Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gryfiT. @GeneralXavi dzięki panowie za wytłumaczenie tego panu wyżej, a zarazem za odpowiedź na moje wezwanie
0
@norbi77 ktoś mu powie?
0
@LeoMessiah na playliście mam naprzemiennie Martyniuka z Mozartem
0
@MeMyselfAndI w końcu nasi jeszcze nie przegrali meczu w lidze także maszyna nie do zatrzymania
1
@hoodRich jeden mecz nasi mają mniej
0
@LeoMessiah i cyk skrinszot
0
@4drian0 kilka/kilkanaście godzin. O 4 rano mnie złapało, koło 15 odpuściło
2
Luuk ma 3 kontakty więcej z piłką niż Ter stegen, i o 2 podania mniej. XD.
0
@Enduu raz w tygodniu gram z chłopakami z osiedla niedaleko mojego domu, jest tam parę takich kotów którzy z powodzeniem byliby zdecydowanie lepsi niż luuk....
2
Z pozytywnych aspektów meczu do tej pory, to to że koszulki nasi mają ładne
4
Dawać Barcelona! Idziemy po celny strzał!
4
Ja pierdziele co ja oglądam
0
@dasouzar11 ostatnie mnie nawet rozbawiło :D
0
@dasouzar11 a kto inny ma grać w ataku?
0
@joloskyy to już nie można minąć rywala?
2
@gumaz rak mózgu
4
@Mixtape nikt nie pytał
0
@KapiFCB z drugiej strony, terroryści będą mieli dużo mniejszą kontrolę mapy
0
@BartqRKO Zablokowano widoczność mida (bramy) z respa terorystow na mapie Dust 2.
Chyba to jest największa zmiana
2
@paweldunajecfcb również nie wiem, pozdrawiam.
0
@GeneralXavi Barcelona jest najbogatszym klubem na świecie, ale udają że mają długi, aby obniżyć potencjalną cenę haalanda
1
Jeśli poczujecie się kiedyś głupio, pomyslcie że w stanach na kanale Fox news stwierdzili że matematyka jest... Rasistowska, bo nauczyciele częściej mówią biała osoba podała dobry wynik niż czarna xDDD
0
@michaleu u mnie nie tak że obojętny, ale oglądając Messiego w Barcelonie, gdy zrobił jakąś akcję, darłem ryja i się podniecalem jakim niesamowitym zawodnikiem jest. Teraz oglądam go w PSG i mam takie "no niezły jest" i nic poza tym. Tak jakby doceniam jego umiejętności w PSG, ale nie mam już do nich uczuć.
1
@sevs źle spojrzałem, sory xd herby w ramach przeprosin lecą
2
@MesQueUnClub96 ah shit, here we go again
0
@sevs jak to nie lahoz sędziował
0
Navas to chyba zapłacił dziś lyonowi za wjazdy w donnarume
0
@sevs jaki mecz oglądasz?
0
@Khardan Emoji tu nie działa i zMienia się na 4 znaki zapytania
0
@konrad1661 szczerze powiedziawszy bardziej zalezalo mi na tym Aby móc rozłożyć fotel do pozycji poziomej, aby móc spać na płasko xd