16 maja 2012, 21:28
0
Co oni robia na tych treningach ja sie pytam..
3 maja 2012, 09:18
Zapomnialem obejrzec :( zabijcie mnie ..
27 kwietnia 2012, 21:22
xxmiki97xx kurde pomylilem sie i zamiast + dalem - ..mi tez bedzie go brakowalo :(
24 kwietnia 2012, 20:34
A jak z transmisja na onecie ?
24 kwietnia 2012, 13:58
Dzis musimy zrobic wyjatek i wygrac ,aby znalezc sie w wielkim finale ! VeB
3 kwietnia 2012, 18:03
Moge prosic o link do transmisji na onecie ? tez z checia wykupie
3 września 2011, 17:00
lincoln25 to szkółka FCB ,a nie jakiegoś polskiego klubu..
10 września 2011, 10:42
Jakieś żarty ,dlaczego nie będzie transmisji w tv na canal+ ???
18 stycznia 2012, 20:18
Na c+ transmisja jest na kanale 128 sportklub i stad moje pytanie ,wie ktos moze kto tam komentuje ?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Co oni robia na tych treningach ja sie pytam..
0
Zapomnialem obejrzec :( zabijcie mnie ..
0
xxmiki97xx kurde pomylilem sie i zamiast + dalem - ..mi tez bedzie go brakowalo :(
0
A jak z transmisja na onecie ?
0
Dzis musimy zrobic wyjatek i wygrac ,aby znalezc sie w wielkim finale !
VeB
0
A jak z transmisja na onecie ?
0
Moge prosic o link do transmisji na onecie ? tez z checia wykupie
0
lincoln25
to szkółka FCB ,a nie jakiegoś polskiego klubu..
0
Jakieś żarty ,dlaczego nie będzie transmisji w tv na canal+ ???
0
Na c+ transmisja jest na kanale 128 sportklub i stad moje pytanie ,wie ktos moze kto tam komentuje ?