No dokładnie. Denis jak Denis, ale tego transferu Gomesa to na razie nie rozumiem. Przeciez to miał być taki zastępca Iniesty czy Rakitica, a nawet ich naciskać. Swoją drogą to cieszę się, że do Realu nie trafił bo to bylo mnóstwo kasy, a Kovacic zaczyna bardzo fajnie pogrywać.
Czemu nie gra Andre Gomes za Inieste ? Chyba po to m.in. był kupiony. Tyle hajsu za niego i jakoś tak zero zaufania. A przeciez w Valencii naprawdę supermecze potrafił rozgrywać, chociażby z Realem pokazywał się ze świetnej strony.
Będzie go bardzo brakować. Nie twierdzę, że na 100 % zagrałby wielki mecz, ale na pewno zostawiłby na boisku całe serce i płuca. Życzę wam i sobie wielkiego widowiska ;)
Nie chodzi o to, że nie będzie chciał grać ani w jednym ani w drugim tylko o to, że będzie chciał grać obojętnie w którym z tych dwóch. I wtedy wybierze Real bo po całą rundę siedzieć na trybunach
Brak szacunku wobec sytuacji na świecie? Przecież Real po prostu chce zrobić dobry biznes! Dobry biznes zarówno dla Tottenhamu jak i Bale i prawdopodobnie również dla Realu. Może zaraz uznamy, że każda transakcja na świecie powyżej 100 mln euro będzie brakiem szacunku. Nie chce być za ostry w słowach, zwłaszcza będąc na waszej stronie ale czy Martino wie co mówi? Wziął pod uwagę przychody Realu, jego zadłużenie, to, że Real już sprzedał w tym okienku zawodników za 60 mln a odejdzie prawdopodobnie jeszcze Coentrao i być może Di Maria? Gdzie tu brak szacunku ?
Komentarze
0
Hehe, dzięki w imieniu wszystkich :D
2
Zobacz sobie jeszcze raz powtórkę pierwszego gola, nie było faulu Isco. Spalony był, tu nie ma wątpliwości :P
0
No dokładnie. Denis jak Denis, ale tego transferu Gomesa to na razie nie rozumiem. Przeciez to miał być taki zastępca Iniesty czy Rakitica, a nawet ich naciskać. Swoją drogą to cieszę się, że do Realu nie trafił bo to bylo mnóstwo kasy, a Kovacic zaczyna bardzo fajnie pogrywać.
0
Czemu nie gra Andre Gomes za Inieste ? Chyba po to m.in. był kupiony. Tyle hajsu za niego i jakoś tak zero zaufania. A przeciez w Valencii naprawdę supermecze potrafił rozgrywać, chociażby z Realem pokazywał się ze świetnej strony.
0
A o tym, że Iniesta, Neymar i Suarez czerownych kartek nie dostali to już zapomniałeś ?
3
A co to taka zbrodnia, że docenia ławkę Realu ?
2
Zobacz sobie jeszcze raz powtórkę pierwszego gola, nie było faulu Isco. Spalony był, tu nie ma wątpliwości :P
1
Będzie go bardzo brakować. Nie twierdzę, że na 100 % zagrałby wielki mecz, ale na pewno zostawiłby na boisku całe serce i płuca. Życzę wam i sobie wielkiego widowiska ;)
1
Nie chodzi o to, że nie będzie chciał grać ani w jednym ani w drugim tylko o to, że będzie chciał grać obojętnie w którym z tych dwóch. I wtedy wybierze Real bo po całą rundę siedzieć na trybunach
0
Brak szacunku wobec sytuacji na świecie? Przecież Real po prostu chce zrobić dobry biznes! Dobry biznes zarówno dla Tottenhamu jak i Bale i prawdopodobnie również dla Realu. Może zaraz uznamy, że każda transakcja na świecie powyżej 100 mln euro będzie brakiem szacunku. Nie chce być za ostry w słowach, zwłaszcza będąc na waszej stronie ale czy Martino wie co mówi? Wziął pod uwagę przychody Realu, jego zadłużenie, to, że Real już sprzedał w tym okienku zawodników za 60 mln a odejdzie prawdopodobnie jeszcze Coentrao i być może Di Maria? Gdzie tu brak szacunku ?