4

@fart czaisz że chłop ma na myśli to, że jak dynamo zremisuje z benfiką to możemy nawet przegrać z Bayernem? xd

4

Arauczo xD kurna chłop niszczy xD

2

Bombel co wraca to znów daje się najeść naszym nadziejom na niego, do czasu aż 2 mecze pozniej dostanie kontuzji xd

0

No i xavi ma minusa za zostawienie memphisa

2

@BulaKG najsłabszy zdecydowanie memphis. Najlepsi to gavi busquets i Araujo

0

Kałtinio vs Lyngly. Kto wygra?

0

@TridenteMSN ja tutaj nic nie mowiłem na temat gry demira, tylko na temat wątpliwej jakości argumentu pt. ,,To ty zagraj lepiej"

0

@zaba107 jak Hiszpania straciła w taki sposób gola to już kontakt obrońcy się liczył xD

1

Ale mi tu brakuje po lewej takiego fatiego

0

@TridenteMSN nie trzeba być piekarzem żeby stwierdzić że chleb jest czerstwy.

1

Kałtinio zniszczył XDDDDDDDDD

0

Gavi jak ja cię kocham chłopie no homo

0

@TridenteMSN głupszego argumentu nie dało się wymyślić?

2

@Joe_Pesci niech się wstrzyma, we wtorek mam wymianę opon dopiero

0

@Sulimo a ja nie lubię władcy pierścieni. Szanuję i film i książki, ale osobiście nie moje klimaty.

1

@bartas97 jeśli chodzi o czysto parametry, to Philips i soundcore niszczą JBL, z lekką przewagą philipsa

0

@sokot hmm, 1000 razy więcej efektów ubocznych ma szczepionka na covid od polio? No ja policzyłem że to jest 20 razy więcej. Teraz pytanie... Ile jest zaszczepionych na polio, a ile na covida? Takich danych już nie ma podanych, bo co jeśli szczepionych na polio jest 200 razy mniej od tych na covid? To wtedy już statystyka się psuje. A jeszcze wracając do szczepionki na polio, została wprowadzona do użytku publicznego po jakim czasie? Wie ktoś? Bo ja wiem. Po roku. I jakoś nikt nie narzeka na tę szczepionkę.

1

@mrboom co do słuchawek na luzie. Bluetooth to bluetooth.

0

@kamyk_23 dawaj na solo! Ty kontra nikt bo będę bał się przyjść!!!

1

@KrwawiaceoczyVEB ostatnio odkryłem coś lepszego. Frytkownica beztłuszczowa. Złoto? Nie. Platyna.

1

Niedziela wieczur....
I humor popsuty....

1

@Barwindg ja swojego wziąłem z wystawy ale był na niej dosłownie tydzień, bo wziąłem świeżo po premierze

0

@maroon akurat zbieranie grupy badanych w przypadku tej szczepionki to był żaden problem. Normalnie zwykłe grupy zbiera się kilka-kilkanascie miesięcy, teraz udało się w lekko ponad dobę.

2

@marcin62 też kiedyś próbowałem ale potem cały dzień był płacz z bólu istnienia. Jak sobie z tym poradziłeś?

0

W końcu nie ma jazdy po piłkarzach po meczu...

0

Puć dziś przygrizmanił

0

@jq91 co nie piszesz pełnego imienia i nazwiska Abde? XD

0

@marcinnikt Koeman odszedł 27 października. 2 mecze rozegrał u sergiego 30.10 i 6.11 , a teraz u xaviego. Jest to jego 3 mecz w drużynie seniorskiej

6

Ja pierdziele... Nie pamiętam kiedy ostatnio słyszałem kibiców na CN przez dosłownie caly mecz... Kibice żyjący meczem to to czego brakowało temu stadionowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?