Hagie
Dołączył/a: sierpień 2011
Niepodam
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co oni robia na tych treningach ja sie pytam..
0
Zapomnialem obejrzec :( zabijcie mnie ..
0
xxmiki97xx kurde pomylilem sie i zamiast + dalem - ..mi tez bedzie go brakowalo :(
0
A jak z transmisja na onecie ?
0
Dzis musimy zrobic wyjatek i wygrac ,aby znalezc sie w wielkim finale !
VeB
0
Po 2 ostatnich meczach mam bardzo złe przeczucia..a nie chce myslec co bedzie jesli pierwsi stracimy bramke ;/ wszystko ma swoj poczatek i koniec ,ale Barca w mym sercu pozostnie na zawsze :)
VeB !
0
Kto to minusuje o.O ?
0
Popatrzcie na komentarze ze strony realu ^^ sami prawdziwi kibice
2012.04.17, godz. 22:38, Ceran
A Iker chyba się starzeje...
2012.04.17, godz. 22:38, skl1234
Mówiłem ze się nie mylę i Bayern strzeli bramkę? mówiłem gdzie ci znawcy wszyscy co twierdzili ze zmieciemy Bayern halo? Na SB nie damy rady jesteśmy za słabi stracić bramkę w samej końcówce jak frajerzy znowu i zamiast dobrego remisuw plecy i 2 mecz w sobotę też w plecy 2 pod rząd brawooo
2012.04.17, godz. 22:38, Tabaluga56
Czerwo powinno być!!!!!
2012.04.17, godz. 22:37, koksik112
Fajnie... liga się wymyka jeszcze nie przejdziemy do finału...
i dlaczego kur.. Kaká nie gra??
2012.04.17, godz. 22:37, ale
Jak zwykle gra nie fair jak im nie idzie. Żenada na całego i wstyd!
2012.04.17, godz. 22:36, piecia1990
jestesmy ciency. najlepszą obroną jest atak, a nie bronienie się. Przeciez my mamy słabą obrone, drewniany Pepe, ramos, wolny Arbeloa, i najgorszy transfer ost lat Coentrão
2012.04.17, godz. 22:36, dasarb
kur**.. co ten mou odwalił z tymi zmianami.. bez rozgrywajacego straciliśmy cały atak;/
2012.04.17, godz. 22:36, Kobe87
macie k**wa !!!!! wielki real !! jak zwykle tylko oni potrafią stracić bramkę w ostatniej minucie !!! coentrão jedno wielkie dno !!!!!!!!!! gówno będzie na SB a nie manita ! w sobotę dostaniemy od barcy wpiernicz tyle !
2012.04.17, godz. 22:36, Kytko
Wiedziałem, za bardzo oddaliśmy inicjatywę.
2012.04.17, godz. 22:36, Anonim88
Casillas sobie chyba na spacer chciał iść ...
2012.04.17, godz. 22:35, Drapeta
A nie mówiłem :):):) Ale to DOBRZE! SZMATOM trzeba pokazywać ich miejsce :):):) Aż dziw, że kibicowałem tym SZMATOM 21 LAT :):):) Ale głupi BYŁEM :) Trzymajcie się szmaty z realu! farca was rozjedzie... Hmmm... 6:0? :D Wspomnicie moje słowa! HASTA szmaty real!
0
0
Hala dzieci nie maja co robic i minus za minusem nie czytajac komentarzy
Macie tu 1 komentarz wiecej ,zaspokujcie potrzeby ,bo kazdy ma przeciez inne ^^
0
Wielkie dzieki :)
0
Moge prosic o link do transmisji na onecie ? tez z checia wykupie
0
:( lipa ,bo na necie o tej godzinie przy predkosci 1mb + dzielony na 5 kompow z czego 2-4 beda wlaczone ;/ ah
0
Witam
Jestem posiadaczem C+ czy jest mozliwosc wykupienia w jaki kolwiek sposob kanalu na ktorym bedzie mecz na czas transmisji ? cena nie ma znaczenia dla Barcy wszystko :)
VeB !
0
widze ze jakis hejt wszystkich minusuje..
0
Kocham ich ;]
0
W tym sezonie jest wyraźnie gorzej niż w poprzednim to widać gołym okiem :(
VeB
0
ZAE***STY SKŁAD
0
Komentator żałosny..
0
Inaczej mowiac 6pkt zostało nam skradzione..tyle w temacie
0
Na c+ transmisja jest na kanale 128 sportklub i stad moje pytanie ,wie ktos moze kto tam komentuje ?
0
Jak dla mnie Nikola Karabatić powinien być na 3 miejscu
0
1.Real M.28 39 : 7
2.Barcelona 25 34 : 6
;/
0
Hmmm...
1 kolejka mecz na CN i 5:0 dla Barcy
2 kolejka mecz wyjazdowy 2:2
Mecz z Milanem CN 2:2
3 kolejka mecz na CN 8:0 dla Barcy ;]
4 kolejka mecz wyjazdowy 2:2
5 kolejka i znow mecz na CN ligowy ,fajnie by bylo obejrzec manite ;] ale wiadomo jak jest i latwo nie bedzie..
0
Wchodze na stronke realu madryt ,zeby zobaczyc o ktorej graja(bede kibicowal racingowi ;p) ,a na dole sonda
Kto był głównym odpowiedzialnym za porażkę z Levante?
Sami Khedira
José Mourinho
Ángel Di María
Arbiter
OmG
0
Messiego sie wystawia od poczatku ewentualnie od poczatku 2 polowy..on jak wchodzi w trakcie gry to nie moze sie wgrac jakos..
0
marcin1234
Dzieki Ci wielkie ;] zapomnialem o tym kanale ,a w programach na necie go nie ma :)
0
Jakieś żarty ,dlaczego nie będzie transmisji w tv na canal+ ???
0
lincoln25
to szkółka FCB ,a nie jakiegoś polskiego klubu..
0
Jacyków
z pajackyow idz do mamy pora karmienia