1

@Pogba zostaną zamrożone ich prywatne aktywa.

5

17

Właśnie Ukrainiec na granicy czekający na rodzinę uciekająca z Ukrainy poprosił żeby urkaincy jadący po rodzinę mogli jechać szybciej, że on jechał 180-200km/h i był godzinę szybciej. (TVN24) no kurna genialny pomysł xd

0

@IronSanHybrid reklama jest typowo googlowska, musiałeś szukać czegoś podobnego xd

5

@mroofkoi4t dokładnie, wykupili bojąc się że zamkną sklepy. Tymczasem nie licząc niedziel, sklepy spożywcze nie były zamknięte nawet jeden dzień xD

5

@Mathew16 ja teraz tankowałem i czułem się jak jeden z tych debili. Miałem rezerwę więc musiałem już zatankować.

Swoją drogą to jest chore że muszę się tłumaczyć, w sumie sam przed sobą, dlaczego pojechałem zatankować.

35

Serdecznie nie pozdrawiam kretynów którzy rzucili się wczoraj z beczkami na paliwo na stacje myśląc że dziś paliwa nie będzie. To dzięki wam, jełopy totalne, dziś nie ma paliwa lub jest droższe o 40 groszy jak nie więcej. Tfu na was.

3

Ja dobrze widzę kto wszedł?

9

De Jong w tym meczu? TOP

3

Adama jak wyleciał na kulibalim

0

@okiemtypera_lucaxx95 jeśli to dotyczy tego meczu, to raczej już nie będzie nikogo to interesować xd

0

Ulalalala, szykuje się meczycho?

0

3 podania i brama. Można? Można.

0

@eXi dzięki za upewnienie mnie

7

@Abominacja jeśli cena paliw wzrosłaby do aktualnych cen za baryłkę ropy, cena paliwa wzrosłaby o około 20 groszy. Przy 100 litrach to jest 2 dychy. No nie wiem czy to się tak opłaca xd

8

@Chaoss mogę się mylić ale to są chyba flary

1

@ChessInfo sorki, teraz zobaczyłem że źle kliknąłem w cyferkę. Miałem na myśli Wd6 i Hc7 jest niemożliwe.

1

@ChessInfo ostatnie Wd5?

0

@KrystianR ja nic nie mówię. Nie mam zamiaru wypowiadać się na ten temat.

1

Z tymi wypłatami oszczędności z banku widzę pewną analogię z antyszczpionkowcami i proszczepionkowcami xd

0

@derlysy1979 przecież masz filmik z defilady wyżej.

1

@derlysy1979 szkoda że film pochodzi z jakiejś defilady, a dźwięk jest dodany później xd

0

@P33ck swego czasu pupilek La bamby

0

@Momals11 to nie ma prawa być egzamin, pago spytał czy na lewy pas przy zawracaniu, "egzaminator" podpowiedział że tak.

0

Co????? XDDDDDD

0

@zaiks raz? Rozumiem. Przy każdym kontakcie? Bydło. Zresztą nadal mi nie wytłumaczyłeś jaki masz problem. Gwiżdżą bo młody chłopak który grał trzeci mecz w nowym klubie miał gorszy dzień pod względem strzeleckim?

0

@zaiks tak. Jaki masz problem?

0

Co to za bydło gwiżdże na ferrana...

0

@OsamaDembele ok, musi, jak każdy, ale nie zmienia to totalnie faktu że wczoraj zagrał beznadziejnie w porównaniu do swojego pierwszego meczu u nas

1

@OsamaDembele z tym pozbyciem się bym nie przesadzał, ale gdzie jest kłamstwo że jego wczorajsza skuteczność wolała o pomstę do nieba?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?