0

@Colon Co do seriali to produkcja, która najczęściej zmiękczała moje serce był Prison Break. W ciągu całej produkcji chyba 5 razy kroiło moje serce na pół.

0

@T_TG Mecz wyssał ze mnie wszystkie emocje jak wampiry krew z ludzi.
Obojętność jaka mnie objęła po tym meczu była straszna.

1

@Hushovt Ale zapomniałbym o "W Pogoni za Szczęściem".
Ale niestety moja dusza przy dramatach jest krucha i często przy końcówkach ryczę jak bóbr.

0

@T_TG Emocje po El Clasico? To z tym meczem były jakieś emocje? To chyba inny mecz oglądałem. :/

0

@Colon Też nie, ale chyba nie jestem tak silny psychicznie, żeby wytrzymać to. Od każdego słyszę, że płakał przy Mój Przyjaciel Hachiko.
@Hushovt Ale, że nikt Gladiatora nie wskazał? Jestem zdziwiony.

3

@Hushovt Najsmutniejsza scena w filmie? Zielona Mila, gdy ten duży czarnoskóry trafiał na krzesło.
Albo Forrest Gump jak Baba umierał.

1

@jeyx77x Trzeba opodatkować jak najszybciej!

0

@Cyzix Dla nich nie jest to problem. Dzięki LR mają dużo więcej wejść, a wiesz czemu? Bo LR zrzesza nie tylko kibiców Barcy, którzy będą czytać czasami niepotrzebne posty. A wszystkich fanów Realu, fanów Liverpoolu, fanów Milanu, a przy tym wszystkim można znaleźć z nimi wspólny język.
Herby w pierwszej postaci istniały jako plusy i minusy, a teraz są tylko plusy. Często tym można wyrazić zgodę, aprobatę. A prowadząc większą dyskusję łatwo zobaczyć kto się z Tobą zgadza, a kto nie.
Tworzymy piękną społeczność, nie zawsze wszyscy się zgadzamy ze sobą, ale to jest w tym piękne.
Czy Fcbarca miałaby takie możliwości, gdyby nie LR? Szczerze wątpię.

2

@Cyzix To nie jest problem. Herby nie są problemem.
Mielibyśmy wyłącznie pisać o piłce? To w 2 dni wyczerpalibyśmy temat.
Wiałoby nudą, a ta nuda by się powiększała, aż byłaby całkowita pustka.

1

@Goh O 9 rano czasu polskiego. I wszystkie odcinki są od razu wstawiane.

0

@Lola120 Pomylili numer i dobijają się do telefonu mojej babci. Spać nie może, bo myśli, że jest prześladowana.

0

@El dominatore Jeżeli wyssie całą krew to tak, ale to mięso nie może być wieprzowe.
Osobiście nie stosuję rygorystycznie takie odżywiania się.

0

@Kajtek77 A wampiry wysysały krew?
A co do wilkołaków to:
Nie atakowały jednak ludzi, dopóki ci nie stanęli im na drodze
Via Wikipedia.

0

@Kajtek77 A pseudonim "Wilkołak" skąd się wziął?

0

@Transu96 Nie widziałem, żeby ktoś naprawiał zabawki samochodowe.
Każdego dnia człowiek się dowiaduje czegoś nowego.

2

@FanLuisaSalvano Spodziewałem się czegoś związanego z terroryzmem, a nie niedokończonego zwrotu.
No cóż, zadziwiłeś mnie.

32

Busquets, pierwsza litera nazwiska "B" , "B" od brake, czyli hamulec.
Rakitić, pierwsza litera nazwiska "R" , "R" od reverse, czyli wsteczny.
Takie przemyślenia mnie wzięły w ten piękny i magiczny wieczór.

0

@Ghandi Jeżeli siostra nie ma problemu, Ty nie masz problemu, żeby odmówić parę regułek. To co w takim razie jest problemem?

1

@Ghandi A czy tak naprawdę religijna wartość ojca chrzestnego istnieje jeszcze?

0

@EmilZatopek Mizerny Real nie mógł pokonać mizernej Barcelony. Czyli wynik jak najbardziej sprawiedliwy.

0

@Cochise Z tego co wiem to na PH też jest anime. :)

3

@Krzychu1010 Tyson bodajże też był zwolennikiem stosunku przed pojedynkami.

1

@JohnA Niestety wszędzie są kabarety sędziowskie. Od Hiszpanii po Anglię do Włoch przez Niemcy.
Kary za błędy, inaczej się nie zmieni.

0

@JohnA Podczas meczu zauważyłem, że tę sytuację z udem Varane'a var rozpatrywał, ale chyba uznali to za przypadkowe, bo Lenglet wybił piłkę głową.
A ta z ciągnięciem VAR chyba nie rozpatrywał, bo piłka nie była kierowana do Varane'a. Takie mam zdanie na ten temat.

0

@JohnA Były jakieś informacje odnośnie tych dwóch sytuacji od jakiś ekspertów sędziowskich?

3

Z czego zostanie zapamiętany Valverde?
Pierwszy sezon: porażka z Romą i zaprzepaszczenie historycznego wygrania ligi bez porażki na ostatniej prostej.
Drugi sezon: porażka z Liverpoolem, wygranie 5:1 z Realem.
Co przyniesie trzeci sezon? Spokojnie poczekamy na rozwój wydarzeń.

6

Nawet moją spokojną duszę ten widok szarga. Cisną się na usta słowa najgorszego sortu...

2

@Kubsoleon Wolski

0

@Rewolucja123 I tyle przemawia za tym, żeby zagrał po lewej stronie?

1

@Rewolucja123 Chwila. Roberto jak gra w obronie to gra z prawej strony, więc po co miałby grać po lewej? Na dodatek przeszkadzałby Albie, a jeszcze Griezmann po tej stronie występuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?