Hajny
Dołączył/a: luty 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Lewy MVP No tu więcej mówić
0
Ale MATS broni! Kocham tego Niemca
1
Wspaniale Robertone!
0
@TR3YWAY po karierze do wwe
0
@Tasde to oznacza, że kolega najprawdopodobniej jest z Podlasia :D
0
@Roke święty by nie wytrzymał
3
Ciekawe kiedy Cholo wyleci haha
14
Swoją drogą Robercik zajebiscie to przyjął
0
Może Atletico spuchnie w 2 połowie. Aby wytrzymać pierwsza bez straty gola
0
Niech zgłoszą Xaviego. Gorzej od Roberto nie zagra nawet bez grania od tyłu lat
1
@daniel32778 dużo zależy od tego, kogo wylosujemy
5
Nie lubię tych dziadów, ale hymn zawsze ciary
0
Jak gra Lewy? Niestety nie mogę oglądać dzisiaj...
0
Tobiasz TOP jak zwykle...
1
@July_6_BcN dzięki bardzo
0
Witam ktoś co z kwalifikacjami?
0
@AlexDark00 nie podważam, ale nikt mi nie wmówi, że karny jeszcze w takiej sytuacji to bułka z masłem
1
@JanneAhonen domen fajnie wygląda, a już za tydzień loty. Może tam powalczyć o najwyższe lokaty :)
0
@Patrykl145 ale jak na 13 latka to i tak dobry wynik, rokuje chłopak ;D
1
@tadzik447 za wczoraj by się należało Austriakowi ;P
0
pospieszyli się z obniżeniem tej belki cymboły... :D
1
Szkoda, że Kasai tak se, ale i tak brawo dla niego!
0
@AlexDark00 a pamiętasz jak Leo miał taki okres co mu karne nie szły? To też są emocje i nie zawsze formalność
3
Ale ci sedziowie pchają krafta notami
0
@piieter nie chcesz wiedzieć na jakim poziomie polskiego jestem, bo byś miał okropny problem ;)
1
@KRISU77 to mentalność imienia Realu Madryt ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@szyper komar się do dziś by uczył
0
Legia nie mogła kupić normalnego bramkarza?
5
I Legia dostała w molde