Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DCHX pakiet sport w cyfrze plus za 5 dyszek, masz eleveny, canal plusy i Polsat Sport premium
8
@Remi70 "Donald Tusk, lider Platformy Obywatelskiej, były premier i były szef Rady Europejskie"
Gdzieś już to widziałem
1
@Muszynianka temperatura w środku taka jak na zewnątrz. Optymalna dla mojego portfela.
1
Weźmy sobie pierwsze litery miesięcy po angielsku.
J F M A M J JASON D(ERULO w TVP)!!!!
1
Mam nadzieję że się wszyscy upijecie i zapomnicie o robieniu gównoburzy na tej stronie
3
@MesQueUnClub_87 najpierw sos, robisz z passaty pomidorowej którą przyprawiasz i podgrzewasz na patelni. Kładziesz to na spód pizzy, potem ser i na końcu składniki.
1
@Pilka_jest_okragla od 1 stycznia mogą na legalu negocjować przyjście piłkarza w czerwcu za free xd
0
@Kgorecki2500 pod co?
0
@Nazio87 a co ma prawnik do roślin?
0
@Limaker Wolski kafar
0
@Rewolucja123 @Comfortable_ zdania ekspertów są podzielone
0
A ja ani telefonie nic nie słyszę :(
1
@JohnA https://www.filmweb.pl/film/Wr%C3%B3g-2013-651383
Może to pomoże
1
@Rust_Cohle trąd się łatwiej leczy
0
@clyde to jest jak wybór między trądem a syfilisem
0
@tbas nie będę ci grzebał, jestem hetero.
0
@tbas jak się okaże że to ustawka, to będę bić się w pierś. Póki co to ty jesteś śmiesznym krasnalem którego mogę wyśmiać.
1
Normalnie moment gdy dowiedziałem się że Duda zawetował ustawę która wyszła od PiSu będę wnukom opowiadać
1
@PRINSU Snowpiercer
73
Ostatnio pisałem o tym że kupiłem 19 butelek amundsena 0,7 na promocji. Śmialiście się ze mnie, teraz ja się z was śmieję stojących w kolejkach do nocnych po alkohol
0
@barcafan9512 jutro xd
54
https://streamable.com/prh5ta
Najlepsze co dziś zobaczyłem
0
Śnieg zaczął padać. Ewidentnie wyczuł że jutro ma być temperatura powyżej 0 i chciałem samochód umyć.
3
@okiemtypera_lucaxx95 nikt nie pytał
1
@donleoJR z netflixa:
Zagubieni w kosmosie
Altered Carbon
Disignated Survivor
W garniturach
Snowpiercer
Lupin
Te seriale polecam z czystym sumieniem.
6
Za co ta żółta dla gaviego xD
0
Araujo teraz jak z juniorami xD Sevilla górą podanie, a ten wybicie i tak 4 razy xD
0
@Nazio87 ja lepiej. Jechałem autem i miałem mecz w tle puszczony na telefonie. Dojechałem, wyłączyłem transmisję, wszedłem do domu i włączyłem na tv. Akurat załapałem się na koniec powtórek i nawet gola nie widziałem xD
5
@MSN1998 XDDDDDDDDD
0
@Uukasz_93 ale wtedy już by wódka nie była na promocji, dzięki której zaoszczędziłem 140 złotych.