Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@fart czaisz że chłop ma na myśli to, że jak dynamo zremisuje z benfiką to możemy nawet przegrać z Bayernem? xd
4
Arauczo xD kurna chłop niszczy xD
2
Bombel co wraca to znów daje się najeść naszym nadziejom na niego, do czasu aż 2 mecze pozniej dostanie kontuzji xd
0
No i xavi ma minusa za zostawienie memphisa
2
@BulaKG najsłabszy zdecydowanie memphis. Najlepsi to gavi busquets i Araujo
0
Kałtinio vs Lyngly. Kto wygra?
0
@TridenteMSN ja tutaj nic nie mowiłem na temat gry demira, tylko na temat wątpliwej jakości argumentu pt. ,,To ty zagraj lepiej"
0
@zaba107 jak Hiszpania straciła w taki sposób gola to już kontakt obrońcy się liczył xD
1
Ale mi tu brakuje po lewej takiego fatiego
0
@TridenteMSN nie trzeba być piekarzem żeby stwierdzić że chleb jest czerstwy.
1
Kałtinio zniszczył XDDDDDDDDD
0
Gavi jak ja cię kocham chłopie no homo
0
@TridenteMSN głupszego argumentu nie dało się wymyślić?
2
@Joe_Pesci niech się wstrzyma, we wtorek mam wymianę opon dopiero
0
@Sulimo a ja nie lubię władcy pierścieni. Szanuję i film i książki, ale osobiście nie moje klimaty.
1
@bartas97 jeśli chodzi o czysto parametry, to Philips i soundcore niszczą JBL, z lekką przewagą philipsa
0
@sokot hmm, 1000 razy więcej efektów ubocznych ma szczepionka na covid od polio? No ja policzyłem że to jest 20 razy więcej. Teraz pytanie... Ile jest zaszczepionych na polio, a ile na covida? Takich danych już nie ma podanych, bo co jeśli szczepionych na polio jest 200 razy mniej od tych na covid? To wtedy już statystyka się psuje. A jeszcze wracając do szczepionki na polio, została wprowadzona do użytku publicznego po jakim czasie? Wie ktoś? Bo ja wiem. Po roku. I jakoś nikt nie narzeka na tę szczepionkę.
1
@mrboom co do słuchawek na luzie. Bluetooth to bluetooth.
0
@kamyk_23 dawaj na solo! Ty kontra nikt bo będę bał się przyjść!!!
1
@KrwawiaceoczyVEB ostatnio odkryłem coś lepszego. Frytkownica beztłuszczowa. Złoto? Nie. Platyna.
1
@kamyk_23 ale ty głupi jesteś.
https://s3.amazonaws.com/gs-geo-images/143999a9-1124-4baa-b9a2-6927b92f2e28_l.jpg
1
Niedziela wieczur....
I humor popsuty....
1
@Barwindg ja swojego wziąłem z wystawy ale był na niej dosłownie tydzień, bo wziąłem świeżo po premierze
0
@maroon akurat zbieranie grupy badanych w przypadku tej szczepionki to był żaden problem. Normalnie zwykłe grupy zbiera się kilka-kilkanascie miesięcy, teraz udało się w lekko ponad dobę.
2
@marcin62 też kiedyś próbowałem ale potem cały dzień był płacz z bólu istnienia. Jak sobie z tym poradziłeś?
0
W końcu nie ma jazdy po piłkarzach po meczu...
0
Puć dziś przygrizmanił
0
@jq91 co nie piszesz pełnego imienia i nazwiska Abde? XD
0
@marcinnikt Koeman odszedł 27 października. 2 mecze rozegrał u sergiego 30.10 i 6.11 , a teraz u xaviego. Jest to jego 3 mecz w drużynie seniorskiej
6
Ja pierdziele... Nie pamiętam kiedy ostatnio słyszałem kibiców na CN przez dosłownie caly mecz... Kibice żyjący meczem to to czego brakowało temu stadionowi.