Hagie
Dołączył/a: sierpień 2011
Niepodam
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wrrrr..Ronaldo 3 gole wsadził
0
ManU 8:2 Arsenal
tak tylko napisałem ;P
0
Santon wyjazd z tej strony ,bo jak kiedyś dorwe to cie na mielone przerobie !
Veb
0
na jakim canale w c+ bedzie ? z gory thx
0
taaaa ale sa ME wiec pozniej beda musieli grac mecz za meczem jak dojdzie LM i puchar krola..
0
hgf6346 przestań spamować oki ?
0
Właśnie pierwsza moja myśl to zakup CR7 xD
0
Głupie ,psychiczne ja na miejscu Pereza wy.... bym na zbity pysk
0
Ja jestem za takim skladem
Valdes
Alves - Pique - Pyoul(Busquets) - Abidal
Xavi -Fabregas
Iniesta
Sanchez - Messi - Villa
;))
0
Magia Camp Nou zadziała ;]
VeB