Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zaba107 a gdzie masz objawy tego że będzie ślisko? Jak wylądujesz na płocie to jest to wynik testu pozytywny że było bezobjawowo ślisko.
0
@zaba107 no tak się składa że tak xD wystarczy że jest tzw. czarny lód, niby zwykły asfalt, ale dowiadujesz się o lodzie dopiero podczas hamowania.
0
@mindbender84 jak wyrzucić partnerkę z mieszkania:
1) wezwij policję i zgłoś, że partnerka grozi ci pobiciem lub śmiercią, lub że cię uderzyła.
2)gdy Policja przyjedzie, potwierdź swoje zeznania, ona będzie zaprzeczała.
3) zgodnie z ustawą, policja nakaże jej natychmiastowe opuszczenie lokalu
4) nie może ona zabrać żadnych rzeczy bez twojej zgody!
5) będzie musiała oddać klucze i dostanie 14-dniowy zakaz wstępu do mieszkania nawet jeśli należy ono do niej. Zakaz można przedłużać na twój wniosek.
6) nawet jeśli zgłoszenie się nie potwierdzi, nie ponosisz żadnych konsekwencji
*7) czekasz na trzask dup Julek które będą szczekać że tak się kobiet nie traktuje.
1
@domin1515 mam nadzieję że jak najszybciej
1
@Mr8lack OFT rozszerzenie pliku jest znany jako szablon pliku Outlook.
https://www.reviversoft.com/file-extensions/oft
Możesz tu próbować coś znaleźć. Ogólnie polecam stronkę na rozszerzenia których nie znamy.
4
Nadchodzące premiery na Netflixie:
1 grudnia: 3 sezon "Zagubieni w kosmosie"
3 grudnia: 2 część 5 sezonu "Dom z papieru" - syf
9 grudnia: kolejne odcinki "Król Szamanów"
17 grudnia: premiera 2 sezonu "Wiedźmin"
Będzie co oglądać :)
1
@Bobo25 "Poza tym jesli chodzi o śmiertelność czy cięzkie powikłania po polio (wówczas) a covidzie (obecnie) u małych dzieci to jest przepaść."
Właśnie ze względu na to zdanie, w 100% rozumiem decyzję. Swoją drogą bardzo mało osób wie o tym czasie testów przed wprowadzeniem na rynek szczepionki na polio.
0
@Bobo25 a ty zapominasz o ludziach którzy przyjmowali szczepionkę jako pierwsi którzy nie mieli takich obiekcji jak ludzie dzisiaj. Czy średnie społeczeństwo jest teraz inteligentniejsze? W bardzo nieznacznym stopniu tak. Ale większą różnice robi tutaj brak internetu w tamtych czasach, który powodował brak wysypu niesprawdzonych informacji, bo teraz żeby być znawcą, wystarczy że usiądziesz przed kamerą i będziesz wyglądać na takiego co mądrze gada, niekoniecznie mówiąc prawdę. Tak samo czepianie się trzeciej dawki, skoro na pneumokoki są 4 dawki... Dodatkowo tekst "miały być szczepienia i powrót do normalności"... Po wprowadzeniu szczepionki na polio, chorobę udało się prawie eradykować po 26 latach (330k chorych rocznie w 1980 do 36 chorych w 2006 roku).
Z drugiej strony, w 100% szanuję decyzję, bo jest to wasza decyzja, wasze dziecko. Zmuszać nie będę, jeśli już to co najwyżej mogę namawiać.
0
@Bobo25 to czemu zaszczepiliscie ją na polio które zostało wprowadzone na rynek w 1980 roku po takim samym czasie od rozpoczęcia testów jak szczepionka na covid, czyli po roku, gdzie po tych 41 latach ma się dużo większe możliwości testów niż wtedy, a na covid już nie?
0
@GeraltzKatalonii xD łykacie jak pelikany
1
@IronSanHybrid stare ale jare :D chociaż widziałem występ tego typa to akurat powinien się nie odzywać xD
0
Żonka Messiego wrzuciła na instaw relacji porównanie statystyk Messiego i lewego dodając że Messi wygra bez wątpliwości balona
0
@Bobo25 czy była szczepiona na Polio?
1
@DaPidejpi wiadome
1
@DaPidejpi ja wczoraj na Carrefour Targówek po 5,99 benzynę tankowałem
0
@JiqSaw jakieś dowody na to co napisałem że jest to bełkot? Słucham? Czy twierdzisz że bredzę bo ty już swoje w życiu przeżyłeś?
0
@TiKiTakA2018 co wy macie z tym tv, ja na przykład 10 lat już nie oglądam tv nie licząc meczów
0
@Viajero 1. Iniesta - wychowałem się piłkarsko w czasach świetności CR7 i Messiego, najbardziej imponuje mi skuteczność, a to, jaką skuteczność dryblingu miał iniesta, z jaką lekkością go robił, zawsze mi imponowało. Do tej pory wracam do jego cudownych akcji, mogę oglądać jedną akcję setny raz, a jaram się tak samo jak za pierwszym razem.
2. Ronaldo(Brazylia) - zrewolucjonizował pozycję #9. Nic dodać, nic ująć.
3. Zidane - kolejny magik jak iniesta, ale szybszy, silniejszy, ale mniej magiczny
4. Ronaldinho - bez komentarza, bo to nie wymaga żadnego
5. Sergio Ramos - tyle lat na najwyższym poziomie, to jest wręcz niepojęte. Słabsze mecze miał tylko wtedy gdy cały zespół grał beznadziejnie. Mega obrońca, mega kapitan. Szanuję w chuu.. mimo różnych akcji z jego udziałem.
1
@Filter1904 masz 19 lat, więc wiesz lepiej niż naukowcy którzy uczą się więcej niż ty żyjesz xd
2
@!34RC3!_0N4 szczyt inteligencji
1. Wierzyć że szczepionki nie pomagają nic
2. Nie wiedzieć że na chociażby pneumokoki są 4 dawki ale czepiać się trzeciej na covida
3. Nie wiedzieć że szczepionka chroni przed naturalnym przebiegiem choroby co chociażby wynika z je*anej definicji szczepionki KAŻDEJ.
4. Mieć 32 tysiące razy większą szansę na śmierć od covida niż od szczepionki.
Kurła panie IQ 1000
3
@AnnaMarianna w wyobraźni
45
@BarcaInfo mam wrażenie że Guardiola to by nawet de bruyne dałby zielone światło tylko po to by pomóc Barcelonie.
0
@Arkon nie przesadzam, a nawet nie żartuję. Beret jest beznadziejny, ale stabilny. Jak ma strzelić to strzeli, nie będzie robił niepotrzebnych przekładanek po których nic nie wynika.
0
@Arkon jeśli depay utrzyma formę z kilku ostatnich meczów to już wolę BreitGoda
0
@derlysy1979 odloty.pl
0
Kolejny przekładaniec
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Wossi61FCB poza rondo? Czy twój McDonald jest przy decathlonie?
0
@l0Messini pichichi to co innego
1
Gdyby nadal Koeman był trenerem napisałbym "kolejny rekord do pobicia"