Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Joe_Pesci dobrze że nie ma tu mowy o neo/glo
6
@Odcinkowy co kur..? XD to twórca musi mieć z 1000 odsłuchań żeby zarobić dolara, a niby Barcelona dostanie 5 centów za sztukę? Czyżby info rzędu "no mówię ci stary"?
1
@Lokoo snowpiercer
0
Komentarz usunięty
1
@ChessInfo ostatnie Wa3?
2
@Kusco15 morawiecki kiedy widzi zarabiającego prywaciarza
0
@Elosek 2 dni pracowałem w jednej firmie w call center jak jeszcze do szkoły chodziłem. Zrezygnowałem jak zorientowałem się że to jeden wielki scam. Ale nie robiłem akcji w stylu "nigdy więcej nie przyszedłem". Pojechałem tam, powiedziałem uczciwie że to nie jest praca dla mnie i zrezygnowałem.
1
@Azi a ty możesz pomyśleć czym tak naprawdę może grozić w niby niegroźnej sytuacji te 12km/h więcej.
1
@maniak33333 po pierwsze, nie wsadzaj we mnie urojonych sytuacji które nie mają miejsca, bo jeśli wiem że nie popełniam wykroczeń, to nie musisz na siłę mi udowadniać że jednak to robię.
Po drugie, co to w ogóle za argument jest, że skoro ja popełniam wykroczenia to nie mogę innych piętnować za to, A ZWŁASZCZA gdy typ wali takie żale, że dostał mandat bo na pewno dziura w budżecie?
@Gappeq i co ja mam ci odpisać na te insynuacje?
4
@maniak33333 a czemu miałbym złamać? Patrzę na znaki z ograniczeniem, ewentualnie pomaga mi w tym samochód z funkcją czytania znaków, na zielonych strzałkach się zatrzymuje, kierunkowskazy wrzucam, zwalniam przed przejściami dla pieszych i mam spokój.
9
@skubi99 czyli według twojej logiki, ludzie którzy jeżdżą przepisowo są łajzami? XD te 10km/h więcej przy 50/60 ma różnice w długości hamowania około 5 metrów, to jest różnica czy zatrzymasz się przed przejściem dla pieszych czy za nim w wypadku awaryjnego hamowania.
1
@maniak33333 mam 26 lat a prawo jazdy od 8 lat.
4
@Azi a i owszem, bo ile zaoszczedzę czasu jadąc 12km/h za szybko? A ile mogę go stracić na ewentualnej kontroli?
26
@Azi a może ponarzekajmy na to, że zamiast jechać zgodnie z przepisami, musiałeś jechać o 12km/h za szybko?
0
@Zieliniak serce to nie jest 5 złotych które można dać żulowi, a skoro jedno z wymagań to szczepienie, to rozumiem szpital w tym wypadku.
0
@tomek8756 jak szpital jeszcze rozumiem, tak autorka już nie powinna tam pracować.
3
@Colon Christopher Nolan. Pozdrawiam.
2
@Colon tak, pozdrawiam.
0
@IronSanHybrid no nie wiem, ja czasami używam tego zwrotu, ale właśnie dlatego że nie wiem czy to, co podaje jest w 100% zgodne z prawdą. Jeśli sprawdzę wcześniej, to nie widzę powodu pisania dodatkowo "o ile dobrze pamiętam". Więc fakt to to nie jest.
1
Gdyby TVN moderował La Ramblę
https://zapodaj.net/images/861ff60c90997.jpg
3
@sebasarna18 przecież to jak płatność kartą xD
2
@Lautaro smutne
2
@Lautaro nie...
1
@MESSIah16 zwłaszcza że zp jest teoretycznie rozdawana jakoś tydzień po rozpoczęciu MŚ w tym roku xd
1
@ChessInfo 1 zrobiłem, początkowo za bardzo nie rozumiałem ruchów ale poanalizowalem sobie, bo generalnie da się gońca wziąć wcześniej, ale początkowo nie wiedziałem dlaczego nie można. Zadanie zajęło mi jakieś 2 minuty, ale analiza wszystkiego jakieś 20 xd
Drugie to jedno wielkie heh xd
Trzecie jakiś pomysł mam, rozumiem mniej więcej jaka jest idea tej pozycji, ale przerobić tę ideę na ruchy, to potrzebuje czasu :D
0
@CuleNaZawsze1899 tak
0
Panowie, mamy 4 miejsce!
0
@Johnnie_Walker chłopie, 7 zmian, czerwona Alvesa, 2 gole, ile ty chciałeś? XD
0
@SinMistico Adama już ledwo oddychał
1
@Joe_Pesci hejterem adamy nie byłem, byłem sceptykiem. Wiedziałem że będzie robił dym, ale nie wiedziałem że będzie to coś dawało, trochę tak jak z Dembele. Ale ten potężny Oliwier zamknął mi pysk