O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4716
  • Liczba komentarzy 46
  • Polecenia 8

Komentarze

0

Hehe, dzięki w imieniu wszystkich :D

2

Zobacz sobie jeszcze raz powtórkę pierwszego gola, nie było faulu Isco. Spalony był, tu nie ma wątpliwości :P

0

No dokładnie. Denis jak Denis, ale tego transferu Gomesa to na razie nie rozumiem. Przeciez to miał być taki zastępca Iniesty czy Rakitica, a nawet ich naciskać. Swoją drogą to cieszę się, że do Realu nie trafił bo to bylo mnóstwo kasy, a Kovacic zaczyna bardzo fajnie pogrywać.

0

Czemu nie gra Andre Gomes za Inieste ? Chyba po to m.in. był kupiony. Tyle hajsu za niego i jakoś tak zero zaufania. A przeciez w Valencii naprawdę supermecze potrafił rozgrywać, chociażby z Realem pokazywał się ze świetnej strony.

0

A o tym, że Iniesta, Neymar i Suarez czerownych kartek nie dostali to już zapomniałeś ?

Zobacz wszystkie

3

A co to taka zbrodnia, że docenia ławkę Realu ?

2

Zobacz sobie jeszcze raz powtórkę pierwszego gola, nie było faulu Isco. Spalony był, tu nie ma wątpliwości :P

1

Będzie go bardzo brakować. Nie twierdzę, że na 100 % zagrałby wielki mecz, ale na pewno zostawiłby na boisku całe serce i płuca. Życzę wam i sobie wielkiego widowiska ;)

1

Nie chodzi o to, że nie będzie chciał grać ani w jednym ani w drugim tylko o to, że będzie chciał grać obojętnie w którym z tych dwóch. I wtedy wybierze Real bo po całą rundę siedzieć na trybunach

0

Brak szacunku wobec sytuacji na świecie? Przecież Real po prostu chce zrobić dobry biznes! Dobry biznes zarówno dla Tottenhamu jak i Bale i prawdopodobnie również dla Realu. Może zaraz uznamy, że każda transakcja na świecie powyżej 100 mln euro będzie brakiem szacunku. Nie chce być za ostry w słowach, zwłaszcza będąc na waszej stronie ale czy Martino wie co mówi? Wziął pod uwagę przychody Realu, jego zadłużenie, to, że Real już sprzedał w tym okienku zawodników za 60 mln a odejdzie prawdopodobnie jeszcze Coentrao i być może Di Maria? Gdzie tu brak szacunku ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?