Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://zapodaj.net/images/cfd135cc58e3b.jpg
Dosyć chłodno dziś
1
@shahman a Dembele na to:
0
@konrad1661 z tą różnicą że PS5 jest oficjalnym nazewnictwem, a XO to jest lenistwo
0
@marcin62 7:53 - 27 stopni :D
0
@ArcziArtt co robisz z tak zaoszczędzonym czasem? W końcu 5 liter to nie przelewki
2
@marcin62 nie wiem gdzie, bo u mnie 6:47 i 23 stopnie xD
1
https://zapodaj.net/images/7c376f6619449.jpg
Cóż
0
A tu cyk, za minutę oficjalka że przedłużony
14
Iga świątek, lat 21, 37 wygrany mecz z rzędu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@wpwelement czemu mój post został usunięty
0
https://www.fcbarca.com/63250-ferguson-cristiano-moglby-grac-w-kazdej-druzynie-a-messi-nie-jestem-pewien.html
Skubany miał nosa
2
@Rust_Cohle awaryjna obsługa monitoringu
1
@escarabajo no ja w konkretny dzień w tygodniu jestem w robocie raz na 3 tygodnie. Pracuje w systemie 24/48
1
W czwartek 37 stopni... A ja w robocie
0
@impa ja mam jakąś starą 11 letnią. Bardzo małe pomieszczenie z prowizorycznym odprowadzaniem ciepła ochładza do 25-26 stopni
0
@KmN w ukraińskim/rosyjskim CHYBA właśnie tak jest że granatowy to różowy
1
Dlaczego Mikołaj ma taki wielki worek?
Bo dochodzi tylko raz w roku
0
@Mario96w to nie ta sama osoba
42
Byłem ostatnio w bibliotece. Spytałem się bibliotekarki, czy ma jakieś książki o paranoi. Schyliła się i szepnęła:
- są tuż za tobą
1
@MesQueUnClub96 panie dodi nie wiem
@NeKenI proszę mnie nie wyzywać od transów
1
@GeneralXavi zapamiętam na przyszłość
16
Powiedziałem swojej dziewczynie że narysowała sobie brwi za wysoko.
Wyglądała na zaskoczoną.
35
Słyszeliście o restauracji na księżycu?
Świetne żarcie, brak atmosfery.
3
@Mario96w będę wrzucał tyle ile będę chciał sucharów
0
Kupiłem mojej żonie lodówkę.
Nie mogę się doczekać jej rozświetlonej twarzy kiedy ją otworzy.
1
@Nazio87 i bardzo dobrze. Od paru dni z nudów wrzucam tu suchary xd
Na co masz dowody tu:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11885031#comment-11885031
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11884384#comment-11884384
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11883680#comment-11883680
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11881102#comment-11881102
0
Wiecie że nie powinniście myć zębów lewą ręką?
Szczoteczka jest do tego celu o wiele lepsza
5
@macio_944 serwery nie są na to gotowe
1
@eydeem na kilku. Polecam czytać regulaminy usług.