HarryAdrian
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stara Kiszewa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sklad dobry... Mysle ze Almeria sie troche zdziwila wystawieniem skladu Barcy :) Eto i Henry.. nalezony odpoczynek, jak bedzie cos nie tego :) Wystarczy 2x zmiana i naped Barcy rusza 100%
0
Wnerwia mnie to ze tracimy tyle bramek jeszcze u siebie...
0
Sklad fenomenalny :) Chlopaki, grac swoje! a LM i La Liga jest nasza!
0
Nawet komentatorzy sie smieja to co robi Messi z rywalami :) i ile messi ma udowadniac ze jest najlepszym pilkarzem na swiecie?
0
Barca wkoncu gra swoje i to bardzo cieszy :) oby real stracil punkty... czas odrabiac to co sie stracilo przez pewien czas .. :)
0
Ahhh :)) gdyby eto to strzelil.. to bramka by byla miodzio .. :)))
0
nie mozna tak zostawiac goscia w Defensywie...
0
Jak dla mnie Barca w niektorych momentach gra az za bardzo "pilka".. bo ile jest sytuacji kiedy Dani Alves z Messim pykaja na prawej stronie.. a Henry jest nie pilnowany na lewej... VV jest dobrym bramkarzem, ale nie na klase Barcelony.. Nie wiem co dzialacze chca udowodnic? Ze Real tez ma wychowanka bramkarza to Barca tez?... Badzmy realistami.. Barca ma wiecej wychowankow, lepsza szkolke juniorska... Pique w 1 skladzie, bardzo dobrze sie rozwinal w Barcelonia... Wiecej szansy dac Bojanowi, jeszcze wszystko przed nim, a osiagnal juz wiele :) Teraz trzeba czekac, i zlapac forme... Niech milito i iniesta wroca... Barca jest pod presja, mam nadzieje ze teraz nie bedzie gorzej tylko lepiej! Visca el Barca !
0
Wszyscy piszecie "kryzys" to spadek formy jest powodem slabszych wynikow.. nie ma mowy o kryzysie... Bramkarz do wymiany! Pique i Milito na srodku! Ale nie wierze w to ze Puyol byl by na lawie, to rzecz nie mozliwa... Wszycy musimy byc teraz cierpliwi... I szukac tą forme ktorą barca reprezentowala w pierwszej czesci sezonu... Pamietacie jak szlo Barsie na poczatek? Dwie pierwsze kolejki.. Remis Porazka? I kazdy sie wyzalal ze to kryzys... a potem co? Bara pokazala ze potrafi grac magiczna pilke... Teraz skupic sie w pozostalych meczach! Dumni Po Zwycięstwie! Wierni Po Porażce! VeB..
0
Za duzo zagrywan do messiego... przeciez widza ze nie idze tamta strona to uaktywnic inna...
0
Wazne te glupie 3 pkt :P I co z tego ze Real wygra 7:1. Wystarczy nam skromne 1:0 (chociaz bylo by fajnie wiecej)... Derby (Barca-Espanyol) zawsze byly trudniejsze. Wierze w nasz zespol. niech zagraja jak potrafia! Visca el Barca!
0
coz za bramka!! GOL GOL GOL.. Messi jest niezastapiony ;]
0
popieram , kontuzja gutiego to nic smiesznego, tak samo by mogli sie nabijac kibice realu ze np Messi ma kontuzje na 4 miesiace, ciekawe czy wtedy bylibyscie zadowoleni
0
heh gadacie na valdesa.. choc ja zawsze mowilem i pisalem.. nwaet jezeli valdes jest formie nie jest bramkarzem dla barcy... jak valdes dobrze bronil kazdy pisze, ale on dobry niech zostanie w barcie, a jak ma slabsze momenty to : zmiana bramkarza" tacy ludzie jak niektorzy sa falszywi :)
0
Powiem tak.. spodziewalem sie ze to bedzie dotychczass najtrudniejszy mecz barcy i sie nie mylilem... Real byl wymagajacym przeciwnikiem.. szkoda troche postawy w skutecznosci, bo juz w 1 polowie barca mogla objac prowadzenie, choc real tez mial dogodne sytuacje miedzy innymi (sam na sam drenthe) .. ostatecznie Katalonia pokonuje w spotkaniu na szczyscie Madrycki Real... Teraz kilka szczerych slow z mojego serca!!! Za*e*ac Real te K*r*w*y co kosza messiego!!!!! ;] to by bylo na tyle!!!!!! VISCA EL BARCA
0
wlasnie.... nie podniecajmy sie za bardzo. (skierowane nie do wszystkich) pewna czesc kibicow tutaj na forum pisze.. oh 5-0 styknie ').. a to nie bedzie latwy mecz.. zeby to sie na barcie nie zemscilo w roli faworyta... wszyscy barce uwazaja za faworyta, przeciez juz niektorzy pisza.. " Barca to juz wygrala " i to mnie troche w****ia... Ja odetchne z ulga jak wygramy 1-0 ;) Visca El Barca
0
El Clasico Cwirek.. to mecz Barcy z Realem .. nie jakis "tytul" xD
0
najlepiej trafic na OL ;] ale chce trafic na chelsea! nie bede sciemial, nigdy nie mialem sympati do tej duzyny!!!!! Chce zeby cfc odpalo z 1/8 LM z barca ;)
0
kurde, jak mnie to wkurza.. jak jakas osoba pisze na forum barcy " ajc Real dostanie 5-0 zemsta bedzie slodka" to jest prawdziwy "zal" ciezko bedzie nawet o 3 pkt. wkonc to gran derbi.. wiem wiem barca jest w roli faworyta, ale ostroznosci nigdy za wiele..
