O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 43
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Sklad dobry... Mysle ze Almeria sie troche zdziwila wystawieniem skladu Barcy :) Eto i Henry.. nalezony odpoczynek, jak bedzie cos nie tego :) Wystarczy 2x zmiana i naped Barcy rusza 100%

0

Wnerwia mnie to ze tracimy tyle bramek jeszcze u siebie...

0

Sklad fenomenalny :) Chlopaki, grac swoje! a LM i La Liga jest nasza!

0

Nawet komentatorzy sie smieja to co robi Messi z rywalami :) i ile messi ma udowadniac ze jest najlepszym pilkarzem na swiecie?

0

Barca wkoncu gra swoje i to bardzo cieszy :) oby real stracil punkty... czas odrabiac to co sie stracilo przez pewien czas .. :)

Zobacz wszystkie

0

El Clasico Cwirek.. to mecz Barcy z Realem .. nie jakis "tytul" xD

0

DZiekujemy dziekujemy dziekujemy! Messi the best!

0

wow valdes 1 interwencja dobra xD

0

oooo ale bramka marzenie! to jest barca! kocham ja za to!!

0

kurde, jak mnie to wkurza.. jak jakas osoba pisze na forum barcy " ajc Real dostanie 5-0 zemsta bedzie slodka" to jest prawdziwy "zal" ciezko bedzie nawet o 3 pkt. wkonc to gran derbi.. wiem wiem barca jest w roli faworyta, ale ostroznosci nigdy za wiele..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?