Sklad dobry... Mysle ze Almeria sie troche zdziwila wystawieniem skladu Barcy :) Eto i Henry.. nalezony odpoczynek, jak bedzie cos nie tego :) Wystarczy 2x zmiana i naped Barcy rusza 100%
kurde, jak mnie to wkurza.. jak jakas osoba pisze na forum barcy " ajc Real dostanie 5-0 zemsta bedzie slodka" to jest prawdziwy "zal" ciezko bedzie nawet o 3 pkt. wkonc to gran derbi.. wiem wiem barca jest w roli faworyta, ale ostroznosci nigdy za wiele..
Komentarze
0
Sklad dobry... Mysle ze Almeria sie troche zdziwila wystawieniem skladu Barcy :) Eto i Henry.. nalezony odpoczynek, jak bedzie cos nie tego :) Wystarczy 2x zmiana i naped Barcy rusza 100%
0
Wnerwia mnie to ze tracimy tyle bramek jeszcze u siebie...
0
Sklad fenomenalny :) Chlopaki, grac swoje! a LM i La Liga jest nasza!
0
Nawet komentatorzy sie smieja to co robi Messi z rywalami :) i ile messi ma udowadniac ze jest najlepszym pilkarzem na swiecie?
0
Barca wkoncu gra swoje i to bardzo cieszy :) oby real stracil punkty... czas odrabiac to co sie stracilo przez pewien czas .. :)
0
El Clasico Cwirek.. to mecz Barcy z Realem .. nie jakis "tytul" xD
0
DZiekujemy dziekujemy dziekujemy! Messi the best!
0
wow valdes 1 interwencja dobra xD
0
oooo ale bramka marzenie! to jest barca! kocham ja za to!!
0
kurde, jak mnie to wkurza.. jak jakas osoba pisze na forum barcy " ajc Real dostanie 5-0 zemsta bedzie slodka" to jest prawdziwy "zal" ciezko bedzie nawet o 3 pkt. wkonc to gran derbi.. wiem wiem barca jest w roli faworyta, ale ostroznosci nigdy za wiele..