4

"od zawsze wiedziałem że będę jak Messi i w końcu mi się udało.

Jestem bezrobotny"

48

No w tym sezonie akurat nie były otwarte

2

@Deviler "w Barcelonie za cholerę przez to gówno tebasa grać nie mogłem więc posiedzę tu sezon i elo nara"

2

@Joe_Pesci "zrób mie zdjęcie ze niby moje"

4

@norbi77 czy chciał dalej grać dla Barcelony? TAK.
Czy mógł dalej grać dla Barcelony? NIE :(

8

@Joe_Pesci "odchodzę, ale to nie pożegnanie, tylko do zobaczenia później. Visca Barca". I jak tu nie kochać tego małego popylacza

1

@Barca1922 18 latek wracając po roku z kontuzji ma być liderem drużyny. Niezle.

0

A więc podobno RM.pl to notatnik? To wejdźcie na mobilną stronę PSG

0

@D10SLEO może nie małego, ale wciaz geniusz będzie jeśli Nazario dostanie dychę

1

"można płakać" xD

0

@Joe_Pesci teoretycznie w swojej biografii napisał że na zakończenie kariery chce zagrać przynajmniej sezon tam, Gdzie zaczął grę

0

@Kgorecki2500 w normalnych czasach budżet transferowy wynosił 60mln plus to, za ile sprzedaloby się zawodników z klubu.

1

@Patriskos Water polo w każdym hotelu w Egipcie/Turcji na basenie zawsze spoko :D

2

@Kgorecki2500 nie dużo? 1/4 budżetu transferowego w normalnych czasach. To tak jak byś zarabiał 4000 na rękę, a musiałbyś oddawać 1000 złotych przez 50 lat, za to, że wziąłeś kredyt 175 tysięcy.

2

@Kgorecki2500 około 16m euro za sezon

16

Gdyby Messi kochał Barcelonę to płaciłby żeby w niej grać

0

@UncleDrew nie porównuj Barcelony do PSG które ffp sobie tyłek podciera xd

0

@Gwyn pozdrawiam sezonowe chorągiewki :)

0

@KmN kumpel wykupił lot na początek września do Barcelony i chciał iść na mecz obejrzeć (być może) ostatni raz Messiego na żywo w Barcelonie xd

2

Zabrali nam Messiego, Neymara, wijnalduma z przed nosa, a i tak znajdą się ludzie na tej stronie którzy będą oglądać ten zasrany klubik xd

1

@dge21 mi niedawno 3000 styknelo :D

6

@10SzymonBarca10 trzyma i nie puszcza

0

Swoją drogą, pomyśleli byście że bogate kluby rzucą się kiedykolwiek na jakiegoś 34-latka?

3

@VamosRakieta generalnie problem z tym serialem jest taki, że w pewnym momencie robi się baaardzo schematyczny. Ale i tak na plus.

0

@lukaszbarca15 mbappe razem z Francją mieli też demolować euro, a wyszło jak wyszło.

1

@NaFazieHitman jeszcze zobaczymy

1

Ale będą jaja jak PSG z Messim, Neymarem, uliczniakiem, ramosem itp zdobędą rzutem na taśmę samą ligę xD

2

@Kengo nie chyba a na pewno, dokładnie hyperion. Poznałem po tym, że w momencie pierwszego zjazdu jedzie się w dół z lekko głowami w górze a nie o 90°.
@NaFazieHitman są całkiem spore, ale dla przeciętnego Kowalskiego to nie problem. To już trzeba mieć predyspozycje do czegoś takiego.

1

6

@LuisSalvano napisz że Messi na pewno nie wróci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?