0

Ahh ten anderwereld... Anderweld.... Kurna ten z Belgii.

1

No i hazard kontuzja

0

Bruyne kozak niesamowity

0

Alderweld :D niech chłop zmieni nazwisko bo sobie nasi nie radzą

0

@zadafcb zależy w ilu % zerwał. Kolega zerwał w 40%, po operacji 1,5msc w ortezie a potem 1,5msc rehabilitacji

2

No no, nawet Laskowski ma problem z "Alderwerdelem"

0

Świetna akcja zespołowa

0

@Criss18Barca czyli 139000? Toż to 5,56 raza więcej! Ale coś dziwnie bo wychodzi średnia inflacja na poziomie 15,72%

1

Zdania ekspertów są podzielone

0

@Rust_Cohle przypomnij sobie co powiedział Szpakowski to będziesz wiedzial że nie

1

Wiecie że vertonghen to w wolnym tłumaczeniu syn tonghena, a vermaelen to syn vermaelena?

0

@Transu96 mój tak samo... Czy zostanę kiedyś kozakiem???

0

@LionelM95 chyba przypadkiem bo nie rozumiem dlaczego xd

1

@Janiama 3:0 belgia

2

@DaPidejpi i jeszcze niepełnosprawny gej

2

Co ta Macedonia gra to nie mam pytań

5

Wstyd trochę dostać kartkę za symulkę xd

2

@Oskar00 chyba właśnie Twój komentarz przeczytał xD

6

Wśród pewnej grupie ludzi jestem jedynym wierzącym że Polska może ograć Hiszpanię. Jeden się zadeklarował, że jeśli Polacy wygrają ten mecz, wysyła mi karton wódeczki. Także panie i panowie, trzymamy kciuki w sobotę.

2

@FCBeSeM polska Hiszpania 3:0
Polska Szwecja 7:0
Wychodzimy z 1 miejsca

0

@Borneo a to zapraszam zapraszam

0

@Barcakolcz ale to nie byłby już mecz bez przegranej

0

@DonMatteo901 żeby pobić Hiszpanię będą musieli euro wygrać

0

@Kamilos84 połowa czerwonych kartek na Barcelonie ale i tak luz nie ma problemu :D

0

0

@dawo17 no właśnie to nie jest żart

1

Podobno poszła petycja do ministra infrastruktury która jest już podpisana przez 7tys. Osób ze trzeba wprowadzić obowiązek noszenia kasku podczas jazdy autem osobowym xDD

0

@pele1282 nie myślałeś żeby te wieści pisać rano, gdzie bardziej by pasowały?

15

Dziena. Oglądałem mecz ale na wynik zapomniałem spojrzeć

1

@Janiama 1:0 walia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?