0

@kazbychu inaczej trochę sędziuje się dla strony atakującej a broniącej, a zwłaszcza jeśli chodzi o ręce. W ataku jakaś ręką zostanie odgwizdana, a w obronie taka sama już niekoniecznie

1

@K23K Włosi to mają we krwi

0

@MSN30 ile ty masz do tego kibla

0

Ciekawe jak sztanga i wiewiór szczelą

1

@IbrahimAfellay nie będzie takiego widoku. Nie zdąży mu brodą tak wyrosnąć.

0

@Deeespacito nie. Bo mam na nią wywalone.

2

@neeed r.i.p. zidane

6

@martin3131 barek? A co, opróżniłeś cały?

0

@VenoM i strata na prawach do jego wizerunku.

1

@Pawelec7 w zamian Ten neandertalczyk powinien dostać taką karę ile Besedin nie będzie mógł grać.

1

@kryhaa zdecydowanie real.

0

@vangoor śmieszny wyrok

4

@FC1899Barca z ciekawości sprawdziłem sobie kim ta dr Katarzyna Ratkowska jest. No kurna psychiatra ma ogromną wiedzę na temat szczepionek.

1

@svensonFCB w Lidlu chyba jest

0

Panie sędzio, przecież żyje!

3

Tymczasem de La Fuente w Marsylii za 3mln euro

1

Mbappe to Azot Jod German i Erb

1

@Zoker bardziej rozbawiło mnie to że zamiast ryknąć ten "goooool" jak np Wolski to ten bardziej jakby to czytał niż mówił xD

0

@Kgorecki2500 sterownik?

0

@Nano22 ciekawostka, niby obowiązek maseczek a jak wchodzisz do małych sklepów, żabek, stacje itp to nikt ci słowa nie powie że maseczki nie masz xd

0

@michaleu i co tam, kiedy u fryzjera

8

@Oskar00 sam wynik nie oddaje aż takich emocji co się działo na meczu. Jedno słowo. Żałuj.

5

Mbappe przegrać musi bo się udusi

0

@socha to miałem na myśli

0

Nie chcę nic mówić ale oprócz naszych reprezentantów Hiszpanii na polu gry z piłkarzy Barcy został tylko Nazari9

0

@matirix20 buc i tyle. Po pierwsze, ta akcja z albą. Po drugie, przed meczem zamiast cieszyć się z wygranych to narzeka że nie strzela goli.

9

Mbappe idzie na ulice

3

Patrzcie ile griezman dawał reprezentacji swojej. Rozszerzał obronę Szwajcarii, grał w destrukcji, posyłał dobre podania, a po jego zdjęciu Francja nie gra nic, w dodatku tracą 2 gole. Chciałbym aby w Barcelonie też tak grał.

0

0

@Ghotti ja na 7 do roboty idę xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?