0

Taka mnie rozkmina naszła... Skoro czarny kolor pochłania światło, a biały je odbija, dlaczego to czarny lakier na samochodzie najłatwiej zrobić na lustro, a z białego to prawie niemożliwe?

0

@FcBarcaBigFan Sprawdziłem nie ma nic takiego
EDIT: Ok, wierzę ci

0

@Nano22 gotujesz wodę, wrzucasz herbatę do kubka, zalewasz wrzątkiem i wrzucasz cytrynę. Mam nadzieję że pomogłem

2

@skorupa1117 że niby w marcu w klasyku też bez benzemy, vinicjusz zagrał lepiej?

1

@Clue jakby usunąć z tego monologu słowo araujo, pomyślałbym że to słowa przy których rozgrzewa się CR7

3

@Mores i właśnie dlatego, z powodu braku bólu, przychodzisz na stronę największego rywala pisząc co cię nie boli

20

@Fabik87 się prześcieradło pobrudziło od ziemii to już musi być faul przecież

0

@FCB_dimiC 24/48
@KrwawiaceoczyVEB przecież nie moja wina że mecz się przedłużył, nie?

2

Dobra, czas jechać do roboty bo już się od 7 minut czepiają że mnie nie ma. Ale luz, powiedziałem że mecz się przedłużył

3

Dest te kocie ruchy

0

Jakim cudem kurs na barce 2.0, na real 2.8 przed meczem, a teraz na odwrót? XD

5

@Menes takie 6/10, za bardzo próbuje gola strzelić samemu

34

Zatrudnić Adame tylko na mecze z Realem

2

I pięknie, mamy zawodników którzy nie boją się uderzyć z dystansu, mamy najlepszego wykonawcę karnych na świecie, lewy też potrafi z wolnego huknąć... Normalnie chce się powiedzieć "kur*a, jest w pytę"

1

Militao klasycznie z asystą

4

Kurde, araujo od marca nie wypuszcza vinicjusza z kieszeni

5

Mecz totalnie o pietruszkę, a oglądam to z takimi emocjami jakby to był finał LM

6

7' minuta, laga leci do Roberta po raz drugi

0

@Pinokio praca 24/48

13

Panowie zacznijcie grać bo na 7:00 do roboty mam...

0

Dobra. Nie śpię. Lecimy!

0

@pax dzięki serdeczne

0

Są jakieś przewidywane składy?

1

@wojopancer 1)moja była dorabiała na uberze. Miała zawieźć trzech typów do jakiegoś klubu, ale jeden był tak nawalony że stwierdził że on jednak tam nie idzie i chce wrócić do domu. Ona odmówiła, to stwierdził, że w takim razie on nie wysiada póki ona go nie zawiezie. Zadzwoniła do mnie, przyjechałem po paru minutach bo akurat byłem w okolicy. Na początku poprosiłem grzecznie typa o wyjście, potem gdy to nie poskutkowało to groźbą. On wyszedł, przyparł mnie do samochodu, jedna reka na koszulce, druga na szyi i coś tam gadał, nie pamiętam co. Mówię mu puść mnie, on dalej swoje. Dostał parę garści i tyle było z całej akcji. Policja wezwana, oni wezwali straż miejską i zawineli go na wytrzeźwiałkę.
2) jechaliśmy ze znajomymi do mnie do domu(ja siedziałem z tyłu po lewej, znajomy siedział z tyłu na środku - to ważne). Na przedostatnim skrzyżowaniu, stał jakiś typ autem tak, że stał niemalże na środku całego skrzyżowania. Znajoma ledwo się zmieściła, a kumpel siedzący obok pokazał środkowy palec kierowcy drugiego auta. Nagle tamten do nas zawrócił, my stanęliśmy, wychodzi pasażer i krzyczy żebym otworzył drzwi. Uchilem lekko, ten nagle je odciągnął i mi dał w mordę. Wyszedłem do niego, i pytam za co. Odpowiedział, że mogłem mu nie pokazywać środkowego palca. Odpowiedziałem mu, że po pierwsze to nie byłem ja, a po drugie...bum. wyszedł kierowca z ryjem do mnie, wyszło z samochodu ode mnie dwóch moich kumpli, tamten zgarnął z ziemii kumpla i tyle było z całej akcji.
To były moje dwie jedyne sytuacje w życiu codziennym kiedy musiałem użyć siły wobec innej osoby. No... W pierwszej musiałem, w drugiej się należało.

0

@s0nar no cóż, mi wystarczy 100GB miesięcznie, a mam wybór, albo szybki internet mobilny 200GB albo za tą samą cenę bez limitu który działa jak erekcja emeryta. Nie każdy ma w domu światłowód, mało tego, nie każdy ma nawet możliwość podpięcia światłowodu.

Zasady były proste. Sprzątać po sobie. Uwaga była zwracana nie raz, przez chwilę było ok, potem znów to samo. Co do prywatności, mam duży dom i mało co nawet się widzieliśmy. Także brak prywatności mi nawet nie przeszkadzał.

Co do narodowości... Pisałem już w innych komentarzach, ktoś już przytoczył moje wypowiedzi więc zacytuję ponownie...
"może w sumie masz trochę racji, bo podobny efekt mógłbym mieć i z Polakami, i z Anglikami, z Norwegami itd. może powinienem dodać to, że te 4 miesiące nauczyły mnie nie tego żeby nie przyjmować Ukrainy pod swój dach, a nikogo innego."
Oraz
"bez przesady, mam znajomych z Ukrainy, para, na imprezach u mnie zawsze grzecznie, jak nocowali to zawsze łóżko ładnie pościelone... Ale oni mieszkają już w Polsce kilka/kilkanaście lat."

1

@SteuerFreiMoney ahh te mrozy, ahh te buty uwalone od błota i soli, ahh ten lód na ulicach, ahh ten brak węgla do grzania, ahh ta noc o 16:00.

0

@Domas01 dokładnie. Dlatego polecam włączyć sobie w następnym telefonie debugowanie USB. Nic to nie przeszkadza a może ci dupę uratować w takim przypadku

0

@Domas01 gdybyś miał włączone debugowanie USB to jeszcze by poszło

1

Komentarz usunięty

0

@AlvaroHanso ja pier*ole, weź ty przeczytaj mój 3 komentarz w dyskusji nie licząc głównego, a potem wywal klawiaturę, mózgu nie musisz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?