HarryAdrian
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stara Kiszewa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to jest non sens... Pep nie wie co robi... YaYa to jest naprawde dobry pilkarz... w zeszlym sezonie gral piekna pilke.. dynamiczny.. dobry drybling (pressingiem) strzaly z daleka. i takiego zawodnika barcelonie brakuje w pomocy!! Keita moze nie jest zly.. ale nie jest to zawodnik na klase barcelony...
0
oooo ale bramka marzenie! to jest barca! kocham ja za to!!
0
wow valdes 1 interwencja dobra xD
0
DZiekujemy dziekujemy dziekujemy! Messi the best!
0
http://ebramki.pl/view,mecz-na%20-zywo-barcelona-atletico,2092.html
nic sie nie tnie.,. pieknie
0
kirde Villareal-Betis 2:1 ajjj szkoda.. oby real stracil punkty z Espanyolem ;]
0
wlasnie dajcie pelne.. linki na justina pls.. bo zadne mi teraz nie dziala ;()
0
a macie jakis inny link na justina? bo zacina..
0
co jak co.. ale barca to ma najlepsza szkólke juniorska na calym swiece bez dwoch zdan.. co kazdy sie z tym zgodzi ;]... barca nie potrzebuje kupowac za bardzo zawodnikow bo ma samych wychowankow prawie ;]
0
jak kazdy wie.. barca kiboli nie ma takich co by robili dopong na 100%.. prekfencja wieku kibicow pewnie wynosi 40 lat ;p ale nie liczy sie dopong tylko wiara! i druzyna! visca el barca!
0
[edit]
ostrzeżenie
mod
0
silva rulezz.. kapitalny lewy pomocnik... bedzie pasowal do stylu barcy.. jak dla mnie to byl by super transfer
0
Szkoda mi go.. wiielki trener! a pozostalo mu kilka dni,misiecy...
zycie jest niepsrawiedliwe.. w koncu kazdy umrze.. :(