje rozwiązanie i widzę jeden problem. Po gxh7+ król może wziąć piona, i wtedy Wh5 nie działa. Bo jest zasłona hetmanem na H6. Jeśli wieża zbije hetmana to odzyskujemy hetmana ale mamy materiał ostro w dupę.
Edit: źle przeczytałem, napisałeś gxf7 a nie H7 xD zwracam honor