1

@gryfiT. @GeneralXavi dzięki panowie za wytłumaczenie tego panu wyżej, a zarazem za odpowiedź na moje wezwanie

0

@norbi77 ktoś mu powie?

0

@LeoMessiah na playliście mam naprzemiennie Martyniuka z Mozartem

0

@MeMyselfAndI w końcu nasi jeszcze nie przegrali meczu w lidze także maszyna nie do zatrzymania

1

@hoodRich jeden mecz nasi mają mniej

0

@LeoMessiah i cyk skrinszot

0

@4drian0 kilka/kilkanaście godzin. O 4 rano mnie złapało, koło 15 odpuściło

2

Luuk ma 3 kontakty więcej z piłką niż Ter stegen, i o 2 podania mniej. XD.

0

@Enduu raz w tygodniu gram z chłopakami z osiedla niedaleko mojego domu, jest tam parę takich kotów którzy z powodzeniem byliby zdecydowanie lepsi niż luuk....

2

Z pozytywnych aspektów meczu do tej pory, to to że koszulki nasi mają ładne

4

Dawać Barcelona! Idziemy po celny strzał!

4

Ja pierdziele co ja oglądam

0

@dasouzar11 ostatnie mnie nawet rozbawiło :D

0

@dasouzar11 a kto inny ma grać w ataku?

0

@joloskyy to już nie można minąć rywala?

2

@gumaz rak mózgu

4

@Mixtape nikt nie pytał

0

@KapiFCB z drugiej strony, terroryści będą mieli dużo mniejszą kontrolę mapy

0

@BartqRKO Zablokowano widoczność mida (bramy) z respa terorystow na mapie Dust 2.

Chyba to jest największa zmiana

2

@paweldunajecfcb również nie wiem, pozdrawiam.

0

@GeneralXavi Barcelona jest najbogatszym klubem na świecie, ale udają że mają długi, aby obniżyć potencjalną cenę haalanda

1

Jeśli poczujecie się kiedyś głupio, pomyslcie że w stanach na kanale Fox news stwierdzili że matematyka jest... Rasistowska, bo nauczyciele częściej mówią biała osoba podała dobry wynik niż czarna xDDD

0

@michaleu u mnie nie tak że obojętny, ale oglądając Messiego w Barcelonie, gdy zrobił jakąś akcję, darłem ryja i się podniecalem jakim niesamowitym zawodnikiem jest. Teraz oglądam go w PSG i mam takie "no niezły jest" i nic poza tym. Tak jakby doceniam jego umiejętności w PSG, ale nie mam już do nich uczuć.

1

@sevs źle spojrzałem, sory xd herby w ramach przeprosin lecą

2

@MesQueUnClub96 ah shit, here we go again

0

@sevs jak to nie lahoz sędziował

0

Navas to chyba zapłacił dziś lyonowi za wjazdy w donnarume

0

@sevs jaki mecz oglądasz?

0

@Khardan Emoji tu nie działa i zMienia się na 4 znaki zapytania

0

@konrad1661 szczerze powiedziawszy bardziej zalezalo mi na tym Aby móc rozłożyć fotel do pozycji poziomej, aby móc spać na płasko xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?