Hajny
Dołączył/a: luty 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 duruga sprawa jest to, że Fort może chciał grać regularnie, a u nas mimo wszystko raczej nie miałby takiej szansy
1
@LeoKrol obejrzyj sobie filmik cwiakaly na yt jak uczyć się języków, mówi całkiem mądrze. Chyba najlepsze sposoby tam przedstawia
0
Nareszcie LM wróciła do C+ to nawet multiliga jest
1
@Kazragore ja co 2 lata tak robię i bardzo się opłaca
1
@Rust_Cohle jeżeli jej chłopak już tam nie gra, a sama nie jest kibicem klubu to czemu ma obserwować?
1
@bartekvisca mam nadzieję, wiadome, że trzeba czasu, ale mimo wszystko szkoda tego co wypracował wcześniej
0
Ależ Papszun sobie zaszkodził odejściem i powrotem po sezonie
0
Ja nie rozumiem co oni robią. Jak oni rządzą tym klubem, na uj nam ten Olmo? Więcej z nim problemów niż pożytku, a jeszcze meczu nawet nie zagrał. Jak Gundo odejdzie kosztem tego transferu za taki duży hajs to naprawdę brawo Laporta gamoniu
0
Kocham tych chłopaków, ten klub to już wgl bezgranicznie i ten Flick co już zrobił robote...panowie będzie pociecha, bo musi być!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Faro od sprzedania Neymara raczej
0
Ogląda ktoś Wisłę. Mogą dowieźć ten wynik czy raczej są cisnieci?
1
@konrad1661 przed startem są losowane numerki 1 i 2 ten co wylosuje 1 jakby daje znak kiedy zaczynają się ścigać
5
Niech to Wisła dowiezie chociaż. Już pal licho ten awans, bo grają tak słabo, że tragedia, chodzi głównie o te punkty do rankingu
0
@TR3YWAY u nas 3/4 profesorów ma kupione wykształcenia, a oczekujemy, że sportów na takim poziomie mają czas, żeby się uczyć? Chociaż z drugiej strony nie wiem na UJ mu to
0
Chłopaki z Kosova juz nie wiedzą co się dzieje. Naprzód Wisła!
3
@Criss18Barca oczywiście, że może
0
Co tam Rabiot szczekał?
0
Co Bór się rozgadał o Nacho hihi
0
@Litman Real i Liverpool zawsze potrafili w sprzedawanie
0
@sevs w jakim miejscu?
0
@matirix20 w sensie?
0
Mam wrażenie, że nawet Raya czy Remiro zagraliby lepiej na 9 niż Morata w tym meczu
1
Z jednej strony szkoda, ale jakby odpadli to bym się nie obraził. Yamal by miał więcej czasu na odpoczynek
17
A ludzie mówią, że Guardiola jest słaby, bo zawsze miał samograjów. Niech spojrzą na Anglię
2
@Odcinkowy krzyczał, rzucał się po ziemii, a na koniec kopał bidon :D
0
@revolution33 to przycisz
1
Nie jesteśmy już jedyna drużyna, która odpadła iiii
0
@bartekvisca tymi samymi słowami w dodatku
5
Najbardziej mnie irytuje w naszym społeczeństwie jak ktoś nie zna się na piłce, ogląda ja tylko od święta jak Polska gra, nie potrafi wymienic składu oprócz Szczęsny i Lewandowski, a mimo to najwięcej ma taki do powiedzenia