3

Lewy MVP No tu więcej mówić

0

Ale MATS broni! Kocham tego Niemca

1

Wspaniale Robertone!

0

@TR3YWAY po karierze do wwe

0

@Tasde to oznacza, że kolega najprawdopodobniej jest z Podlasia :D

0

@Roke święty by nie wytrzymał

3

Ciekawe kiedy Cholo wyleci haha

14

Swoją drogą Robercik zajebiscie to przyjął

0

Może Atletico spuchnie w 2 połowie. Aby wytrzymać pierwsza bez straty gola

0

Niech zgłoszą Xaviego. Gorzej od Roberto nie zagra nawet bez grania od tyłu lat

1

@daniel32778 dużo zależy od tego, kogo wylosujemy

5

Nie lubię tych dziadów, ale hymn zawsze ciary

0

Jak gra Lewy? Niestety nie mogę oglądać dzisiaj...

0

Tobiasz TOP jak zwykle...

1

@July_6_BcN dzięki bardzo

0

Witam ktoś co z kwalifikacjami?

0

@AlexDark00 nie podważam, ale nikt mi nie wmówi, że karny jeszcze w takiej sytuacji to bułka z masłem

1

@JanneAhonen domen fajnie wygląda, a już za tydzień loty. Może tam powalczyć o najwyższe lokaty :)

0

@Patrykl145 ale jak na 13 latka to i tak dobry wynik, rokuje chłopak ;D

1

@tadzik447 za wczoraj by się należało Austriakowi ;P

0

pospieszyli się z obniżeniem tej belki cymboły... :D

1

Szkoda, że Kasai tak se, ale i tak brawo dla niego!

0

@AlexDark00 a pamiętasz jak Leo miał taki okres co mu karne nie szły? To też są emocje i nie zawsze formalność

3

Ale ci sedziowie pchają krafta notami

0

@piieter nie chcesz wiedzieć na jakim poziomie polskiego jestem, bo byś miał okropny problem ;)

1

@KRISU77 to mentalność imienia Realu Madryt ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@szyper komar się do dziś by uczył

0

Legia nie mogła kupić normalnego bramkarza?

5

I Legia dostała w molde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?