0

Co oni robia na tych treningach ja sie pytam..

0

Zapomnialem obejrzec :( zabijcie mnie ..

0

xxmiki97xx kurde pomylilem sie i zamiast + dalem - ..mi tez bedzie go brakowalo :(

0

A jak z transmisja na onecie ?

0

Dzis musimy zrobic wyjatek i wygrac ,aby znalezc sie w wielkim finale !


VeB

0

Po 2 ostatnich meczach mam bardzo złe przeczucia..a nie chce myslec co bedzie jesli pierwsi stracimy bramke ;/ wszystko ma swoj poczatek i koniec ,ale Barca w mym sercu pozostnie na zawsze :)

VeB !

0

Kto to minusuje o.O ?

0

Popatrzcie na komentarze ze strony realu ^^ sami prawdziwi kibice

2012.04.17, godz. 22:38, Ceran
A Iker chyba się starzeje...

2012.04.17, godz. 22:38, skl1234
Mówiłem ze się nie mylę i Bayern strzeli bramkę? mówiłem gdzie ci znawcy wszyscy co twierdzili ze zmieciemy Bayern halo? Na SB nie damy rady jesteśmy za słabi stracić bramkę w samej końcówce jak frajerzy znowu i zamiast dobrego remisuw plecy i 2 mecz w sobotę też w plecy 2 pod rząd brawooo

2012.04.17, godz. 22:38, Tabaluga56
Czerwo powinno być!!!!!

2012.04.17, godz. 22:37, koksik112
Fajnie... liga się wymyka jeszcze nie przejdziemy do finału...
i dlaczego kur.. Kaká nie gra??

2012.04.17, godz. 22:37, ale
Jak zwykle gra nie fair jak im nie idzie. Żenada na całego i wstyd!

2012.04.17, godz. 22:36, piecia1990
jestesmy ciency. najlepszą obroną jest atak, a nie bronienie się. Przeciez my mamy słabą obrone, drewniany Pepe, ramos, wolny Arbeloa, i najgorszy transfer ost lat Coentrão

2012.04.17, godz. 22:36, dasarb
kur**.. co ten mou odwalił z tymi zmianami.. bez rozgrywajacego straciliśmy cały atak;/

2012.04.17, godz. 22:36, Kobe87
macie k**wa !!!!! wielki real !! jak zwykle tylko oni potrafią stracić bramkę w ostatniej minucie !!! coentrão jedno wielkie dno !!!!!!!!!! gówno będzie na SB a nie manita ! w sobotę dostaniemy od barcy wpiernicz tyle !

2012.04.17, godz. 22:36, Kytko
Wiedziałem, za bardzo oddaliśmy inicjatywę.

2012.04.17, godz. 22:36, Anonim88
Casillas sobie chyba na spacer chciał iść ...

2012.04.17, godz. 22:35, Drapeta
A nie mówiłem :):):) Ale to DOBRZE! SZMATOM trzeba pokazywać ich miejsce :):):) Aż dziw, że kibicowałem tym SZMATOM 21 LAT :):):) Ale głupi BYŁEM :) Trzymajcie się szmaty z realu! farca was rozjedzie... Hmmm... 6:0? :D Wspomnicie moje słowa! HASTA szmaty real!

0

0

Hala dzieci nie maja co robic i minus za minusem nie czytajac komentarzy
Macie tu 1 komentarz wiecej ,zaspokujcie potrzeby ,bo kazdy ma przeciez inne ^^

0

Wielkie dzieki :)

0

Moge prosic o link do transmisji na onecie ? tez z checia wykupie

0

:( lipa ,bo na necie o tej godzinie przy predkosci 1mb + dzielony na 5 kompow z czego 2-4 beda wlaczone ;/ ah

0

Witam

Jestem posiadaczem C+ czy jest mozliwosc wykupienia w jaki kolwiek sposob kanalu na ktorym bedzie mecz na czas transmisji ? cena nie ma znaczenia dla Barcy wszystko :)

VeB !

0

widze ze jakis hejt wszystkich minusuje..

0

Kocham ich ;]

0

W tym sezonie jest wyraźnie gorzej niż w poprzednim to widać gołym okiem :(

VeB

0

ZAE***STY SKŁAD

0

Komentator żałosny..

0

Inaczej mowiac 6pkt zostało nam skradzione..tyle w temacie

0

Na c+ transmisja jest na kanale 128 sportklub i stad moje pytanie ,wie ktos moze kto tam komentuje ?

0

Jak dla mnie Nikola Karabatić powinien być na 3 miejscu

0

1.Real M.28 39 : 7
2.Barcelona 25 34 : 6

;/

0

Hmmm...

1 kolejka mecz na CN i 5:0 dla Barcy

2 kolejka mecz wyjazdowy 2:2

Mecz z Milanem CN 2:2

3 kolejka mecz na CN 8:0 dla Barcy ;]

4 kolejka mecz wyjazdowy 2:2

5 kolejka i znow mecz na CN ligowy ,fajnie by bylo obejrzec manite ;] ale wiadomo jak jest i latwo nie bedzie..

0

Wchodze na stronke realu madryt ,zeby zobaczyc o ktorej graja(bede kibicowal racingowi ;p) ,a na dole sonda

Kto był głównym odpowiedzialnym za porażkę z Levante?

Sami Khedira

José Mourinho

Ángel Di María

Arbiter

OmG

0

Messiego sie wystawia od poczatku ewentualnie od poczatku 2 polowy..on jak wchodzi w trakcie gry to nie moze sie wgrac jakos..

0

marcin1234

Dzieki Ci wielkie ;] zapomnialem o tym kanale ,a w programach na necie go nie ma :)

0

Jakieś żarty ,dlaczego nie będzie transmisji w tv na canal+ ???

0

lincoln25

to szkółka FCB ,a nie jakiegoś polskiego klubu..

0

Jacyków

z pajackyow idz do mamy pora karmienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?