1

Co Adama robi póki co w tym meczu to ja pytań nie mam

3

@bartekvisca pasha jest bardzo charyzmatycznym i wesołym gościem, swoim zachowaniem przyciągnął do siebie tłumy fanów którzy siedzą z nim do tej pory.

1

Swoją drogą nasze dziewczyny mają średnio 5,55 gola na mecz strzelonych xd

0

@Naturopata masz na myśli te badania https://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstract_id=3955559 które mówią jasno, że takie czynniki jak picie mleka, ekspozycja na słońce, cwiczenia czy witamina D wpływa znacząco na zwiększenie BMD, czyli gęstość mineralną kości? Czy jakieś inne badania?
@Commandement

0

@tomek8756 fffffuuuuuu

0

@kolomen2 Zdecydowanie spigen

6

Tęsknię za tak dobrą formą naszego Duńczyka
https://zapodaj.net/images/eefd73a416853.jpg

1

@sebasarna18 ale wiesz, że takie pytania zadaje się lekarzowi, a nie na forum poświęconym klubie piłkarskiemu?

0

@PatriBarca @tbas @jordus100 jestem z was dumny panowie że tak szybko sprowadziliście mnie do parteru :)

0

Małe państewko na wschodzie Afryki, Burundi, ma najniższy wskaźnik zaszczepienia na świecie na milion mieszkańców (12mln populacja) i (chyba) trzeci najniższy wskaźnik śmiertelności na covid. Po co te szczepionki skoro możemy brać przykład z takiego Burundi?

1

@GeneralXavi zapomniałeś dodać że Izrael ma prawie najniższy wskaźnik śmiertelności na całym świecie :)

0

@Naturopata sam sobie wymyśliłem? Jedyne co dodałem od siebie to to, że twoim autorytetem jest Jerzy Zięba, ale wywnioskowałem to stąd, że pierdzielisz dokładnie takie same głupoty jak on, i twój nick to jest "zawód" Zięby. Reszta się zgadza, bo sam to napisałeś xD

0

@Naturopata nie znam, nie rozmawiałem, nie widziałem, a wszystko zgodne z prawdą. Jak ja to robię?

3

@Objectivo naturopata twierdzi że antybiotyki są wymysłem koncernów farmaceutycznych, lekarstwa nie działają, jedyne co cię uratuje to ziółka i napary, a jego autorytetem jest Jerzy Zięba. polecam allegrowicza xDD

1

@jeyx77x szczaw: co do żelaza nie wiem, ale najprawdopodobniej kwestia dawki, ale z niesprzyjającymi związkami chemicznymi chodzi o kwas szczawiowy który wypłukuje wapń, ale znów. Kwestia dawki.

Znów, zależy od ilości. A co do tego że w młodości fluorowali a teraz protezy mają, to znam ludzi którzy nie pili alkoholu a teraz nie żyją.

Gówno prawda. Argumentów brak więc nie mam co obalać.

Nie tylko cytrusy, ale całe jedzenie powinno być myte przed spożyciem...

To z muchomorami to jedno wielkie XD. "Kiedyś" uznawano że najlepszym sposobem na leczenie jest upuszczanie krwi.

0

@Bobo25 za drugim :D łatwo

2

@ChessInfo @mekston ok zwracam honor.
P.S. @ChessInfo o którym wariancie w trzecim zapomniałem? :D

1

@ChessInfo pierwsze zrobione w 43 sekundy
Drugie w 11 sekund bo już je robiłem dziś xD
S P O I L E R
Trzecie to jest kilka opcji. Albo ciągle ataki na hetmana na polach B3/C4 bo inaczej grozi mat na pierdyliard sposobów dla białych.
Jeśli zbije skoczek gonca który będzie na B3, to oddajemy hetmana konkretnie na polu F4 żeby zablokować naszego piona, jeśli pion nie zbije to mamy mata w dwóch ruchach lub w 1, zależnie gdzie się król ruszy. Jeśli zbije, szachujemy króla wieżą na chama na 7 rzędzie (żeby nie ryzykować błędem i podejściem pod skoczka z b4, albo będzie remis przez zasadę bez bicia lub ruchu pionem przez 50 ruchów, albo potrójne powtórzenie pozycji, a jeśli zbije wieżę to mamy pata.
Na to już potrzebowałem z 10 minut żeby pomyśleć nad wszystkimi wariantami, a i tak pewnie wlecisz we mnie z drzwiami i napiszesz że pominąłem któryś xD

@mekston to drugie masz na myśli

0

@ChessInfo jeśli skoczek C7 to biały skoczek idzie na d3. Niech ci będzie xd

2

@ChessInfo SPOILER ALERT

1) Sc5 G4 Se6
2)Hxf7+ Kxf7 gc4+ Kf6 We6+ kf7 wd6#

1

@ChessInfo druga zagadka to chyba (na szybko bo w samochodzie jestem) Sd7, ale po wbd6 jedyne co udaje mi się ugrać to pionek więc nie wiem czy to taka jest odpowiedź...

0

@KrychaFCB no kurna, powinno wyjść inaczej

1

@Batys a kto to przyszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Z jednej strony fajnie że PSG odpadło z pucharu Francji, a z drugiej zajebiście

0

@agaFCB a, ok. W takim razie powodzonka życzę

0

@Damian11 ojej. Koniec argumentów. Żegnam

0

@agaFCB a sprawdzałaś korki? U mnie w domu kiedyś prądu cały dzień nie było, i nikomu przez 24h nie wpadło do głowy żeby sprawdzić korki które są na zewnątrz

1

@mekston jak robię przetrwanie na chcesz.com to pierwsze 5-10 zadań jak mi siądą robię blisko tempa Nakamury

0

@Damian11 w takim razie wytłumacz mi co wnoszą komentarze o treści "Pięknie pięknie, jest zajebiscieee" czy "Ruski zakolak już zaczyna płakać, naucz się przegrywać nikita"

1

@Damian11 czyli jak inni piszą coś co ci nie pasuje to jest to spam, a jak piszą to, co ci pasuje to już nie jest spam? Wyczuwam nutkę hipokryzji. W dodatku to ty masz problem z ludźmi którzy piszą żarty o Alemanym. Ja na przykład dobrze się bawię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?