Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaunter to ma być rano? Jak byłem w twoim wieku o 4 nad ranem piłem popołudniową herbatkę
13
@DaPidejpi 1. Wino rocznik 2050
2.poczekam aż Nirvana wypuści coś nowego
3. Z moim wnuczkiem gdzie nie mam nawet dziecka
4. Finał ligi mistrzów Barca Liverpool 5:0 w 2067 roku
0
@Bykunn a oki. Dziena
0
@DaPidejpi mój kumpel raz krytykował chielliniego za to że jest to strasznie cwaniacki obrońca i dał jakieś przykłady ale nie pamiętam jakie.
0
Pytanie do fanów formuły 1
Czym wybija się bolid mercedesa że jest taki dobry? Co powoduje to że Mercedes tak dominuje? Czym jest lepszy?
Nie znam się na F1 dlatego pytam
0
Witam po wygnaniu :)
2
@Breakdrowser a idź ty nie powiem co
25
@ZiX no i nie podobają mi się
0
@Mroziu powiem tak, to nie było takie picie na umór. Normalnie się zachowaliśmy, bardzo grzecznie, cicho, rozmawialismy i po prostu w pewnym momencie padl pomysł - idziemy nad morze. Także to też nie było tak jak myślałeś do końca
0
@tomek8756 side premium. Obsługa genialna, hotel piękny, dużo miejsca, nigdy praktycznie w kolejkach nie czekasz, w basenie full miejsca, imprezy zarąbiste, wifi w całym hotelu które fajnie działa, morze i plaża bardzo fajne, jedzenie smaczne, jedyne do czego mógłbym się przyczepić to projekt hotelu, bo do tego co jest na danym piętrze daną windą uczyłem się 3 dni
0
@Mroziu e tam, ile razy coś takiego przeżyłeś?
0
@Mroziu chyba że to ostatni dzień
0
@tomek8756 byłem w side, właśnie wróciłem
0
@Mroziu no a jak
0
@piotrek1315 mi 11 ultra?
0
@Mroziu kto ci mówi że trzeba spać cały dzień?
3
Będąc w Turcji polecam wam serdecznie chlać całą noc i nie spać a przed 7 rano wskoczyć do basenu i iść spać elo
8
https://streamable.com/x4afmb
Słoneczna Turcja pozdrawia ponownie panów ;)
10
https://m.jbzd.com.pl/obr/1973033/gool
Nic lepszego dziś nie zobaczę
0
@zgiru druga piłka w niczym nie przeszkadzała, przepisy to dopuszczają
0
@tomek8756 Side
17
Pozdrawiam ze słonecznej Turcji Panowie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://streamable.com/m41x86
0
@insp1re powiem tak. Wykup sobie jakiś wylot do Egiptu/Turcji i masz pewną pogodę, all inclusive, blisko do basenu i zapłacisz mniej...
3
@Pitinho jakoś obie serie rzutów karnych z Hiszpanami udowodniły że karny to trzeba umieć strzelać.
1
Nazario, musisz dziś. Jesteś jedynym piłkarzem Barcelony na Euro, uratuj to, czego Hiszpanie nie potrafili
2
@JimMorrisonFCB oh nie, popełnił mały błąd! Trzeba go zlinczować! A tak poważnie, nadal nie wiem co twoja uwaga tu wnosi
6
@JimMorrisonFCB i co to ma do rzeczy?
1
@baginczyk jazda fajnym, szybkim autem po całej Polsce i załatwianie jakichś małych szybkich spraw.
0
@Messibestplayerintheworld ja mam zaświadczenie od znajomego że powinienem zarabiać milion euro miesięcznie także do kogo mam się zgłosić?
1
@VenoM bo trzymam kredens