0

@DCHX pakiet sport w cyfrze plus za 5 dyszek, masz eleveny, canal plusy i Polsat Sport premium

8

@Remi70 "Donald Tusk, lider Platformy Obywatelskiej, były premier i były szef Rady Europejskie"
Gdzieś już to widziałem

1

@Muszynianka temperatura w środku taka jak na zewnątrz. Optymalna dla mojego portfela.

1

Weźmy sobie pierwsze litery miesięcy po angielsku.
J F M A M J JASON D(ERULO w TVP)!!!!

1

Mam nadzieję że się wszyscy upijecie i zapomnicie o robieniu gównoburzy na tej stronie

3

@MesQueUnClub_87 najpierw sos, robisz z passaty pomidorowej którą przyprawiasz i podgrzewasz na patelni. Kładziesz to na spód pizzy, potem ser i na końcu składniki.

1

@Pilka_jest_okragla od 1 stycznia mogą na legalu negocjować przyjście piłkarza w czerwcu za free xd

0

@Kgorecki2500 pod co?

0

@Nazio87 a co ma prawnik do roślin?

0

@Limaker Wolski kafar

0

@Rewolucja123 @Comfortable_ zdania ekspertów są podzielone

0

A ja ani telefonie nic nie słyszę :(

1

1

@Rust_Cohle trąd się łatwiej leczy

0

@clyde to jest jak wybór między trądem a syfilisem

0

@tbas nie będę ci grzebał, jestem hetero.

0

@tbas jak się okaże że to ustawka, to będę bić się w pierś. Póki co to ty jesteś śmiesznym krasnalem którego mogę wyśmiać.

1

Normalnie moment gdy dowiedziałem się że Duda zawetował ustawę która wyszła od PiSu będę wnukom opowiadać

1

@PRINSU Snowpiercer

73

Ostatnio pisałem o tym że kupiłem 19 butelek amundsena 0,7 na promocji. Śmialiście się ze mnie, teraz ja się z was śmieję stojących w kolejkach do nocnych po alkohol

0

@barcafan9512 jutro xd

54

https://streamable.com/prh5ta

Najlepsze co dziś zobaczyłem

0

Śnieg zaczął padać. Ewidentnie wyczuł że jutro ma być temperatura powyżej 0 i chciałem samochód umyć.

3

@okiemtypera_lucaxx95 nikt nie pytał

1

@donleoJR z netflixa:
Zagubieni w kosmosie
Altered Carbon
Disignated Survivor
W garniturach
Snowpiercer
Lupin

Te seriale polecam z czystym sumieniem.

6

Za co ta żółta dla gaviego xD

0

Araujo teraz jak z juniorami xD Sevilla górą podanie, a ten wybicie i tak 4 razy xD

0

@Nazio87 ja lepiej. Jechałem autem i miałem mecz w tle puszczony na telefonie. Dojechałem, wyłączyłem transmisję, wszedłem do domu i włączyłem na tv. Akurat załapałem się na koniec powtórek i nawet gola nie widziałem xD

5

@MSN1998 XDDDDDDDDD

0

@Uukasz_93 ale wtedy już by wódka nie była na promocji, dzięki której zaoszczędziłem 140 złotych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?