Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 a to nie zauważyłem
5
@MesQueUnClub96 gol był w 77 minucie, a mecz przerwany tuż po golu. nie wiem o co chodzi.
1
Teraz zauważyłem że bramkarz Albanii przy golu jeszcze walnął czosnkiem w słupek xD
9
A reprezentanci Albanii co zostali na boisku nie mogę pójść do tej obory i uspokoić tych kibiców?
0
@TheNekro94 podobno 25 października, ale nie zdziwię się jak trzeba będzie sobie bilety załatwiać przez znajomości w pzpn
0
Lewandowski powiedział kiedyś....
Zdrowia szczęścia pomarańczy, niech ci żona nago tańczy.
10
Kibicuje Polsce, Barcelonie i żyje w kraju rządzonym przez PiS, także wiem co to życie w ciągłym stresie dzi**o
0
@RR polski Valverde
1
@POLAK12345 na Włochy. Nie mają żadnego piłkarza Realu.
3
@POLAK12345 melduję się
6
@Jakchcesz https://zapodaj.net/cb3507e8bba46.jpg.html
2
@BarceloDomo racja. Mea culpa. No to pozostają plastry.
0
@sokot swoje stanowisko przedstawiłem w komentarzu wyżej.
1
@ranger3120 wirus opryszczki. Jedyne co to plastry, lub leki przeciwwirusowe, np antybiotyki.
0
@sokot ale po co to obrażanie? Ja za to że wiesz lepiej niż mikrobiolog, chemik, epidemiolog i lekarz na temat szczepionek i pandemii nie wyzywam Cię od idiotów, a mógłbym.
1
@sokot co ty za głupoty oglądasz
2
Ile bym dał żeby Barcelona miala Defensywe San Marino
2
Czy nasi potrafią zagrać dośrodkowanie górą? Czy wszyscy głodni i siły nie mają?
3
@Mixtape aż mi się przypomniała historia izaka o dziku
2
Jak się dzisiaj miewa moja ukochana od zawsze drużyna czyli Newcastle United?
1
@Deviler auba tańszy i lepszy
2
Hazard pobiegł, podał na skrzydło i olał resztę akcji. Czyżby kontuzja?
1
@barcanawieki masz Xiaomi?
1
@!34RC3!_0N4 paracetamol, zimne okłady
2
@insp1re z 0,5m dłuższą niż ty
0
PSG kopiuje nasz styl nie strzelając celnie na bramkę
0
@zmiter912576 u mnie też wszystko śmigało na 1080p
0
Barca nadal bez celnych strzałów jak zwykle
3
@Janiama 3-0 dla ATM
2
@Mns21 ? XD a co ma piernik do wiatraka