HassanMubarak
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kerouac A co jeżeli to placebo? I jest to tylko chwilowe? Podstawę Podświadomości też pewnie czytałeś.
1
@PatrychoO Potwierdzam.
7
@Hiacynk Ma liczby, a przez 90% grajmy w "osłabieniu", licząc na cud z jego strony. A podziękuję za takie coś.
0
@MesQueUnClub_87 W Narcos to trochę inaczej działało, bo nadal były ze sobą powiązane. Chyba, że chodzi Ci o Narcos i Narcos:Meksyk. To tak
33
@Hiacynk "Mimo wieku absolutnie nie widać, żeby się wypalał."? Serio? Tak ma liczby, ale przez większość czasu na boisku to jest wstyd na niego patrzeć. Z jego zagrań mi na by było dobrą komedię zrobić i to z dużą ilością części.
0
@MesQueUnClub_87 Musisz się dokładnie określić. Każdy inny sezon to inna historia.
0
@NGTRX W Koranie jest napisane, że każda śmierć jest karana śmiercią, bez względu na pozycję, kastę czy inne pierdoły.
Niestety robią sobie jaja ze Świętej Księgi.
1
@kewin "To be annouced", czyli będzie dopiero ogłoszony.
3
@Odesseiron Czemu nie będzie pracował? Wiadomo? Ogólnie na dzisiaj to słaba decyzja, a czy taka będzie to zobaczymy w drugim sezonie.
5
@SeeleyBooth Cou pewnie jakby został w Live to ciągle by błyszczał.
3
@Odesseiron Lodowce też się topiły bez ingerencji człowieka.
8
@Nano22 Teraz jest to normalna rzecz.
0
@NeroTFP Lekcje religii to największa głupota. Mówię o teraźniejszym obrazie takich lekcji.
0
@Pablopicasso27 Jakoś nie widzę 0 w jego rekordzie. A Wilder nie podejdzie do walki jak Ruiz, który osiągnął 200% po pierwszej walki ze swojej kariery i na tym poprzestał.
3
@Pablopicasso27 Joshua mógłby się nie obudzić po walce. Kliczko i Ruiz skruszyli już szczękę AJ'a.
0
@ranger3120 Architekt. No cóż może w głębi duszy jestem taką osobą.
3
@karci0 Bo to jest wstęp do nuru massage.
5
@Rewolucja123 Są zarówno ładniejsze jak i lepsze aktorki od niej.
1
@Encore Usuń to, wejdź na pclab forum, załóż nowy temat lub znajdź odpowiedni Tobie i kup składaka.
0
@MarioVeB! Nie wiem, nie zagłębiałem się w politykę tych krajów.
3
Jak ktoś jest graczem i lubi darmowe prezenty to na Epic Store za darmo są 3 gry. Darksiders 1 i 2 i jeszcze Steep.
Czas do 17:00 9 stycznia.
7
@bartoszekkk Chodzi o Muminki czy Teletubisie?
0
@Danny Gaucho Ale na odpoczynek się udał to nie będzie całego Twittera na LR.
0
@Transu96 Grzesia to damskie imię?
0
@puyol_presidend5 Przeszedł do podziemia po porażce w ZP.
0
@Transu96 Co tu żałować? Chyba dyskusji z Tobą. ;)
0
@Transu96 To trzeba poznać te przygody.
1
@IronSanHybrid @Danny Gaucho Ekhm Ekhm.
0
@Transu96 Nie oglądałem. Jeszcze Dziady przywołaj.
0
@Transu96 Będą gadać o Hobbicie, którego będę później oglądał. Bez sens kolego.