0

Hehe, dzięki w imieniu wszystkich :D

2

Zobacz sobie jeszcze raz powtórkę pierwszego gola, nie było faulu Isco. Spalony był, tu nie ma wątpliwości :P

0

No dokładnie. Denis jak Denis, ale tego transferu Gomesa to na razie nie rozumiem. Przeciez to miał być taki zastępca Iniesty czy Rakitica, a nawet ich naciskać. Swoją drogą to cieszę się, że do Realu nie trafił bo to bylo mnóstwo kasy, a Kovacic zaczyna bardzo fajnie pogrywać.

0

Czemu nie gra Andre Gomes za Inieste ? Chyba po to m.in. był kupiony. Tyle hajsu za niego i jakoś tak zero zaufania. A przeciez w Valencii naprawdę supermecze potrafił rozgrywać, chociażby z Realem pokazywał się ze świetnej strony.

0

A o tym, że Iniesta, Neymar i Suarez czerownych kartek nie dostali to już zapomniałeś ?

0

Te okładki Mundo Deportivo wyglądają jak robione w Paincie.

3

A co to taka zbrodnia, że docenia ławkę Realu ?

0

Jakoś nie wyobrażam sobie dobrego stopera do wzięcia zimą. Poza tym skoro Bartra został to jest komplet 4 stoperów i teoretycznie nie ma potrzeby kupować kolejnego. Teoretycznie, bo co do jakości można mieć zastrzeżenia ( myślę tu głównie o Bartrze i Mathieu ).

1

Nie chodzi o to, że nie będzie chciał grać ani w jednym ani w drugim tylko o to, że będzie chciał grać obojętnie w którym z tych dwóch. I wtedy wybierze Real bo po całą rundę siedzieć na trybunach

0

Nie róbcie z Ronaldo jakiegoś monstrum. To też człowiek i piłkarz. I wcale bym się nie zdziwil jakby oboje z Messim mieli już dosyć tej rywalizacji.

0

Mourinho w Barcelonie. Naprawde chciałbym to zobaczyć :-)

0

Trudno żeby nabył doswiadczenie i ogranie na ławce. Tak właściwie to chyba o Douglasie jeszcze nikt na tej stronie nic wie. A przecież kosztował kilka milionów.

0

Za 20 mln ? :-)

0

Douglasa na pewno nie przebił ;)

0

Xavi, Busquets i Rakitic to bardzo statyczny środek pola. Za mało będzie ofensywnych wejść ze środka do ataku, biorąc pod uwagę jak głęboko gra w tym sezonie Rakitić. Na Granade ( i to w dodatku na Camp Nou ), spokojnie mogliby wyjść Rakitić - Xavi - Iniesta lub Mascherano - Rakitić - Iniesta ( wtedy na stoperze oczywiście Bartra ).

0

Albo, biorąc pod uwagę wczorajszy występ Iniesty, "trudno się atakuje jak się nie ma formy."

0

Na autobus są 2 sposoby:
- stałe fragmenty gry
- strzały z dystansu
Barca od kilku lat nie potrafi tego u siebie wprowadzić, więc sami są sobie winni.
Pozdrawiam

1

Będzie go bardzo brakować. Nie twierdzę, że na 100 % zagrałby wielki mecz, ale na pewno zostawiłby na boisku całe serce i płuca. Życzę wam i sobie wielkiego widowiska ;)

0

Podpinam się pod pytanie.

0

A na weeb.tv będzie dzisiaj canal + sport ? Bo ostatnio rzadko jest.

0

Nie ma za co przepraszać, przecież długopisem nikt tu nie pisze.

0

Komentatorzy są żenująco słabi. Już wolę Szpakowskiego, że nie wspomnę o Laskowskim i komentatorach NC+... masakra to TVP.

0

Owszem, ale to była bramka z zeszłej kolejki, a tylko te brano pod uwagę w zestawieniu.

0

Nie wiem gdzie to wyczytałeś, ale chyba się mylisz. Bale wg tego co czytałem oddał 5 strzałów z rzutów wolnych, zdobył 3 bramki, skuteczność 60%. pozdrawiam

0

Racja, pamiętam mecz Betis-Barca z tego sezonu, gdzie na początku meczu przeszła istna nawałnica ataków Betisu. Barca wprawdzie później wysoko wygrała, ale Betis musi wychodzić własnie z takim nastawieniem na mecz jeśli chce się utrzymać. Warto za to pochwalić Levante, które, w porównaniu z meczem 7-0, zagrało o 2 klasy lepiej.

0

Nie wiem co w tym zestawieniu robi bramka Bale'a. Szmata jakich mało. Zachowanie bramkarza świetnie podsumowane w komentarzu do tego meczu.

0

A co, internetu nie masz?

0

jak tak*

0

Pierwsza brama obciąża konto defensywnych pomocników, zobaczcie skąd ten koleś wbiegał. Xavi za nim nie zdążył. A co zrobił Pique przy drugiej bramce...? naprawde nie wiem jak tam sie mozna zachowac w swoim polu karnym.

0

Witam, wieczorem w wiadomościach sportowych na kanale Orange Sport podano informacje o możliwym odejściu Messiego, powołując się na jakiś zagraniczny kanał/stronę internetową. Wobec tego mam pytanie czy ktoś słyszał co to za zagraniczne źródło tej informacji ? dzieki za odpowiedz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?