- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 643 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 643 Culés
1
Mocny Real to mocna Barca, a nie czekaj..
3
@Faro To już tak nie działa. Słaby Fati, słaba Barca.
3
@Pawel13sz Od kontuzji Fatiego wszystko sie posypało
3
@Faro od sprzedania Neymara raczej
2
@Faro @Pawel13sz ja pójdę dalej. No Messi, No Party ;-)
0
@Lionel_Messi10 Już przed odejściem Messiego było średnio
3
@Faro to teraz porownaj obrone i pomoc jaka mial Messi a jaką ma Lewus ;-)
Messi z wypalonymi dziadami po 30 a Lewus fresh obrona i pomoc a dalej uja graja.
@Coutinho007 @Pawel13sz @Kondziubarca czy Ty @AFA wytlumaczcie koledze kogo mial Leo a kogo Lewus ;-)
2
@Lionel_Messi10 Jedynie Alba na + bo czasami dogrywał dobre piłki w pole karne, ale w obronie już tak dobrze sobie nie radził.
1
@Pawel13sz ale obsral gacie z LFC i Baya xDD
Mnie to rozwalilo ze Leo tam tylko dojechal a reszta zesrana byla ;D
1
@Lionel_Messi10 Andre Gomesa, Dziadka Inieste, Dziadka Rakiticia, Dziadka Vidala, Dziadka Busiego, Denisa Suareza, Arthura, De Jonga miał Leo a Lewy ma Dziadka Gundo, Pedriego, Gaviego, De Jonga, Fermina a teraz dostał Olmo.
1
@Coutinho007 Dziadka Pique, Semedo xDD Lengleta i dziadka Albe xDD
1
@Lionel_Messi10 Racja. Ten Semedo to był najbardziej irytujący PO jakiego pamiętam.... Tak Statycznego w ofensywie, słabego w defensywie, topornego taktycznie jezdzca bez głowy to ja nie pamiętam i nie licze Douglasa, nawet Dest zrobił lepsze wrażenie bi chociaż coś dał z przodu mimo, że z tyłu był równie słaby co Semedo.
1
@Coutinho007 Dokładnie Byku.