7

Tak to jest jak bramkarz zdobywa miejsce w 11 w klubowych gabinetach a nie na boisku

1

I kolejny raz punkty w dupę przez debilne rotacje trenera

3

Czytam tutaj jaki to Ter Stegen super bramkarz, a ciekawe jaka byłaby opinia gdyby Benat nie strzelił mu w twarz tylko w bramkę, albo po szczurze z końcówki wpadłaby bramka. Ale jak wyniki są to zamykamy oczy i mówimy, że wszystko jest ok.

0

najgorszy to chyba Sociedad

0

No wreszcie na poważnie zaczęła się laliga, 3 miesiące czekałem na takie emocje

0

japi**dole..

0

co za symulant haha sedzia 2 metry od niego

0

Jaki kur*a faul jak nic nie było

0

Suarez chciał jak Błaszczu z Ukrainą

0

suarez jak zawsze cały mecz kopie się w głowę a i tak coś strzeli

1

Lahoz, fatalnie wyglądasz

2

Jaka ku*wa kartka jak nic nie było

0

nic nie da bo dostał na ostrą dyskusję z sedzia

0

Co za debil nawet tego nie widział

0

Rakitić dzisiaj 10/10

0

Denis tradycyjnie w środku nie istnieje, w ogóle nie bierze na swoje barki rozgrywania

0

Rakitić klasa

0

Bartomeu pamiętamy [*]

0

co jak co ale Albe za takie coś to mógłby wy*ebać

0

Mallenco ty drukarzu

2

xdd co za technologia

1

mamy juz Douglasa, wystarczy

0

zwykła Karynka a wam już od*ebało

2

Wcale się nie dziwie Claudio, że prawdopodobnie odchodzi. Gość 2 sezony gra jak z nut, a ci za plecami odstawiają go od gry.

0

Bravo DZIK!

0

xd co ten Rico

0

wreszcie futbol a nie jakiś półprodukt

0

Co jest???

0

:P

1

Munir

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?