0
coz to bedzie za widowisko ;) czy bedzie piekna gra barcy, slaba Realu? coz moze Real przechodzi maly kryzys, ale to jest dobra druzyna, ale nie na tyle dobra zeby sie przeciwstawic Katalonczykom ;]
0
17:00 Mallorca-Sevilla 2x
17:00 Osasuna-Getafe 1x
17:00 Deportivo-Recreativo 1x
17:00 Numancia-Valladolid 2x
17:00 Racing-Málaga1x
17:00 Sporting-Almería 2x
19:00 Villarreal-Barcelona 2x
21:00 Betis-Athletic Bilbao 2x
0
przed podopiecznymi Pepa Guardioli lada wyzwanie ;) zagrac 2 mecze z rzedu u siebie z wielkimi zespolami , to jest cos... w glebi duszy licze na 6 pkt ;] ale nie mozna lekcewazyc takiego przeciwnika jak Valencia lub Real. Najbardziej pragne 3 pkt z Realem.. jak wiemy Real przechodzi slabszy okres gry, a barca dobry okres gry, az grzech zeby tego nieskorzystac, moim zdaniem bardziej zaciety mecz bedzie z Valencia, nie wiem dlaczego ale tak mysle ;) zobaczymy w Weekend, co pokaza nasi ulubiency na boisku!! Visca El Barca!!
0
dawac linki wszystkie! to jest zbyt wazny mecz!
0
oj Realowi cos nie idzie? 3:1 od Getafe;] i tak ma byc ;))
0
Destroo, oczywiscie kazdy powinien napisac swoje zdanie ;)
0
barca zaczela slabo dwie 1 kolejki 1 pkt na 6.. a teraz!! nigdy bym sie nie spodziewal ze tak to sie w szystko ulozyl... a jednak cierpliwosc sie oplaca ;] chlopaki odwalili kawal dobrej roboty ;) moze niektorzy maja niedosyt remisu z Getafe.. ale nawet najlepszym to sie zdarza.. pilkarz to tez czlowiek, nie robot ;) powinnismy byc zadowoleni z sytuacji w ktorej jest Barca ;] oby szlo tak dalej jak jest ;)
0
fakt... jak barca straci punkty.. to juz najlepiej obwiniac pilkarzy... my jako kibice.. powinnismy spierac pilkarzy, byc wiernym na dobre i na zle, cokolwiek sie stanie... a nie krytykowac!!!!!! Visca el barca
0
heh.... barca bez Messiego nie zwycieza.. Barca kiedys bez Ronaldinho nie mogla wygrywac.. Teraz bez Messiego.. moze to przesada ale cos w tym jest ;]... 1 polowa slaba.. 2 o wiele lepsza w wykonaniu Kataloni... szybsza pilka... zabraklo szczescia,, Jak powroci Messi i Iniesta.. Barca powinna wszystkich miazdzyc ; ) ; ).... Wazne ze nie porazka.. ;] Visca El Barca!
0
"rzal ponirzej pasa kórna." ktos tu chyba pisac nie umie, co??...
0
dla mnie YaYa to jedyny pomocnik ktory jest dynamiczny... najlepiej fizyczny.. strzaly z daleka.