Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pogba zostaną zamrożone ich prywatne aktywa.
5
@BrzydkiAS jak tam, zatankowałeś te swoje beczki?
https://zapodaj.net/images/4ba4de2e7f487.jpg
https://zapodaj.net/images/7c683b2db93a7.jpg
17
Właśnie Ukrainiec na granicy czekający na rodzinę uciekająca z Ukrainy poprosił żeby urkaincy jadący po rodzinę mogli jechać szybciej, że on jechał 180-200km/h i był godzinę szybciej. (TVN24) no kurna genialny pomysł xd
0
@IronSanHybrid reklama jest typowo googlowska, musiałeś szukać czegoś podobnego xd
5
@mroofkoi4t dokładnie, wykupili bojąc się że zamkną sklepy. Tymczasem nie licząc niedziel, sklepy spożywcze nie były zamknięte nawet jeden dzień xD
5
@Mathew16 ja teraz tankowałem i czułem się jak jeden z tych debili. Miałem rezerwę więc musiałem już zatankować.
Swoją drogą to jest chore że muszę się tłumaczyć, w sumie sam przed sobą, dlaczego pojechałem zatankować.
35
Serdecznie nie pozdrawiam kretynów którzy rzucili się wczoraj z beczkami na paliwo na stacje myśląc że dziś paliwa nie będzie. To dzięki wam, jełopy totalne, dziś nie ma paliwa lub jest droższe o 40 groszy jak nie więcej. Tfu na was.
3
Ja dobrze widzę kto wszedł?
9
De Jong w tym meczu? TOP
3
Adama jak wyleciał na kulibalim
0
@okiemtypera_lucaxx95 jeśli to dotyczy tego meczu, to raczej już nie będzie nikogo to interesować xd
0
Ulalalala, szykuje się meczycho?
0
3 podania i brama. Można? Można.
0
@eXi dzięki za upewnienie mnie
7
@Abominacja jeśli cena paliw wzrosłaby do aktualnych cen za baryłkę ropy, cena paliwa wzrosłaby o około 20 groszy. Przy 100 litrach to jest 2 dychy. No nie wiem czy to się tak opłaca xd
8
@Chaoss mogę się mylić ale to są chyba flary
1
@ChessInfo sorki, teraz zobaczyłem że źle kliknąłem w cyferkę. Miałem na myśli Wd6 i Hc7 jest niemożliwe.
1
@ChessInfo ostatnie Wd5?
0
@KrystianR ja nic nie mówię. Nie mam zamiaru wypowiadać się na ten temat.
1
Z tymi wypłatami oszczędności z banku widzę pewną analogię z antyszczpionkowcami i proszczepionkowcami xd
0
@derlysy1979 przecież masz filmik z defilady wyżej.
1
@derlysy1979 szkoda że film pochodzi z jakiejś defilady, a dźwięk jest dodany później xd
0
@P33ck swego czasu pupilek La bamby
0
@Momals11 to nie ma prawa być egzamin, pago spytał czy na lewy pas przy zawracaniu, "egzaminator" podpowiedział że tak.
0
Co????? XDDDDDD
0
@zaiks raz? Rozumiem. Przy każdym kontakcie? Bydło. Zresztą nadal mi nie wytłumaczyłeś jaki masz problem. Gwiżdżą bo młody chłopak który grał trzeci mecz w nowym klubie miał gorszy dzień pod względem strzeleckim?
0
@zaiks tak. Jaki masz problem?
0
Co to za bydło gwiżdże na ferrana...
0
@OsamaDembele ok, musi, jak każdy, ale nie zmienia to totalnie faktu że wczoraj zagrał beznadziejnie w porównaniu do swojego pierwszego meczu u nas
1
@OsamaDembele z tym pozbyciem się bym nie przesadzał, ale gdzie jest kłamstwo że jego wczorajsza skuteczność wolała o pomstę do nieba?