Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kupiłem wczoraj z olx fotel do pracy (w nocy można się przespać trochę). Fotel typu gamingowy, firmy AKracing, znalazłem jako nowy ten sam fotel za 1400, ja dałem za używany z lekko przetartym siedziskiem za 150. Powiem tak. Nigdy nie siedziałem na wygodniejszym fotelu.
0
@MaTt_BarcaFan zawsze jest tak, że jeśli zamawiasz bilet, miejsca obok muszą pozostać wolne. Nawet jeśli idzie grupa powiedzmy 8 osób, to powinny zająć 10, aby miejsca obok byly wolne. Jeśli tak nie jest, należy się w tym przypadku grzywna.
0
@Barca1992 nie wybiera. Chodzi tu o dystans społeczny. Czy to naprawdę takie ciężkie w zrozumieniu?
5
@MaTt_BarcaFan po terenie galerii nikt nic ci nie powie, bo są większe przestrzenie. W sklepach już owszem(mówię o maseczkach), a jak na stole jest informacja "stolik wyłączony z użytkowania" to się nie siada i tyle. Jak ktoś nie umie czytać, ochroniarz wspomaga takie małpy swoim wokabularzem i ich przesiada. Jak masz napisane "prosimy nie dotykać eksponatów" w muzeum, a metr obok stoi eksponat użytkowy, to też dotykasz wszystkich, bo tego jednego możesz?
5
@MaTt_BarcaFan jak ludzie nie potrafią czytać że stolik jest wyłączony z użytkowania to nie problem ochroniarza.
0
My też rozmawialiśmy z griezmanem w styczniu i ustalili że jak spadnie klauzulą to wtedy go kupią. Może by nasi czymś się takim zainteresowali? Zawsze parę groszy wpadnie.
4
@ikar34 Kurde dziś miałem sen że kolega sprzedał samochód sąsiadowi za 20zlotych bo nie miał na flaszkę. Jprd co się z tym kumplem stało???????
1
@Kacper1432 tylko nie sterling...
0
@Momals11 jest różnica jak w drybling idzie Neymar, Messi w porównaniu do Roberto...
1
@Momals11 gdyby próbował dryblować to byś stwierdził "po co na siłę drybluje, mógł podać do lepiej ustawionego partnera" xd
0
@krawczykPSG skąd ci się typie 7 zawodników wzięło
0
@Sulimo spoko. Twój wybór.
0
@adi7adi8 a, oki. W podstawowym w 2-8 było 3 z A. Płd.
1
@Janiama 3:1 Barca
0
@Katalonbar dest Ameryka Północna, Neto Ameryka Południowa , Coutinho Ameryka Południowa, Wague Afryka, Aguero Ameryka Południowa. Także nie taki ostatni bastion
1
@FC1899Barca a nie 6? Skład wtedy był
(Stegen)
Semedo (pique) lenglet (alba)
(Roberto) (busquets) (de Jong)
Vidal
Suarez messi
(W nawiasach piłkarze którzy grają też dziś)
Wszedł wtedy jeszcze griezman i fati za busiego i roberto
1
@JohnnyBarca a nie 6? Busi, Roberto, de Jong, pique, alba, stegen
0
@BarcaInfo ale przynajmniej obejrzy mecz ze świetnego miejsca
0
@amanter wszystko policzone dobrze.
Oficjalnie: Barcelona poinformowała, że 31 213 socios zwróciło się do klubu o wejściówki na mecz z Bayernem. Przypomnijmy, że na trybunach będzie mogło pojawić się około 40 tysięcy widzów. [FCB]
1
@Mns21 grałem sporo w oba tytuły. Zdecydowanie mniej nerwów przy PES
0
@Kamyk37 XDDDDDDDDD
1
@Joe_Pesci zarąbiście, jutro nie muszę wstać do pracy.
0
@Ghotti są sposoby na zwiększenie wzrostu.
2
@Kgorecki2500 widzę edytowałeś to co miałem właśnie napisać :D
1
@GuerillaAthletic szkoda że to tak nie działa.
0
@Woland10 "Ja myślę, że nigdy się nie dowiemy, co by było, jakby Pele i inni mieli lepsze buty." Po tym komentarzu zrozumiałem już że troll.
2
@korolocik Można. Gdyby to było złe to Bóg by inaczej świat stworzył.
1
@ranger3120 czy ty widzisz z jakieś strony to wysyłasz? xd
0
@Bobo25 dupa a nie. Iniestą może biegać 90 minut za piłką, skakać do główek, turlać się, a i tak fryzura będzie wciąż tak samo idealna jak była na początku meczu.
1
Chciałbym przytoczyć komentarz o Anglikach który napisałem po finale ME za który wyrwałem bana na tydzień, ale nie będę ryzykować :D