11

0

@oskaritto jesli masz pewność i kwotę rzędu 100 tysięcy złotych żeby to się opłacało to tak.

3

@ChessInfo ręki nie dam, ale może być 1.Bxe4 d5 2.Bd3 e4 z widłami
Edit: jednak daje rękę xd

3

Rosja to ma taką technikę że jak Rosjanin idzie do bankomatu to papier toaletowy dostaje

4

Jeszcze 5 lat temu nie pomyślałem że Barcelona będzie walczyć o zakwalifikowanie się do ligi mistrzów, a mecz między drugim i trzecim zespołem w końcowej fazie ligi będzie między Sevillą a betisem

0

@jeonek patrząc na to jak "szybko" pojawiają się tu informacje względem innych stron, to 90% użytkowników tutaj to Internet Explorer.

1

@ChessInfo niby tak, ale też trzeba wiedzieć co z tymi skoczkami zrobić

1

@ChessInfo no niestety pierwsza zagadkę znam... Podpowiedź dla reszty: trzeba dorabiać skoczki :)

0

@Momals11 chłopie, zobacz datę tweeta. Serio myślisz że nie było to już tu wstawione 9273739828292829 razy?

13

0

0

@NaFazieHitman Białystok białoruskie miasto? Brzmi dobrze

2

@UbranyNaBialo prawda.

3

@bartas97 dokładnie. Nawet pojawił się fake news, że dają Rosjanom czas na wypłacenie hajsu z banków do 2 marca bo okradają te banki i wysyłają hajs na Ukrainę. Na oficjalnym fanpage sami napisali żeby w to nie wierzyć, bo oni nie okradają ludzi

5

@zodiak_10 i po powtórzonym karnym Błaszczykowskiego

2

@Emhyr tweet usunięty, post to samo powinien zrobić. Zwłaszcza że to nie jest oficjalny profil xd

0

@Nazio87 chłopie... To jest info z piątku.

0

Swoją drogą ta wojna uświadomiła mi jak bardzo beznadziejną bronią są wszelkie czołgi, działa pancerne i wozy opancerzone w dzisiejszych czasach przeciwko takim dronom.

1

@klopx widziałem 43, 44, 46 i 49

1

@klopx już widziałem 4 różne daty tego cytatu :D

0

@RoBoT panie, ja tu piszę o 5 złotych a ty wysyłasz 100? To jest serducho. Szacun.

2

Panowie, jest nas teraz online 2 tysiące ludzi. Gdyby każdy wpłacił te 5 złotych byśmy uzbierali 10 tysięcy.
https://www.siepomaga.pl/ukraina

1

@Moderacja wytłumaczycie mi czemu usuneliscie mój post z sankcjami nałożonymi przez czeczenów?

0

@barcelonaLM ich ściany są już zajęte przez dywany

0

@kingorbit podpinam się

0

Kurna aż zaczynam myśleć czy by komara nie zostawić jednak

0

Halland who????

9

Pierwsza ofiara Adamy

2

Halland who????

1

@MesQueUnClub96 teoretycznie dają znać że Rosji nie wywalą, tylko będą grać pod inną banderolą, a w przypadku że Polska Czechy i Węgry odmawiają gry, więc teoretycznie jest walkower.
Więc teoretycznie tak. Rosja walkowerami wejdzie na MŚ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?