1

@MesQueUnClub96 a to nie zauważyłem

5

@MesQueUnClub96 gol był w 77 minucie, a mecz przerwany tuż po golu. nie wiem o co chodzi.

1

Teraz zauważyłem że bramkarz Albanii przy golu jeszcze walnął czosnkiem w słupek xD

9

A reprezentanci Albanii co zostali na boisku nie mogę pójść do tej obory i uspokoić tych kibiców?

0

@TheNekro94 podobno 25 października, ale nie zdziwię się jak trzeba będzie sobie bilety załatwiać przez znajomości w pzpn

0

Lewandowski powiedział kiedyś....

Zdrowia szczęścia pomarańczy, niech ci żona nago tańczy.

10

Kibicuje Polsce, Barcelonie i żyje w kraju rządzonym przez PiS, także wiem co to życie w ciągłym stresie dzi**o

0

@RR polski Valverde

1

@POLAK12345 na Włochy. Nie mają żadnego piłkarza Realu.

3

@POLAK12345 melduję się

6

2

@BarceloDomo racja. Mea culpa. No to pozostają plastry.

0

@sokot swoje stanowisko przedstawiłem w komentarzu wyżej.

1

@ranger3120 wirus opryszczki. Jedyne co to plastry, lub leki przeciwwirusowe, np antybiotyki.

0

@sokot ale po co to obrażanie? Ja za to że wiesz lepiej niż mikrobiolog, chemik, epidemiolog i lekarz na temat szczepionek i pandemii nie wyzywam Cię od idiotów, a mógłbym.

1

@sokot co ty za głupoty oglądasz

2

Ile bym dał żeby Barcelona miala Defensywe San Marino

2

Czy nasi potrafią zagrać dośrodkowanie górą? Czy wszyscy głodni i siły nie mają?

3

@Mixtape aż mi się przypomniała historia izaka o dziku

2

Jak się dzisiaj miewa moja ukochana od zawsze drużyna czyli Newcastle United?

1

@Deviler auba tańszy i lepszy

2

Hazard pobiegł, podał na skrzydło i olał resztę akcji. Czyżby kontuzja?

1

@barcanawieki masz Xiaomi?

1

@!34RC3!_0N4 paracetamol, zimne okłady

2

@insp1re z 0,5m dłuższą niż ty

0

PSG kopiuje nasz styl nie strzelając celnie na bramkę

0

@zmiter912576 u mnie też wszystko śmigało na 1080p

0

Barca nadal bez celnych strzałów jak zwykle

3

@Janiama 3-0 dla ATM

2

@Mns21 ? XD a co ma piernik do wiatraka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?