Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kazbychu inaczej trochę sędziuje się dla strony atakującej a broniącej, a zwłaszcza jeśli chodzi o ręce. W ataku jakaś ręką zostanie odgwizdana, a w obronie taka sama już niekoniecznie
1
@K23K Włosi to mają we krwi
0
@MSN30 ile ty masz do tego kibla
0
Ciekawe jak sztanga i wiewiór szczelą
1
@IbrahimAfellay nie będzie takiego widoku. Nie zdąży mu brodą tak wyrosnąć.
0
@Deeespacito nie. Bo mam na nią wywalone.
2
@neeed r.i.p. zidane
6
@martin3131 barek? A co, opróżniłeś cały?
0
@VenoM i strata na prawach do jego wizerunku.
1
@Pawelec7 w zamian Ten neandertalczyk powinien dostać taką karę ile Besedin nie będzie mógł grać.
1
@kryhaa zdecydowanie real.
0
@vangoor śmieszny wyrok
4
@FC1899Barca z ciekawości sprawdziłem sobie kim ta dr Katarzyna Ratkowska jest. No kurna psychiatra ma ogromną wiedzę na temat szczepionek.
1
@svensonFCB w Lidlu chyba jest
0
Panie sędzio, przecież żyje!
3
Tymczasem de La Fuente w Marsylii za 3mln euro
1
Mbappe to Azot Jod German i Erb
1
@Zoker bardziej rozbawiło mnie to że zamiast ryknąć ten "goooool" jak np Wolski to ten bardziej jakby to czytał niż mówił xD
0
@Kgorecki2500 sterownik?
0
@Nano22 ciekawostka, niby obowiązek maseczek a jak wchodzisz do małych sklepów, żabek, stacje itp to nikt ci słowa nie powie że maseczki nie masz xd
0
@michaleu i co tam, kiedy u fryzjera
8
@Oskar00 sam wynik nie oddaje aż takich emocji co się działo na meczu. Jedno słowo. Żałuj.
5
Mbappe przegrać musi bo się udusi
0
@socha to miałem na myśli
0
Nie chcę nic mówić ale oprócz naszych reprezentantów Hiszpanii na polu gry z piłkarzy Barcy został tylko Nazari9
0
@matirix20 buc i tyle. Po pierwsze, ta akcja z albą. Po drugie, przed meczem zamiast cieszyć się z wygranych to narzeka że nie strzela goli.
9
Mbappe idzie na ulice
3
Patrzcie ile griezman dawał reprezentacji swojej. Rozszerzał obronę Szwajcarii, grał w destrukcji, posyłał dobre podania, a po jego zdjęciu Francja nie gra nic, w dodatku tracą 2 gole. Chciałbym aby w Barcelonie też tak grał.
0
@Messiah10 @michaleu
0
@Ghotti ja na 7 do roboty idę xD