0

@norbi77 duruga sprawa jest to, że Fort może chciał grać regularnie, a u nas mimo wszystko raczej nie miałby takiej szansy

1

@LeoKrol obejrzyj sobie filmik cwiakaly na yt jak uczyć się języków, mówi całkiem mądrze. Chyba najlepsze sposoby tam przedstawia

0

Nareszcie LM wróciła do C+ to nawet multiliga jest

1

@Kazragore ja co 2 lata tak robię i bardzo się opłaca

1

@Rust_Cohle jeżeli jej chłopak już tam nie gra, a sama nie jest kibicem klubu to czemu ma obserwować?

1

@bartekvisca mam nadzieję, wiadome, że trzeba czasu, ale mimo wszystko szkoda tego co wypracował wcześniej

0

Ależ Papszun sobie zaszkodził odejściem i powrotem po sezonie

0

Ja nie rozumiem co oni robią. Jak oni rządzą tym klubem, na uj nam ten Olmo? Więcej z nim problemów niż pożytku, a jeszcze meczu nawet nie zagrał. Jak Gundo odejdzie kosztem tego transferu za taki duży hajs to naprawdę brawo Laporta gamoniu

0

Kocham tych chłopaków, ten klub to już wgl bezgranicznie i ten Flick co już zrobił robote...panowie będzie pociecha, bo musi być!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Faro od sprzedania Neymara raczej

0

Ogląda ktoś Wisłę. Mogą dowieźć ten wynik czy raczej są cisnieci?

1

@konrad1661 przed startem są losowane numerki 1 i 2 ten co wylosuje 1 jakby daje znak kiedy zaczynają się ścigać

5

Niech to Wisła dowiezie chociaż. Już pal licho ten awans, bo grają tak słabo, że tragedia, chodzi głównie o te punkty do rankingu

0

@TR3YWAY u nas 3/4 profesorów ma kupione wykształcenia, a oczekujemy, że sportów na takim poziomie mają czas, żeby się uczyć? Chociaż z drugiej strony nie wiem na UJ mu to

0

Chłopaki z Kosova juz nie wiedzą co się dzieje. Naprzód Wisła!

3

@Criss18Barca oczywiście, że może

0

Co tam Rabiot szczekał?

0

Co Bór się rozgadał o Nacho hihi

0

@Litman Real i Liverpool zawsze potrafili w sprzedawanie

0

@sevs w jakim miejscu?

0

@matirix20 w sensie?

0

Mam wrażenie, że nawet Raya czy Remiro zagraliby lepiej na 9 niż Morata w tym meczu

1

Z jednej strony szkoda, ale jakby odpadli to bym się nie obraził. Yamal by miał więcej czasu na odpoczynek

17

A ludzie mówią, że Guardiola jest słaby, bo zawsze miał samograjów. Niech spojrzą na Anglię

2

@Odcinkowy krzyczał, rzucał się po ziemii, a na koniec kopał bidon :D

0

@revolution33 to przycisz

1

Nie jesteśmy już jedyna drużyna, która odpadła iiii

0

@bartekvisca tymi samymi słowami w dodatku

5

Najbardziej mnie irytuje w naszym społeczeństwie jak ktoś nie zna się na piłce, ogląda ja tylko od święta jak Polska gra, nie potrafi wymienic składu oprócz Szczęsny i Lewandowski, a mimo to najwięcej ma taki do powiedzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?