HalaCr7
Dołączył/a: lipiec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hehe, dzięki w imieniu wszystkich :D
2
Zobacz sobie jeszcze raz powtórkę pierwszego gola, nie było faulu Isco. Spalony był, tu nie ma wątpliwości :P
0
No dokładnie. Denis jak Denis, ale tego transferu Gomesa to na razie nie rozumiem. Przeciez to miał być taki zastępca Iniesty czy Rakitica, a nawet ich naciskać. Swoją drogą to cieszę się, że do Realu nie trafił bo to bylo mnóstwo kasy, a Kovacic zaczyna bardzo fajnie pogrywać.
0
Czemu nie gra Andre Gomes za Inieste ? Chyba po to m.in. był kupiony. Tyle hajsu za niego i jakoś tak zero zaufania. A przeciez w Valencii naprawdę supermecze potrafił rozgrywać, chociażby z Realem pokazywał się ze świetnej strony.
0
A o tym, że Iniesta, Neymar i Suarez czerownych kartek nie dostali to już zapomniałeś ?
0
Te okładki Mundo Deportivo wyglądają jak robione w Paincie.
3
A co to taka zbrodnia, że docenia ławkę Realu ?
0
Jakoś nie wyobrażam sobie dobrego stopera do wzięcia zimą. Poza tym skoro Bartra został to jest komplet 4 stoperów i teoretycznie nie ma potrzeby kupować kolejnego. Teoretycznie, bo co do jakości można mieć zastrzeżenia ( myślę tu głównie o Bartrze i Mathieu ).
1
Nie chodzi o to, że nie będzie chciał grać ani w jednym ani w drugim tylko o to, że będzie chciał grać obojętnie w którym z tych dwóch. I wtedy wybierze Real bo po całą rundę siedzieć na trybunach
0
Nie róbcie z Ronaldo jakiegoś monstrum. To też człowiek i piłkarz. I wcale bym się nie zdziwil jakby oboje z Messim mieli już dosyć tej rywalizacji.
0
Mourinho w Barcelonie. Naprawde chciałbym to zobaczyć :-)
0
Trudno żeby nabył doswiadczenie i ogranie na ławce. Tak właściwie to chyba o Douglasie jeszcze nikt na tej stronie nic wie. A przecież kosztował kilka milionów.
0
Za 20 mln ? :-)
0
Douglasa na pewno nie przebił ;)
0
Xavi, Busquets i Rakitic to bardzo statyczny środek pola. Za mało będzie ofensywnych wejść ze środka do ataku, biorąc pod uwagę jak głęboko gra w tym sezonie Rakitić. Na Granade ( i to w dodatku na Camp Nou ), spokojnie mogliby wyjść Rakitić - Xavi - Iniesta lub Mascherano - Rakitić - Iniesta ( wtedy na stoperze oczywiście Bartra ).
0
Albo, biorąc pod uwagę wczorajszy występ Iniesty, "trudno się atakuje jak się nie ma formy."
0
Na autobus są 2 sposoby:
- stałe fragmenty gry
- strzały z dystansu
Barca od kilku lat nie potrafi tego u siebie wprowadzić, więc sami są sobie winni.
Pozdrawiam
1
Będzie go bardzo brakować. Nie twierdzę, że na 100 % zagrałby wielki mecz, ale na pewno zostawiłby na boisku całe serce i płuca. Życzę wam i sobie wielkiego widowiska ;)
0
Podpinam się pod pytanie.
0
A na weeb.tv będzie dzisiaj canal + sport ? Bo ostatnio rzadko jest.
0
Nie ma za co przepraszać, przecież długopisem nikt tu nie pisze.
0
Komentatorzy są żenująco słabi. Już wolę Szpakowskiego, że nie wspomnę o Laskowskim i komentatorach NC+... masakra to TVP.
0
Owszem, ale to była bramka z zeszłej kolejki, a tylko te brano pod uwagę w zestawieniu.
0
Nie wiem gdzie to wyczytałeś, ale chyba się mylisz. Bale wg tego co czytałem oddał 5 strzałów z rzutów wolnych, zdobył 3 bramki, skuteczność 60%. pozdrawiam
0
Racja, pamiętam mecz Betis-Barca z tego sezonu, gdzie na początku meczu przeszła istna nawałnica ataków Betisu. Barca wprawdzie później wysoko wygrała, ale Betis musi wychodzić własnie z takim nastawieniem na mecz jeśli chce się utrzymać. Warto za to pochwalić Levante, które, w porównaniu z meczem 7-0, zagrało o 2 klasy lepiej.
0
Nie wiem co w tym zestawieniu robi bramka Bale'a. Szmata jakich mało. Zachowanie bramkarza świetnie podsumowane w komentarzu do tego meczu.
0
A co, internetu nie masz?
0
jak tak*
0
Pierwsza brama obciąża konto defensywnych pomocników, zobaczcie skąd ten koleś wbiegał. Xavi za nim nie zdążył. A co zrobił Pique przy drugiej bramce...? naprawde nie wiem jak tam sie mozna zachowac w swoim polu karnym.
0
Witam, wieczorem w wiadomościach sportowych na kanale Orange Sport podano informacje o możliwym odejściu Messiego, powołując się na jakiś zagraniczny kanał/stronę internetową. Wobec tego mam pytanie czy ktoś słyszał co to za zagraniczne źródło tej informacji ? dzieki za odpowiedz.