0

Kupiłem wczoraj z olx fotel do pracy (w nocy można się przespać trochę). Fotel typu gamingowy, firmy AKracing, znalazłem jako nowy ten sam fotel za 1400, ja dałem za używany z lekko przetartym siedziskiem za 150. Powiem tak. Nigdy nie siedziałem na wygodniejszym fotelu.

0

@MaTt_BarcaFan zawsze jest tak, że jeśli zamawiasz bilet, miejsca obok muszą pozostać wolne. Nawet jeśli idzie grupa powiedzmy 8 osób, to powinny zająć 10, aby miejsca obok byly wolne. Jeśli tak nie jest, należy się w tym przypadku grzywna.

0

@Barca1992 nie wybiera. Chodzi tu o dystans społeczny. Czy to naprawdę takie ciężkie w zrozumieniu?

5

@MaTt_BarcaFan po terenie galerii nikt nic ci nie powie, bo są większe przestrzenie. W sklepach już owszem(mówię o maseczkach), a jak na stole jest informacja "stolik wyłączony z użytkowania" to się nie siada i tyle. Jak ktoś nie umie czytać, ochroniarz wspomaga takie małpy swoim wokabularzem i ich przesiada. Jak masz napisane "prosimy nie dotykać eksponatów" w muzeum, a metr obok stoi eksponat użytkowy, to też dotykasz wszystkich, bo tego jednego możesz?

5

@MaTt_BarcaFan jak ludzie nie potrafią czytać że stolik jest wyłączony z użytkowania to nie problem ochroniarza.

0

My też rozmawialiśmy z griezmanem w styczniu i ustalili że jak spadnie klauzulą to wtedy go kupią. Może by nasi czymś się takim zainteresowali? Zawsze parę groszy wpadnie.

4

@ikar34 Kurde dziś miałem sen że kolega sprzedał samochód sąsiadowi za 20zlotych bo nie miał na flaszkę. Jprd co się z tym kumplem stało???????

1

@Kacper1432 tylko nie sterling...

0

@Momals11 jest różnica jak w drybling idzie Neymar, Messi w porównaniu do Roberto...

1

@Momals11 gdyby próbował dryblować to byś stwierdził "po co na siłę drybluje, mógł podać do lepiej ustawionego partnera" xd

0

@krawczykPSG skąd ci się typie 7 zawodników wzięło

0

@Sulimo spoko. Twój wybór.

0

@adi7adi8 a, oki. W podstawowym w 2-8 było 3 z A. Płd.

1

@Janiama 3:1 Barca

0

@Katalonbar dest Ameryka Północna, Neto Ameryka Południowa , Coutinho Ameryka Południowa, Wague Afryka, Aguero Ameryka Południowa. Także nie taki ostatni bastion

1

@FC1899Barca a nie 6? Skład wtedy był
(Stegen)
Semedo (pique) lenglet (alba)
(Roberto) (busquets) (de Jong)
Vidal
Suarez messi
(W nawiasach piłkarze którzy grają też dziś)
Wszedł wtedy jeszcze griezman i fati za busiego i roberto

1

@JohnnyBarca a nie 6? Busi, Roberto, de Jong, pique, alba, stegen

0

@BarcaInfo ale przynajmniej obejrzy mecz ze świetnego miejsca

0

@amanter wszystko policzone dobrze.

Oficjalnie: Barcelona poinformowała, że 31 213 socios zwróciło się do klubu o wejściówki na mecz z Bayernem. Przypomnijmy, że na trybunach będzie mogło pojawić się około 40 tysięcy widzów. [FCB]

1

@Mns21 grałem sporo w oba tytuły. Zdecydowanie mniej nerwów przy PES

0

@Kamyk37 XDDDDDDDDD

1

@Joe_Pesci zarąbiście, jutro nie muszę wstać do pracy.

0

@Ghotti są sposoby na zwiększenie wzrostu.

2

@Kgorecki2500 widzę edytowałeś to co miałem właśnie napisać :D

1

@GuerillaAthletic szkoda że to tak nie działa.

0

@Woland10 "Ja myślę, że nigdy się nie dowiemy, co by było, jakby Pele i inni mieli lepsze buty." Po tym komentarzu zrozumiałem już że troll.

2

@korolocik Można. Gdyby to było złe to Bóg by inaczej świat stworzył.

1

@ranger3120 czy ty widzisz z jakieś strony to wysyłasz? xd

0

@Bobo25 dupa a nie. Iniestą może biegać 90 minut za piłką, skakać do główek, turlać się, a i tak fryzura będzie wciąż tak samo idealna jak była na początku meczu.

1

Chciałbym przytoczyć komentarz o Anglikach który napisałem po finale ME za który wyrwałem bana na tydzień, ale nie będę ryzykować :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?