Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ahh ten anderwereld... Anderweld.... Kurna ten z Belgii.
1
No i hazard kontuzja
0
Bruyne kozak niesamowity
0
Alderweld :D niech chłop zmieni nazwisko bo sobie nasi nie radzą
0
@zadafcb zależy w ilu % zerwał. Kolega zerwał w 40%, po operacji 1,5msc w ortezie a potem 1,5msc rehabilitacji
2
No no, nawet Laskowski ma problem z "Alderwerdelem"
0
Świetna akcja zespołowa
0
@Criss18Barca czyli 139000? Toż to 5,56 raza więcej! Ale coś dziwnie bo wychodzi średnia inflacja na poziomie 15,72%
1
Zdania ekspertów są podzielone
0
@Rust_Cohle przypomnij sobie co powiedział Szpakowski to będziesz wiedzial że nie
1
Wiecie że vertonghen to w wolnym tłumaczeniu syn tonghena, a vermaelen to syn vermaelena?
0
@Transu96 mój tak samo... Czy zostanę kiedyś kozakiem???
0
@LionelM95 chyba przypadkiem bo nie rozumiem dlaczego xd
1
@Janiama 3:0 belgia
2
@DaPidejpi i jeszcze niepełnosprawny gej
2
Co ta Macedonia gra to nie mam pytań
5
Wstyd trochę dostać kartkę za symulkę xd
2
@Oskar00 chyba właśnie Twój komentarz przeczytał xD
6
Wśród pewnej grupie ludzi jestem jedynym wierzącym że Polska może ograć Hiszpanię. Jeden się zadeklarował, że jeśli Polacy wygrają ten mecz, wysyła mi karton wódeczki. Także panie i panowie, trzymamy kciuki w sobotę.
2
@FCBeSeM polska Hiszpania 3:0
Polska Szwecja 7:0
Wychodzimy z 1 miejsca
0
@Borneo a to zapraszam zapraszam
0
@Barcakolcz ale to nie byłby już mecz bez przegranej
0
@DonMatteo901 żeby pobić Hiszpanię będą musieli euro wygrać
0
@Kamilos84 połowa czerwonych kartek na Barcelonie ale i tak luz nie ma problemu :D
0
@tristan87
0
@dawo17 no właśnie to nie jest żart
1
Podobno poszła petycja do ministra infrastruktury która jest już podpisana przez 7tys. Osób ze trzeba wprowadzić obowiązek noszenia kasku podczas jazdy autem osobowym xDD
0
@pele1282 nie myślałeś żeby te wieści pisać rano, gdzie bardziej by pasowały?
15
Dziena. Oglądałem mecz ale na wynik zapomniałem spojrzeć
1
@Janiama 1:0 walia