HardbassWadowice
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Tak to jest jak bramkarz zdobywa miejsce w 11 w klubowych gabinetach a nie na boisku
1
I kolejny raz punkty w dupę przez debilne rotacje trenera
3
Czytam tutaj jaki to Ter Stegen super bramkarz, a ciekawe jaka byłaby opinia gdyby Benat nie strzelił mu w twarz tylko w bramkę, albo po szczurze z końcówki wpadłaby bramka. Ale jak wyniki są to zamykamy oczy i mówimy, że wszystko jest ok.
0
najgorszy to chyba Sociedad
0
No wreszcie na poważnie zaczęła się laliga, 3 miesiące czekałem na takie emocje
0
japi**dole..
0
co za symulant haha sedzia 2 metry od niego
0
Jaki kur*a faul jak nic nie było
0
Suarez chciał jak Błaszczu z Ukrainą
0
suarez jak zawsze cały mecz kopie się w głowę a i tak coś strzeli
1
Lahoz, fatalnie wyglądasz
2
Jaka ku*wa kartka jak nic nie było
0
nic nie da bo dostał na ostrą dyskusję z sedzia
0
Co za debil nawet tego nie widział
0
Rakitić dzisiaj 10/10
0
Denis tradycyjnie w środku nie istnieje, w ogóle nie bierze na swoje barki rozgrywania
0
Rakitić klasa
0
Bartomeu pamiętamy [*]
0
co jak co ale Albe za takie coś to mógłby wy*ebać
0
Mallenco ty drukarzu
2
xdd co za technologia
1
mamy juz Douglasa, wystarczy
0
zwykła Karynka a wam już od*ebało
2
Wcale się nie dziwie Claudio, że prawdopodobnie odchodzi. Gość 2 sezony gra jak z nut, a ci za plecami odstawiają go od gry.
0
Bravo DZIK!
0
xd co ten Rico
0
wreszcie futbol a nie jakiś półprodukt
0
Co jest???
0
:P
1
Munir