Hajny
Dołączył/a: luty 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale Lunin wielbłąd
0
@Jakchcesz ale ona się dopiero zaczęła
4
Ten stadion z zewnątrz wygląda jak g@#no, ale w środku topka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Arden niech odchodzi i tyle nie ma nad czym debatować
1
@MesQueUnClub96 przecież Real się po nich przejedzie
0
@MesQueUnClub96 w canal+ jest taki kanal?
1
Wiem, że Atalanta pojechała z Liverpoolem. Ale jakby był finał Liverpool - Bayer to byłby lepszy finał niż jakikolwiek w LM z takimi zespołami
0
No to Mateusz podpina angielska piłkę do tlenu
1
@KyngPyng Mbappe, Bellingham i długo długo nikt ale pewnie będzie męczennik w 3, chyba, że ktoś inny wygra euro ale raczej Francja i wtedy bierze to żółw
1
W piłce nożnej nie ma ani grama sprawiedliwości. Jeszcze Ederson karnego...łot?!
0
Tak żem czuł...
0
Co ten Bernardo mu podał ja jebix XD
2
Ciekawe dlaczego piłkarze city nie oddali ani jednego strzału zza pola karnego
0
@Stinger_ niby tak ale z drugiej strony nikt nie wie jak zachowa się Lunin w karnych
1
1 różny i padnie gol. Przecież to jest Real Madryt
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I Lucas wpierdzieli gola coś czuję
2
Ostatnio chyba taki autobus widziałem jak Chelsea z Torresem na czele wygrywało LM
0
Nie chciałbym Haalanda u nas jak ma tak grać, naprawdę...
0
@MesQueUnClub96 ale to akurat nie jest dobre, bo w angielskiej lidze naprawdę są mocne drużyny a z bundesligi 5 to będzie taki pazdzierz, w sumie z Włoch jeszcze gorzej
7
Najsłabszy Bayern wyrzuca najmocniejszy Arsenal. Oni to dopiero są przegrywy
0
Powiem wam, że sędzia w meczu Bayernu też taki słaby, że masakra
0
Niech tu będzie dogrywka. Niech się biali pomęczą trochi przed niedzielą
0
@michal199500hehe oddał nam sam szrot szczerze mówiąc. Garcia? Ferran? Gundogan przechodził za free
1
Jeszcze z 40 różnych dla city i może coś strzela
0
@michal199500hehe a co ten Haaland nam pomoże? On by u nas grał gorzej niż Robert
5
Ojaaa i Bayern gol
To teraz na 4 drużyny w półfinale są moje 3 najbardziej znienawidzone i najsłabsza BVB
0
Dlaczego doku nie gra
0
@krol211 ja już od kilku meczów mowie, ze bym odpuścił temat