HassanMubarak
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin000019 Jeżeli ktoś chce zachować resztę szacunku do Alby to nie polecam.
0
https://www.mmarocks.pl/bellator-mma/fedor-vs-rampage
O Boże! Ale walka dwóch legend MMA. Szkoda, że u schyłku, ale i tak warto zobaczyć.
0
@Nigaki Im szybciej to z nim załatwisz tym lepiej dla Ciebie i dla niego. Musisz z nim przeprowadzić "męską" rozmowę i wytłumaczyć mu jaka jest sytuacja.
4
@ArterkHD Nie ma lepszych czipsów od "maczug".
1
@msmsms Ale w styczniu może to się zmienić.
1
@IAmBackCules To już wiadomo gdzie @Transu96 pracuje.
0
@Odesseiron Gdyby nie podpis to pomyślałbym, że z autopsji mówisz. ;)
2
@ShinobiQWE Ja mógłbym Dziambora sobie oprawić w ramkę, ale nie wiem gdzie taką wielką znajdę.
0
@IronSanHybrid Chciałem podkreślić tym razem, żebyś zrozumiał, że o Ciebie chodzi.
0
@IronSanHybrid To Ty próbujesz coś mi wmówić co jest Twoją fanaberią.
0
@IronSanHybrid Ehh, czyli łapiesz się do tego pułapu, albo jesteś bardzo młody.
1
@IronSanHybrid Teraz to mnie zadziwiłeś.
Chyba jak się wypowiada w internecie czy gdziekolwiek to mówi się swoją opinię. Czy ja muszę to zaznaczać? Chyba dla osób IQ 50>
1
@IronSanHybrid No tak, dla mnie picie whiskey z colą jest hańbą i profanacją i nie jest to żadne kłamstwo czy ignorancja.
0
@IronSanHybrid To jest jakaś ksywa czy co? Bo nikt mi nie wytłumaczył. Może jakiś slang?
Hektolitry może nie, ale na pewno na różne sposoby piłem whiskey i mogę szczerze powiedzieć, że whiskey z colą to jest najgorsza opcja.
1
@Nozyk Jeżeli animacja nie przeszkadza to gorąco polecam Klaus.
0
@IronSanHybrid Młody jesteś, jeszcze posmakujesz prawdziwego życia.
1
@A4ron Hańba i prowokacja, ale pijesz co lubisz i jak lubisz.
0
Komentarz usunięty
4
Jestem po seansie bajki "Klaus" dostępnej na Netflixie.
I muszę przyznać kawał dobrej animacji. Polecam, tym bardziej że w temacie świąt.
0
@NismoFCB Większą uwagę przykładam do przyjaciół, aniżeli rodziny. Taki mój urok.
Jeżeli są osoby, których mój cykl interesuje to będę to dalej robił. To, że ktoś ma coś nie tak z głową i na słowo "islam" leci mu piana z pyska to nic nie poradzę. Jedynie mogę się pomodlić za taką osobę (co i tak nic nie da w islamie).
Najpierw mnie prześmiewczo nazywasz "Mohamedem", teraz wyganiasz mnie do "Turasów". Gościu co jest z Tobą nie tak?
Mówisz o prawie do wchodzenia w czyjeś życie prywatne, a sam od początku wjeżdżasz z butami w moją religię, czyli we mnie. Hipokryto.
Nie umiesz normalnie dyskutować? To masz opcję "ignoruj użytkownika" i tyle, a nie zaśmiecasz moją dyskusję swoimi bzdetami.
I jak widać nie wiesz co to ironia. No cóż obyś znalazł jakąś pomoc, bo naprawdę jej potrzebujesz.
0
@NismoFCB O jakich Ty świętach mówisz? Nawet w taki okres nie umiesz wyzbyć się nienawiści i jadu.
W ciągu moich 15 dni obecności na tej stronie zdążyłem zauważyć, że LR jest od wszystkiego (i w sumie taki był zamysł i w sumie tak jest napisane), a nie tylko o piłce.
Jeżeli nie potrafisz zaakceptować użytkownika to może Ty "powinieneś palić gumę"?
A co do "nikt Cię tu nie chce" to pewnie znalazłem więcej osób przychylnych mej osobie, aniżeli Tobie.
A wiesz czemu? Bo nie pluję jadem do "innej" osoby, dlatego że jest inna. Polecam Ci to stosować, może znajdziesz znajomych. Nie tylko na stronie jak i w życiu prywatnym.
0
@Kajtek77 Wiesz, że też się zastanawiałem czy jakiegoś LOTR'a oglądałem, ale chyba którąś cześć widziałem.
@Hushovt Sagi nie można zakończyć w jakiejś części to jakbyś miał stosunek przerwać. Po prostu się tak nie robi.
8
@IronSanHybrid Podbijam stawkę nigdy nie oglądałem Harrego Pottera i Star Warsów.
5
-Kaziu! Kaziu! Siadaj na ostatniego!
-No dobra ostatni! Rozchodniak, bo moja już się nie cierpliwi.
0
@Odesseiron Jak się truć to tylko alkoholem z wysokiej półki.
0
Chyba ze wszystkich kolęd, ta nie była publikowana. A warta uwagi.
0
@Rewolucja123 Jak nie Twój to czyj?
0
@Chwytliwy Niedługo trzeba będzie ankietę zrobić. I wyłonić zwycięzcę.
3
Konkurs? Komu czapeczka pasuje najlepiej.
Nominuję @draxidox @damianex10 @l0Messini
Jeszcze są jakieś osoby, którym czapeczka idealnie pasuje pod avatar?
0
Komentarz usunięty