Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RonaldoR9 "Akcja z Felixem jest bez sensu... Gdzie on miałby grać? Będzie to samo co z Griezmanem, a nawet gorzej"
I w tym samym komentarzu "Nadal uważam, że Felix to świetny gracz, jak na swój wiek. I gdyby teraz taka wymiana nastąpiła, to byłbym zadowolony."
XD
0
@RonaldoR9 jeszcze 1,5msc temu napisałeś że Felix to chyba jeszcze gorsza opcja niż griezman, zaznaczając że griezman jest beznadziejny xd
0
@RichardWinters w ustawieniach aplikacji systemowych nie ma kontaktów. Dobra, mam to gdzieś. Ogromne dzięki za próbę.
0
@RichardWinters https://ibb.co/PrP6jf6
Jestem w kontaktach
0
@RichardWinters https://ibb.co/mykYXZD
To u mnie to tak wygląda :/
0
@RichardWinters powiedz mi jak tam wszedłeś od głównego ekranu
0
@RichardWinters nie ma czegoś takiego tam jak "skonfiguruj listę kontaktów" :/
0
Pomóżcie mi proszę, bo ja już cholery dostaje. Mamuśka kupiła sobie nowy telefon i poprosiła mnie żebym przeniósł wszystkie jej dane ze starego telefonu na nowy, standard. Problem do jasnej ciasnej jest taki, że jakimś pier... cudem wszystkie 4000 kontaktów z Gmaila zapisało jej w kontaktach na telefonie. Ktoś wie jak wyłączyć te zasrane kontakty? Telefon to Xiaomi mi 11
6
@Pawel13sz pique kiedyś powiedział że póki jest La Rambla, nie zdobędą ligi mistrzów bo dbają o tą stronę i wiedzą że wtedy serwery by padły całkowicie. Tak było.
0
@Rust_Cohle głos na jedynego słusznego kandydata
0
Mam umowę z Play od marca tamtego roku, w której mam zawartą m.in. telewizję internetową Play now i tv boxa. Tydzień temu zauważyłem na aplikacji Play now że nie mam eleven sports 1 oraz 2. Napisałem do Play że mi nie działa, babka powiedziała że nie może mi pomóc ale może w moim imieniu złożyć reklamację. Zgodziłem się. Dostałem 2 dni później SMS że miałem te 2 programy w ramach błędu technicznego który został naprawiony. Śmiałem się ze znajomym, że w ramach ich błędu technicznego napiszę im że w ramach rekompensaty chce eleven sports 1 oraz 2, ale posmialismy się i olałem temat. Dziś włączyłem tv boxa, bo chciałem wykupić pakiet w skład którego wchodzą 2 w.w. programy. Obczajcie moje zdziwienie jak okazało się że na tv boxie owe programy cały czas hulają i mają się dobrze :D. Nie wiem co oni tam biorą, ale niech kontynuują
1
Sory panowie, moja wina. Na wynik spojrzałem 3 sekundy przed 1:1
0
@Majkel12 nawet nie wiesz co straciłeś
7
Jajecznica to jest danie idealne. Czego do niej nie wkroisz, jajówa będzie wciąż pyszna a nawet lepsza. Szynka? Super. Papryka? Luzik. Pomidor? Pieczarki, cebula, ser, szparagi, szczypiorek... Wszystko
0
@Image 1 sezon może faktycznie to jest bardziej przedstawienie środowiska w którym żyją bohaterowie, przedstawienie ich, czym się zajmują itp itd, ale potem tak jak koledzy wyżej piszą - miazga
10
Właśnie jestem w trakcie oglądania serialu Peaky Blinders. Zbierałem się jakieś pół roku żeby go obejrzeć i mogę powiedzieć tyle, że z całego serca polecam każdemu ten serial. Po końcówce drugiego sezonu myślałem, że nic już więcej mnie nie zaskoczy, ale w tym momencie wjechał we mnie z buta koniec trzeciego sezonu i wywalił mnie z butów totalnie. To, ile akcji jest jak na serial, jest aż niepojęte, to, że nawet NAJDROBNIEJSZY szczegół może mieć tak kolosalny wpływ na fabułę jest również niepojęte. Także jeśli zastanawiacie się nad jakimś serialem, z całego serca wam mówię: Peaky Blinders.
1
@ddanioofcb
Wzywam do spełnienia powinności
https://zapodaj.net/f4d68d90d795f.jpg.html
2
@Kapitan hawk masz moją tarczę
1
@Fenyx a dziękuję dziękuję panie Fenyx. Miłego dnia życzę
0
@Fenyx atak? Ależ skąd? To jest obrona na komentarz pana @Comentateiro panie @Fenyx
0
@Nano22 Czy ludzie którzy robią wszystko dla czepiania się ludzi którzy mają problem o to, że ktoś ma inne cele w życiu szukają w ten sposób atencji internetowej, której nie potrafią sobie zagwarantować w prawdziwym życiu? Czy uważają że czepienie się kogoś za inny cel w życiu niż zielony herb to cel życia, powód do szczęścia, dumy czy spełnienia? Czy osoby których celem życia jest co innego niż zielona tarczka nad ich wypocinami są arogantami, nadętymi bucami, aspołecznymi dziwakami, egoistami, jednostkami wybitnymi, zazdrośnikami?
0
@VegetaPolska no mówię ci stary
3
Czy ludzie którzy robią wszystko dla herbów pod swoimi komentarzami szukają w ten sposób atencji internetowej, której nie potrafią sobie zagwarantować w prawdziwym życiu? Czy uważają że zielony herb nad ich komentarzem to cel życia, powód do szczęścia, dumy czy spełnienia? Czy osoby których celem życia jest co innego niż zielona tarczka nad ich wypocinami są arogantami, nadętymi bucami, aspołecznymi dziwakami, egoistami, jednostkami wybitnymi, zazdrośnikami?
1
@kkbarca jedyne co mogłoby wylecieć to szaman, dzban i brazol
0
Nawet w trenowaniu mężczyźni są lepsi
2
@BarcaInfo Nie wiem o czym mówisz.
0
@clyde https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_f7kQcowqzygt7EvlwU5IZRtOmY4OUFPb.jpg
Tak mi się skojarzyło
4
Kochajmy wszyscy użytkowników. Tak szybko odchodzą... Chyba że nie mają honoru i odwołują swoje odchodzenie ale i tak ich kochajmy
0
Ktoś kogoś obraził, że moderacja usuwa posty? Bo ja nie wiem o czym mowa.
4
@SamuraJack Nie wie o czym mówisz.