Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
"od zawsze wiedziałem że będę jak Messi i w końcu mi się udało.
Jestem bezrobotny"
48
No w tym sezonie akurat nie były otwarte
2
@Deviler "w Barcelonie za cholerę przez to gówno tebasa grać nie mogłem więc posiedzę tu sezon i elo nara"
2
@Joe_Pesci "zrób mie zdjęcie ze niby moje"
4
@norbi77 czy chciał dalej grać dla Barcelony? TAK.
Czy mógł dalej grać dla Barcelony? NIE :(
8
@Joe_Pesci "odchodzę, ale to nie pożegnanie, tylko do zobaczenia później. Visca Barca". I jak tu nie kochać tego małego popylacza
1
@Barca1922 18 latek wracając po roku z kontuzji ma być liderem drużyny. Niezle.
0
A więc podobno RM.pl to notatnik? To wejdźcie na mobilną stronę PSG
0
@D10SLEO może nie małego, ale wciaz geniusz będzie jeśli Nazario dostanie dychę
1
"można płakać" xD
0
@Joe_Pesci teoretycznie w swojej biografii napisał że na zakończenie kariery chce zagrać przynajmniej sezon tam, Gdzie zaczął grę
0
@Kgorecki2500 w normalnych czasach budżet transferowy wynosił 60mln plus to, za ile sprzedaloby się zawodników z klubu.
1
@Patriskos Water polo w każdym hotelu w Egipcie/Turcji na basenie zawsze spoko :D
2
@Kgorecki2500 nie dużo? 1/4 budżetu transferowego w normalnych czasach. To tak jak byś zarabiał 4000 na rękę, a musiałbyś oddawać 1000 złotych przez 50 lat, za to, że wziąłeś kredyt 175 tysięcy.
2
@Kgorecki2500 około 16m euro za sezon
16
Gdyby Messi kochał Barcelonę to płaciłby żeby w niej grać
0
@UncleDrew nie porównuj Barcelony do PSG które ffp sobie tyłek podciera xd
0
@Gwyn pozdrawiam sezonowe chorągiewki :)
0
@KmN kumpel wykupił lot na początek września do Barcelony i chciał iść na mecz obejrzeć (być może) ostatni raz Messiego na żywo w Barcelonie xd
2
Zabrali nam Messiego, Neymara, wijnalduma z przed nosa, a i tak znajdą się ludzie na tej stronie którzy będą oglądać ten zasrany klubik xd
1
@dge21 mi niedawno 3000 styknelo :D
6
@10SzymonBarca10 trzyma i nie puszcza
0
Swoją drogą, pomyśleli byście że bogate kluby rzucą się kiedykolwiek na jakiegoś 34-latka?
3
@VamosRakieta generalnie problem z tym serialem jest taki, że w pewnym momencie robi się baaardzo schematyczny. Ale i tak na plus.
0
@lukaszbarca15 mbappe razem z Francją mieli też demolować euro, a wyszło jak wyszło.
1
@NaFazieHitman jeszcze zobaczymy
1
Ale będą jaja jak PSG z Messim, Neymarem, uliczniakiem, ramosem itp zdobędą rzutem na taśmę samą ligę xD
2
@Kengo nie chyba a na pewno, dokładnie hyperion. Poznałem po tym, że w momencie pierwszego zjazdu jedzie się w dół z lekko głowami w górze a nie o 90°.
@NaFazieHitman są całkiem spore, ale dla przeciętnego Kowalskiego to nie problem. To już trzeba mieć predyspozycje do czegoś takiego.
1
https://zapodaj.net/4ab8694081b50.jpg.html
Także tego
6
@LuisSalvano napisz że Messi na pewno nie wróci