Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sztywno zrobiłbym zmianę gry
0
@Pawel13sz jaki Aguero? A co osiągnął Aguero w Barcelonie?
0
@Rust_Cohle a sory pomyłka
1
Komentarz usunięty
0
@FC1899Barca nie wierzysz w randomowy tekst z internetu? Jedyne źródło jakie znalazłem to jakiś filmik z YouTube
0
@Chakalaka Nie wiem o czym mówisz.
1
@John_Doe szklanka
0
@jacobFCB New Amsterdam, W garniturach, Lepsi niż my, Altered Carbon, The Good Doctor, Zagubieni w Kosmosie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kryhaa wszystkie potrzebne dane masz
2
Pokażę ci coś co mi przed chwilą rozwaliło głowę.
Wyobraźcie sobie, że kupujecie 100kg ziemniaków które w 99% składają się z wody.
Następnego dnia trochę wody wyparowało, przez co zawartość wody w nich spadła do 98%.
Pytanie brzmi: Ile ważą teraz ziemniaki?
0
@Rust_Cohle chyba że tak
0
@Pepiko nie jestem pewien, ale możliwe że wystarczy zrobić screena oryginalnego zdjęcia zmieniając datę w telefonie
11
@Lub567 a jaki polecasz dla początkującego
1
@MesQueUnClub96 no Ramos zabujca potforuf
3
@LeoMessiah wyspać się bez budzika, nie mieć żadnych obowiązków przez jeden dzień, zjeść dobry, domowy obiad i przejechać się Bugatti Chironem na wieczorną przejażdżkę
2
@MesQueUnClub96 spróbuj palcem wskazującym i kciukiem. W tych dwóch palcach jest największa sila.
0
O żesz pierunie
0
@BorzyKrzys całkiem ok western z ostatnich lat to magnificent 7
0
@4drian0 musiałem chwilę pomyśleć że zrozumieć :D
0
@michal26 nie że się czepiam, ale to twoje "zwłaszcza nowotwory i cukrzyca" to nie są wirusy xd
0
@MesQueUnClub_87 piraci z Karaibów, pierwsze 5-6 części szybkich i wściekłych też w porządku, Rocky, Shrek
0
@MesQueUnClub_87 e tam, są filmy dłuższe niż trylogia a wciąż dobre
1
Jestem po seansie nowych szybkich i wściekłych. Film spoko, ale dużo słabszy od poprzednich części, dodatkowo to, ile absurdalnych sytuacji naliczyłem wola o pomstę do nieba
4
@masterandservant zakaz sprzedaży alkoholu po 22 w moim mieście
2
@Krystek93 i cyk griezman zwolniony. Outstanding move
5
@Krystek93 takk
0
@4drian0 nie mogę się doczekać aż totalnie o tym zapomnę
1
@deyna2018 dokanałowe
0
@Janas11224 używam. Jest tam sporo fajnych rzeczy ale też w cholerę totalnych nowotworów. Ostatnio widziałem filmik jak 11-latka bawi się "cyckami" i mówi że ma nowego gniotka. Matko Bosko.