2

@Pavlogoalkeepe a co powiedział bo już wyłączyłem?

1

@Janiama 2:0 dla Barcy

0

Ja pierdziele ale emocje!!!!

0

Obyśmy wygrali po wątpliwym karnym w 95 minucie.

1

@sonek ja nie prowadzę, ale znam osobiście kogoś kto też nie prowadzi.

1

@Colon ja żywię się nadzieją na wygraną

2

Mam nadzieję, że Barcelona wygra. Tylko po to aby antyfanom Barcy spierdzielić kupony i usłyszeć trzask doopy

0

Wielkimi krokami zbliża się kolejna wygrana partia Magnusa Carlsena w MŚ

0

@Mankind dochód xd

2

@Borneo zacząłem wypisywać błędy językowe jakie tu napisałeś, ale poddałem się jak wypisałem spis treści.

0

@Criss18Barca canal Plus z pełnym pakietem sportowym na którym masz wszystkie eleven, Polsat Sport premium kosztuje 5 dych miesięcznie. VIAplay 34. Polsat Sport 50. W którym swoją drogą masz już Polsat Sport premium, bo zwykłego Polsat Sport na c+ nie ma
Już jest 134. Wychodzi 4,47% wynagrodzenia.

3

Brawo Magnus Carlsen!! 5-3 w MŚ to świetny wynik w tych czasach. Praktycznie mistrzostwo na następny rok należy już do Norwega.

0

@shinthps miałem na myśli wstydu (mu) oszczędź.

0

Magnus, kończ waść, wstydu oszczędź.

1

@Tollusiek tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Sposób na reklamy na telefonie z Androidem na przeglądarce.
Wchodzicie w ustawienia, znajdźcie tam ustawienia połączeń i jakieś zaawansowane, zależnie od telefonu różnie to wygląda. Tam wchodzicie w ustawienia DNS, i w nazwa hosta prywatnego dostawcy DNS wpisujecie dns.adguard.com działa, sprawdziłem.

1

@Comfortable_ poszło priv

0

Szczerze żałuję dokończenia serialu Dom z Papieru

0

@Barcaa12 kurde, polio szczepieniami wyeliminowali w 26 lat, te szczepionki nie działają bo mówili że pandemia się zakończy!!!

1

@tristan87 mocne zderzenie głowami, wątpliwy karny, sporo przerw generalnie.

0

@Cadafaz Thomas Muller na konferencji tak zażartował, nikt się nie zaśmiał to jeszcze z 3 razy powtórzył i nikt oprócz niego się nie śmiał xD

0

@AllBundy sędzia w obu sytuacji nie zauważył nic. W karnym dla Borussi powinien zareagować VAR, ale tego nie zrobił. Obie sytuacje wina varu

9

LewanGOLski. Kapujecie? Lewan-GOL-ski! Hehehe

1

@Mr8lack szlachta nie pracuje ziomuś

0

@stone80 Netflix
@norbi77 z całego serca polecam. Dlaczego jeden z najlepszych a nie najlepszy? Bo Altered Carbon podobał mi się bardziej, ale tylko pierwszy sezon. W Zagubionych w Kosmosie wszystkie 3 sezony niszczą, ale nie aż tak jak pierwszy Altered Carbon

2

Właśnie skończyłem 3 sezon zagubionych w kosmosie. Jeden z najlepszych seriali Sci-Fi jaki w życiu obejrzałem.

3

@mekston Ciekawostka, jest to pierwsza partia o mistrzostwo świata od 5 lat gdzie padł inny wynik niż remis.

1

@Naturopata a ja "kręcę zwałę" z takich jak ty którzy twierdzą że są mądrzejsi od całego świata.

1

@kaamil1910 nerki mogą nie wyrabiać. Daj spokój już. Nie przesadzaj.

@Naturopata niby czemu? Jeśli mu to pomaga to w czym problem? Po cholerę prowokujesz?

0

@BorysR moje dane były na podstawie liczb bez dzielenia na wiek, czy też datę zgłaszania NOPów. Po prostu czyste liczby.

A co do zadania, co ma na celu to zadanie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?