0

to jest non sens... Pep nie wie co robi... YaYa to jest naprawde dobry pilkarz... w zeszlym sezonie gral piekna pilke.. dynamiczny.. dobry drybling (pressingiem) strzaly z daleka. i takiego zawodnika barcelonie brakuje w pomocy!! Keita moze nie jest zly.. ale nie jest to zawodnik na klase barcelony...

0

oooo ale bramka marzenie! to jest barca! kocham ja za to!!

0

wow valdes 1 interwencja dobra xD

0

DZiekujemy dziekujemy dziekujemy! Messi the best!

0

0

kirde Villareal-Betis 2:1 ajjj szkoda.. oby real stracil punkty z Espanyolem ;]

0

wlasnie dajcie pelne.. linki na justina pls.. bo zadne mi teraz nie dziala ;()

0

a macie jakis inny link na justina? bo zacina..

0

co jak co.. ale barca to ma najlepsza szkólke juniorska na calym swiece bez dwoch zdan.. co kazdy sie z tym zgodzi ;]... barca nie potrzebuje kupowac za bardzo zawodnikow bo ma samych wychowankow prawie ;]

0

jak kazdy wie.. barca kiboli nie ma takich co by robili dopong na 100%.. prekfencja wieku kibicow pewnie wynosi 40 lat ;p ale nie liczy sie dopong tylko wiara! i druzyna! visca el barca!

0

[edit]

ostrzeżenie

mod

0

silva rulezz.. kapitalny lewy pomocnik... bedzie pasowal do stylu barcy.. jak dla mnie to byl by super transfer

0

Szkoda mi go.. wiielki trener! a pozostalo mu kilka dni,misiecy...

zycie jest niepsrawiedliwe.. w koncu kazdy umrze.. :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?