0

Na miejscu Martino postawiłbym w lidze na Oiera i tyle.
Pinto już młodszy nie będzie, a chyba wszyscy zdążyli się przekonać, że nie ma umiejętności na pierwszy skład w takiej drużynie.
Wystawiając Pinto Barca niczego nie zyska, wystawiając Oiera, kto wie, może oszczędzi na transferze w letnim okienku transferowym ;)

0

Dziwne, że sędzia nie zareagował. Faul ewidentny i to na żółtą kartkę.

0

Jeśli dzisiaj hat-trickiem popisze się Messi to wszyscy będą mieli nowego faworyta na króla strzelców zwłaszcza na tej stronie. Osobiście uważam, że trzeba poczekać z 3-4 mecze zanim wyłoni nam się faworyt ;)

0

No aż tak bym go nie winił. Każdy kto gra w piłkę wie, że jeśli dostanie się "siate" to trudno zatrzymać przeciwnika,a pamiętajmy, że Marquinhos był wtedy w polu karnym i nie mógł zagrać ostrzej. Jak dziecko w tej sytuacji został ograny Thiago Silva. Tak czy siak brawa dla Weissa za taką akcję. pozdrawiam ;)

0

Zgadzam się z kolegą powyżej. Real od początku sezonu prezentuje się bardzo przeciętnie a jedna jaskółka z Galatą wiosny nie czyni. Choć oczywiście mam nadzieję, że to początek czegoś dobrego.

0

No myślę, że takie 4-4 satysfakcjonowało by większość kibców, choć oczywiście każdy chce by to jego drużyna wygrała :P

0

Na jakiej podstawie twierdzisz, że gra o 3 poziomy gorzej od CRa i Messiego ?
Ma 24 lata i dwa razy z rzędu został wybrany najlepszym zawodnikiem Premier League. Nie twierdze, że jest lepszy od nich ale na pewno nie jest niżej aż o 3 poziomy. A poza tym ma ogromny potencjał, który pozwala mu na zostanie najlepszym piłkarzem świata za pare lat.
Szanuje Twoje zdania co do Neymara, aczkolwiek całkowicie sie z nim nie zgadzam. Bale jest lepszy od Neymara na obecny etapie kariery pod absolutnie każdym względem. Pisząc coś takiego prawdopodobnie widziałeś Bale'a na boisku w 2 meczach.
A nic nie osiągnął bo gra w Tottenhamie, Messi i Cr też nic by tam nie osiągnęli .
A indywidualne osiągnięcia ma naprawdę dobre, mnóstwo bramek i asyst, absolutny lider zespołu i prawdziwy Crack. pozdrawiam.

0

Brak szacunku wobec sytuacji na świecie? Przecież Real po prostu chce zrobić dobry biznes! Dobry biznes zarówno dla Tottenhamu jak i Bale i prawdopodobnie również dla Realu. Może zaraz uznamy, że każda transakcja na świecie powyżej 100 mln euro będzie brakiem szacunku. Nie chce być za ostry w słowach, zwłaszcza będąc na waszej stronie ale czy Martino wie co mówi? Wziął pod uwagę przychody Realu, jego zadłużenie, to, że Real już sprzedał w tym okienku zawodników za 60 mln a odejdzie prawdopodobnie jeszcze Coentrao i być może Di Maria? Gdzie tu brak szacunku ?

0

Jak to skąd ? No przecież na Pudelku było napisane...

0

Nie byłbym taki pewien, Levante nie jest jakimś megazespołem, więc chyba w sam raz na spokojny debiut dla Neymara.
Ale oczywiście nie jest powiedziane, że Neymar musi być w tym sezonie podstawowym zawodnikiem. Alexis i Pedro w dobrej formie mogą go z jedenastki wypchnąć, a jest jeszcze Tello. Chociaż ta ostatnia trójka grała w ostatnim sezonie strasznie nierówno, więc Neymarowi daję największe szanse w tym sezonie.

0

Pamiętajcie, że kto jak kto ale Levy łatwo nie puszcza swoich najlepszych zawodników, więc Barcelona musiałaby naprawdę głęboko sięgnąć do kieszeni. Ale chyba warto, Vertonghen jest naprawdę dobry.

0

Skąd ta złość ? Taki jest rynek transferowy. Moyes chce tylko wzmocnić swój zespół świetnym zawodnikiem występującym na pozycji, na której ManU, może poza Carrickiem, nie ma dobrych zawodników. Tak samo Barca postępowała w przypadku Thiago Silvy czy wcześniej własnie Fabregasa, tak samo robi Real i inne europejskie zespoły. Po co te wulgaryzmy? Piłkarz powinien grać tam gdzie chce, a jeżeli uważa, że w Barcelonie nie będzie grał regularnie w pierwszym składzie a w ManU tak ( i ma rację ) to chyba trzebą to zaakceptować.

0

A tak teoretyzując, kogo byście chcieli na miejsce Cesca gdyby jednak odszedł ( w co bardzo wątpię, zwłaszcza po transferze Thiago ) ?

0

Kluczem będzie taktyka Ancelottiego, oboje najlepiej czują sie na lewym skrzydle ale mogą grać też na prawym a CR również w ataku. Martino przynajmniej nie ma takiego problemy z Messim i Neymarem, Neymar na lewym skrzydle a Messi pewnie na szpicy bo innych kandydatów środkowego napastnika nie ma.

0

Z całym szacunkiem kolego, ale 2 zawodników na jedną pozycję to marzenie każdego trenera, zwłaszcza 2 zawodników dobrej klasy. Real będzie walczył na wszystkich frontach i taka szeroka kadra jest niezbędna. Fakt, że brak napastnika to problem zarówno w Realu jak i w Barcelonie, no ale co zrobić :P może Benzema jeszcze się ogarnie. Największe zmartwienie Realu to ostatnio chyba jednak taktyka Ancelottiego ( CR na ataku to marnowanie jego potencjału). A co do obrony to Ramos, Pepe i Varane - ( o ile nie będzie jakiegoś pecha z kontuzjami ) to każdy zespół może zazdrościć Realowi takiej trójki stoperów. A jeżeli nie odejdzie Coentrao to LO Marcelo/Coentrao i PO Arbeloa/Carvajal.

0

Czy Cesc wydał już jakieś oficjalne oświadczenie? Bo jeśli nie, a o jego transferze do ManU mówi się już naprawdę długo, to wydaje się, że może coś być na rzeczy. Przecież mógłby powiedzieć coś w stylu " kocham Barcę i tu zostaje " i uciąć wszelkie spekulacje a jednak nie zrobił tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?