0

wrrrr..Ronaldo 3 gole wsadził

0

ManU 8:2 Arsenal

tak tylko napisałem ;P

0

Santon wyjazd z tej strony ,bo jak kiedyś dorwe to cie na mielone przerobie !

Veb

0

na jakim canale w c+ bedzie ? z gory thx

0

taaaa ale sa ME wiec pozniej beda musieli grac mecz za meczem jak dojdzie LM i puchar krola..

0

hgf6346 przestań spamować oki ?

0

Właśnie pierwsza moja myśl to zakup CR7 xD

0

Głupie ,psychiczne ja na miejscu Pereza wy.... bym na zbity pysk

0

Ja jestem za takim skladem

Valdes

Alves - Pique - Pyoul(Busquets) - Abidal

Xavi -Fabregas

Iniesta

Sanchez - Messi - Villa

;))

0

Magia Camp Nou zadziała ;]

VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?