Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Kgorecki2500 tak
0
@oskaritto jesli masz pewność i kwotę rzędu 100 tysięcy złotych żeby to się opłacało to tak.
3
@ChessInfo ręki nie dam, ale może być 1.Bxe4 d5 2.Bd3 e4 z widłami
Edit: jednak daje rękę xd
3
Rosja to ma taką technikę że jak Rosjanin idzie do bankomatu to papier toaletowy dostaje
4
Jeszcze 5 lat temu nie pomyślałem że Barcelona będzie walczyć o zakwalifikowanie się do ligi mistrzów, a mecz między drugim i trzecim zespołem w końcowej fazie ligi będzie między Sevillą a betisem
0
@jeonek patrząc na to jak "szybko" pojawiają się tu informacje względem innych stron, to 90% użytkowników tutaj to Internet Explorer.
1
@ChessInfo niby tak, ale też trzeba wiedzieć co z tymi skoczkami zrobić
1
@ChessInfo no niestety pierwsza zagadkę znam... Podpowiedź dla reszty: trzeba dorabiać skoczki :)
0
@Momals11 chłopie, zobacz datę tweeta. Serio myślisz że nie było to już tu wstawione 9273739828292829 razy?
13
Panie i panowie, szacunek dla Biedronki się należy
https://media.biedronka.pl/179547-biedronka-rezygnuje-z-produktow-rosyjskiego-i-bialoruskiego-pochodzenia
0
@BlaseR9 https://zapodaj.net/images/a7f158eec50e0.png
Fajna sprawa
0
@NaFazieHitman Białystok białoruskie miasto? Brzmi dobrze
2
@UbranyNaBialo prawda.
3
@bartas97 dokładnie. Nawet pojawił się fake news, że dają Rosjanom czas na wypłacenie hajsu z banków do 2 marca bo okradają te banki i wysyłają hajs na Ukrainę. Na oficjalnym fanpage sami napisali żeby w to nie wierzyć, bo oni nie okradają ludzi
5
@zodiak_10 i po powtórzonym karnym Błaszczykowskiego
2
@Emhyr tweet usunięty, post to samo powinien zrobić. Zwłaszcza że to nie jest oficjalny profil xd
0
@Nazio87 chłopie... To jest info z piątku.
0
Swoją drogą ta wojna uświadomiła mi jak bardzo beznadziejną bronią są wszelkie czołgi, działa pancerne i wozy opancerzone w dzisiejszych czasach przeciwko takim dronom.
1
@klopx widziałem 43, 44, 46 i 49
1
@klopx już widziałem 4 różne daty tego cytatu :D
0
@RoBoT panie, ja tu piszę o 5 złotych a ty wysyłasz 100? To jest serducho. Szacun.
2
Panowie, jest nas teraz online 2 tysiące ludzi. Gdyby każdy wpłacił te 5 złotych byśmy uzbierali 10 tysięcy.
https://www.siepomaga.pl/ukraina
1
@Moderacja wytłumaczycie mi czemu usuneliscie mój post z sankcjami nałożonymi przez czeczenów?
0
@barcelonaLM ich ściany są już zajęte przez dywany
0
@kingorbit podpinam się
0
Kurna aż zaczynam myśleć czy by komara nie zostawić jednak
0
Halland who????
9
Pierwsza ofiara Adamy
2
Halland who????
1
@MesQueUnClub96 teoretycznie dają znać że Rosji nie wywalą, tylko będą grać pod inną banderolą, a w przypadku że Polska Czechy i Węgry odmawiają gry, więc teoretycznie jest walkower.
Więc teoretycznie tak. Rosja walkowerami wejdzie na MŚ.